Victoria Beachcomber 4+*, Mauricius

Nádherná jemná bílá písečná pláž. Krásné západy slunce v oceánu. Křišťálově čistá laguna. Dostatek prostoru pro všechny. Velké pokoje s terasami a výhledy na moře. Skvělé služby. Donáška nápojů k bazénu i na pláž. Skvělý program all inclusive ve všech třech luxusních restauracích. Nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou. To vše jsou důvody, proč je hotel Le Victoria nejlepší ve své kategorii. V mnoha ohledech si zaslouží pět hvězd. Doporučujeme.

O hotelu:

Proč si vybrat hotel Le Victoria?

 • Nejlepší hotel ve své kategorii
 • Skvělá poloha na západě Mauricia
 • Hory chrání před větrem a deštěm
 • Krásná široká a dlouhá bílá písečná pláž
 • Laguna: plavání, šnorchlování, sporty
 • Mořský národní park Balaclava u hotelu
 • Ideální hotel pro páry i rodiny s dětmi
 • Soukromí na svatební obřad a večeře
 • Klid, odpočinek, zábava, skvělé restaurace
 • All inclusive: jídla, nápoje i sporty v ceně
 • Prostorné pokoje, všechny směrem na moře
 • Na půl cesty mezi Port Louis a Grand Baie

Video hotel Le Victoria, Mauricius

All inclusive hotelu Le Victoria zahrnuje:

 • Všechna jídla (snídani, oběd, večeři)
 • Strava formou bufetu v hlavní restauraci Le Superbe
 • A la Carte v restauracích La Casa a L´Horizon
 • Neomezenou konzumaci vybraných vín a dalších nápojů v restauracích u oběda a večeře
 • Neomezenou konzumaci vybraných nápojů 10–24h v baru Corail Bleu
 • Alkoholické i nealkoholické nápoje včetně dovážených mezinárodních zna­ček
 • Sendviče 12–17:30h a koláče, dorty, laskominy 15:30–17:30h na baru Corail Bleu
 • Roznáška nápojů u bazénu a u vybraných objednávek i na pláž
 • Piknikový koš na výlet (je třeba objednat den předem)
 • Konzumace z minibaru na pokoji: limonády, džusy, pivo, voda, čaj a káva
 • Pozemní a vodní sporty: vodní lyžování, windsurfing, malé plachetnice, výlety lodí s proskleným dnem, bezplatný úvod do přístrojového potápění v bazénu, šlapadla, kajaky, šnorchlování, aqua aerobik, aerobik, fitness, tenis (tři tenisové kurty, večer osvětlené), stolní tenis, plážový volejbal, petanque
 • Dětský klub pro děti 3–12 let
 • Bezplatný přístup na internet (WIFI) ve vybraných částech hotelu a na pokojích
 • All inclusive využíváte po celý pobyt: od rána v den příjezdu do večera v den odjezdu

All inclusive nezahrnuje:

specialní jídla restaurace La Casa a L’Horizon, humry, vybraná luxusní vína a destiláty, doutníky a cigarety, označené položky v minibaru, donášku jídla na pokoj, telefon, fax, pošta, praní a žehlení osobních věcí, nákupy z hotelového butiku, pronájem aut a kol, tenisové míče, služby kadeřnice a kosmetičky, spinning, pilates, power plate, soukromý trenér, přístrojové potápění, hlubokomořský rybolov, organizované výlety mimo hotel, služby soukromé chůvy (třeba objednat 24hodin předem)

Co nabízí restaurace a bar v Le Victoria?

Pohostinnost. To je slovo, které nejlépe vystihuje atmosféru exkluzivních hotelových restaurací. Ve všech třech připravují šéfkuchaři speciality kuchyní celého světa. Pohodlně se usaďte a užívejte si pestrou škálu pokrmů, z níž máte na výběr.

Le Superbe

Hlavní restaurace nabízí mezinárodní kuchyni. Díky poloze u bazénu nabízí jedinečný výhled na pláž a moře. Je oblíbená pro přepychové bufetové stoly a kuchařská show. K restauraci Le Superbe je připojena restaurace dětského klubu Bob Marlin s třiceti místy pro děti. Snídaně: bufetový styl 7–10h, oběd: bufet a A la Carte 12–15h, večeře: tématické bufety 19–21.30h.

L´Horizon

Čerstvé ryby a plody moře dominují jídelníčku této neformální restaurace. Nabídka jídel se mění každý den právě v závislosti na úlovku místních rybářů. Stoly jsou umístěné rovnou v jemném bílém plážovém písku. Otevřeno šestkrát do týdne. Jednou týdně probíhají humří večery (za příplatek). Oběd a la carte 12–15h, večeře (je třeba rezervace): 19–21:30h, a la carte menu v ceně, označené položky za příplatek.

