Shandrani Beachcomber 5*, Mauricius

Divoká pláž hotelu Shandrani patří k nejkrásnějším na Mauriciu. Po oslnivě bílém písku tu tančí vlny, které přicházejí s mohutným burácením z tyrkysových hlubin nekonečného oceánu. Dokonalý požitek pro vaše smysly. Shandrani je první plně all inclusive pětihvězdičkový resort na Mauriciu. Leží na vlastním poloostrově se třemi dlouhými plážemi. Je to ideální hotel pro ty, kdo hledají jedinečné místo, kde prožít radost ze života.

O hotelu:

Proč si vybrat hotel Shandrani?

 • Tři pláže: společenská, klidná a divoká
 • Poloha na soukromém poloostorvě
 • U mořského národního parku Blue Bay
 • All inclusive program “Serenity Plus”
 • Neomezená konzumace: 4 restaurace, 2 bary
 • Občerstvení u 2 bazénů i na všech plážích
 • Prostorné pokoje, ze všech výhledy na moře
 • V ceně vodní i pozemní sporty včetně golfu
 • Ideální pro rodiny, jen 10 minut jízdy od letiště

Video hotel Shandrani, Mauricius

All inclusive “SERENITY PLUS” hotelu Shandrani zahrnuje:

 • Všechna jídla (snídani, oběd, večeři)
 • A la Carte nabídku na oběd a večeři v restauraci Le Sirius
 • A la Carte nabídku na večeři v restauraci Ponte Vecchio
 • Gastronomické menu na večeři v restauraci Teak Elephant
 • Snídaně, obědy, večeře formou bufetu v hlavní restauraci Le Grand Port
 • Zvláštní nabídka palačinek a zákusků 15–17h na baru Blue Bay
 • Nápoje ve všech restauracích a barech
 • Neomezená konzumace francouzského šampaňského od 18h
 • Neomezená konzumace mezinárodních značek vín a lihovin, koktejly, nealko
 • Na pokoji: vše z minibaru (pivo, limonády, džusy, voda), čaj a káva
 • Roznáška u bazénu a u vybraných objednávek i na pláž
 • Dětský klub Bob Marlin pro děti 3–12 let (program a hlídání po celý den)
 • Internet (WIFI) ve vybraných částech hotelu a na pokojích
 • Sporty: vodní lyžování, windsurfing, malé plachetnice, katamarány, šlapadla, kajaky, šnorchlování, výlety lodí s proskleným dnem, aqua aerobik, tenis (6 tenisových kurtů, večer osvětlených), půjčení raket, neomezený přístup na 9 jamkové golfové hřiště hotelu včetně zapůjčení golfových holí, petanque, zapůjčení horských kol, sauna, fitness, aerobik
 • All inclusive využíváte od příjezdu až do odjezdu.

All inclusive nezahrnuje:

cigarety, telefon, fax, poštu, praní a žehlení osobních věcí, nákupy v butiku, půjčení auta, tenisové a golfové míčky, soukromého trenéra (golf, tenis, jachting), piknikový koš, specialní večeře, donášku jídla do pokoje, nápoje v baru Blue Bay od 23:30h, masáže, kadeřnici, kosmetičku, hlubokomořský rybolov, školu jachtingu, přístrojové potápění, výlety mimo hotel, soukromou chůvu (objednává se 24h předem)

POLOPENZE: zahrnuje snídani a večeři ( bez nápojů)

Nový pocit svobody a hojnosti

Shandrani je vysoce kvalitní pětihvězdičkový rezort, který nabízí všezahrnující péči, tedy nadstavbu běžného all inclusive. Ve všech aspektech se odráží vytříbenost a dokonalost – v jídle, v nápojích, ve službách. V Shandrani zažijete úplně nový pocit svobody. Budete odpočívat s vědomím, že vše podstatné už máte předem zaplaceno. Po celý den si můžete dopřávat občerstvení podávané k bazénům nebo na všechny tři pláže. Bufety přetékající vybraným jídlem nebo stolování a la carte restauracích světové úrovně, to vše vám ukáže nový význam hojnosti. V ceně pobytu je i škála vodních i pozemních sportů, hlídání v dětském klubu (pro děti od 3 let) a neomezený vstup na devíti jamkové golfové hřiště. Když se přinutíte se odtrhnout od pláže, zažijete další požitky v péči masérů lázní světoznámé značky Clarins.

Co nabízí restaurace a bary v Shandrani?

Fantastické jídlo a pití v restauracích a barech je již zahrnuto v základní ceně. Ve všech restauracích se od šesté hodiny otvírají láhve originálního francouzského šampaňského. Restaurace jsou vstupenkou do světa vytříbených chutí a vůní.

Le Grand-Port

Hlavní restaurace Shandrani s mezinárodní kuchyní formou bufetů svým pojetím odráží kulturní směs Mauricia. Elegantní dřevěné ukotvení restaurace přechází v okraj bazénu a vždy je to jen pár kroků na pláž – vodní prvky jsou na každém kroku. V interiéru je několik míst, kde se jídlo připravuje před vašima očima. Sami si