La Casa

Oblíbená italská restaurace. Rustikální styl jejího vybavení podtrhuje využití dřeva a tepaného železa jako hlavních dekoračních prvků. Hosté mohou večeřet pod rozměrnou doškovou střechou nebo přímo u moře na dřevěné terase. Odtud se nabízí kouzelný výhled na oceán, panorama ostrých vrcholků hor na jejich úpatí a mihotající světla večerního Port-Louis, zatímco vám se podává jedinečné jídlo. Ryzí italský požitek. Otevřeno šestkrát do týdne. Večeře (je třeba rezervace): 19–21:30h, a la carte menu v ceně, označené položky za příplatek.

Le Corail Bleu Bar

Hlavní bar, ideální místo, kde sledovat nejen západ slunce. Otevřeno od 10h do půlnoci. Pochutiny a lehká jídla 11–17:30h, sendviče 12–17:30h, sladkosti ke kávě 15.30–17.30h.

POLOPENZE: zahrnuje snídani a večeři( bez nápojů)

Všechny pokoje směrem na oceán

Velmi prostorné a pohodlné ubytování nabízí výhledy na Indický oceán z teras všech pokojů hotelu. Pokoje se nachází ve dvoupatrových jednotkách situovaných do půlkruhů vedoucích k tropické zahradě a přímo na pláž. Pokoje typu Superior (60 m2) jsou navrženy v moderním stylu s velkými francouzskými okny, která vedou na terasu s výhledem na moře v 1. patře (Superior 1st Floor) nebo na terasu s výstupem do zahrady a na pláž v přízemí (Superior Ground Floor). Tlumené tóny na stěnách doplňují kontrastní odstíny oranžové a čokoládové barvy. Prostorná koupelna disponuje moderním vybavením. Pokoje typu Deluxe (60 m2) se nachází v posledním poschodí a jsou pro ně typické vysoké klenuté stropy. Útulné pokoje zajišťují optimální prostor a pohodlí. V patnácti rodinných apartmánech Family Apartment (120 m2) se dvěma ložnicemi se samostatnými koupelnami mohou bydlet se dvěma dospělými až tři děti.

plán hotelu

Popis pokoje: prostorná terasa s výhledem na moře, klimatizace, koupelna s vanou, sprchou a oddělenou toaletou, fén na vlasy, sejf, dvoupostel, telefon s mezinárodní volbou, televize se satelitními programy, přístup k WIFI, minibar, kde je k dispozici bezplatně káva a čaj, elektrická síť: 220V. Pokojová služba 7–23h (za příplatek). Všechna rodinná apartmá mají dvě koupelny.

Pokoje typu Superior

pokoj Superior
plán Superior

Pokoje typu Deluxe

pokoj Deluxe
plán Deluxe

Family Apartment

pokoj Family Apartment
plán Junior Suite

Užitečné informace

Poloha hotelu: 60 km letiště, 15 km hlavní město Port-Louis, 12 km Grand Baie (nákupy)
Ubytování: check-in 14h, check-out: 12h.
K dispozici: úschovna zavazadel, tranzitní odjezdová místnost a sprchy.
Zábava: místní hudební skupina, folklórní tance.
Oblečení do restaurace: přes den ležérní, od 19h pro pány kalhoty a uzavřená obuv
Ostatní služby: butiky, zábavní centrum, exkurze, půjčování aut, zdravotní středisko, internet
Bob Marlin Mini club: množství aktivit a program na míru pro děti 3–12 let
Nekuřácká politika: kouřit je povoleno jen na místech k tomu určených.
Hotel akceptuje: platební karty American Express, Visa, Mastercard, Diners a hotovost (Euro).

Co říkají naši klienti o Victoria Beachcomber:

Kateřina a Ljubisav

Mockrát děkujeme za krásný zážitek na ostrově Mauricius. Byli jsme ze vším nad míru spokojeni.

3.5.2013 Kateřina a Ljubisav

Tereza a Jiří

Mnohokrát bychom Vám chtěli poděkovat za vše, co se v posledních dvou týdnech událo. Vše jsme si moc užili a jsme šťastní,že jsme se pro tento krok rozhodli. V ničem z toho, co jste jak o hotelu,tak o svatbě na Mauriciusu říkal, jste ani přinejmenším nelhal. Hotel byl úžasný, personál neskutečně milý a ochotný, vše dokonale zařízeno. Hned na začátku nás překvapili, jelikož jsme měli pokoj jednou tak velký než jsme objednávali (byli jsme z nadšeni). Mirka byla moc fajn a díky ní proběhlo na úřadech a při domouvání svatby bez nejmenších problémů. Co se týče svatby, myslíme si, že jsme si vymysleli docela blázniviny…od kytice,která nebyla v kalatogu, přes dort z tmavé čokolády, po pouštění lampionu štěstí… a i to vše nám bylo do nejmenších puntíků splněno. Velký díky také našemu koordinátorovi Giovanimu, který nám díky malému nedorozomnění ušetři předsvatební nervozitu a stres. Připravené šaty pro nevěstu přinesli do pokoje,kde byl ženich, kterého nikdo nikam neodvedl, a tak se dočkal i příchodu nevěsty od kadeřníka a bylo po překvapení. Ve výsledku jsme však oba byli rádi,že to tak dopadlo, jelikož jsme byli alespoň v kidu. Obřad byl nádherný, bezprostřední, veselý, především zásluhou pana oddávajícího, který byl velmi veseý a neformání chlapík. Focení jsme si oba velmi užili a následnou večeři neméně tak. Dokonalý den poté jen dozdobil romanticky připravený pokoj. Děkujeme.

Dva dny po svatbě jsme přeci jen odjeli na výlet, který jsme domuvili s Mirkou a ničeho jsme nelitovali. Pan řidič by velký profesionál a jeho výklad při celém výletu byl moc milý (i my neangličtináři jsme ho zvládli). Pozornost personálu hotelu i jeho celkové vybavení jsme si moc užili. I jako „pouhá“ dovolená by zde byla jako v ráji, avšak pro svatbu zde neexistuje žádný adekvátní výraz.

Ještě jednou Vám mnohokrát děkujeme, za vše… díky Vám byl pro nás tento den něco jako dnem v ráji, který jsme si oba navýsost užili a vždy na něj budeme vzpomínat s krásným pocitem. Stres a obavy ze svatby byly pryč…vážně to byl jen náš den, který jsme si užili jen jeden s druhým. Nyní už vyřizení jen několika formalit a náš společný podpis již bude také legální a oficiální i zde, v České Republice.

Děkujeme a přejeme Vám spoustu dalších spokojených manželských párů, které se rozhodnou pro svatbu v ráji a pro Vaši agenturu Blue Marlin. My sami budeme doporučovat dále. Dohodli jsme se,že na Mauritius poletíme oslavit padesáté výročí svatby, tak nám držte palce :-D

28.9.2011 Tereza a Jiří

Dubaj - ceny na osobu zahrnují:

 • Vízum do Dubaje (SAE).
 • Privátní transfer letiště-hotel-letiště.
 • Ubytování na zvolený počet nocí.
 • Dvoulůžkový pokoj se snídaní.
 • Další služby uvedené u vybraného hotelu.
 • Zákonné pojištění CK, taxy a poplatky.
×

Svatba - BEACHCOMBER balíček zahrnuje:

 • Novomanželské dary: šumivé víno, ovoce na pokoji, tričko pro ženicha, plážová taška pro nevěstu.
 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání, základní dekorace vybraného místa obřadu,
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu před obřadem (dle aktuální dostupnosti), k dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha, svatební dort (až pro 10 osob), reprodukovaná hudba na obřad, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Svatba - veškeré formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 310 € Victoria, 350 € Shandrani, Paradis, Dinarobin, 400 € Royal Palm

×

Svatba - LIGHT balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně v hotelu, svatební koordinator
 • K dispozici žehlička + žehlící prkno na svatební šaty
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání
 • Svatební dort, 2x sklenička šampaňského
 • Svatební večeře při svíčkách ve vybrané restauraci hotelu, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Formality právně platné svatby: poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na úřady
 • Zajištění svědků na obřad, nemáte-li vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Mezinárodně platný oddací list+apostila, jeho zaslání nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Svatba - DELIGHT balíček na prání k balíčku LIGHT dále zahrnuje::

 • Kadeřník a make up pro nevěstu včetně zkoušky
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti
 • Základní dekorace vybraného místa obřadu
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha
 • Živá hudba na svatební obrad (jeden hudebník)

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 286 €

×

hotely hotel Le Telfair

Svatba - CLASSIC balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu, osobní svatební Koordinator
 • Místo pro svatební obřad, svatební dort pro pár a láhev šampaňského na svatební obřad, žehlení svatebních šatů
 • Snídaně na pokoji ráno po svatbě, masáž (45 minut) pro ženicha a nevěstu, společné zasazení stromu lásky
 • Dárek na uvítanou pro svatební pár, lepší pokoj na svatební noc (bude-li dostupný)
 • Svatba - veškeré formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: kadeřník a make up pro nevěstu 295 € (jen kadernik: 175 €), svatební kytice z tropických květu 145 €

×

hotely hotel The Westin Turtle Bay

Svatba - RELAX & REJOICE balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu, osobní svatební Koordinator
 • Místo pro svatební obřad: altánek “The Ocean Vista” přímo nad vodou s výhledy na ocean a západ slunce
 • Dárek od hotelu pro novomanžele, svatební dort pro dvě osoby, novomanželský koktejl
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti, k dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Květiny s romantickou vyzdobou pokje ve svatební večer, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Svatba - formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 336 €, kadeřník a make up pro nevěstu 150 €, svatební kytice z tropických květu 54 €

×

Renewal of vows balíček:

 • Místo obřadu na pláži
 • Nápoj pro milovníky kokosů
 • Kytice a květy plumérie pro nevěstu
 • Ořech do kterého dle tradice uschováte svatební slib a vhodíte do oceánu
 • Místní živá hudba s bubny Bodu Beru
 • Symbolický oddací list
 • Šumivé víno a jednohubky
 • Společné zasazení palmy (označena datem obřadu a Vašimi jmény)
 • Romantická koupel ve Vaší vile
 • Fotograf při pobytu na min. 10 nocí

Cena balíčku: 9 500 Kč/os.

×
skrýt obsahzobrazit obsah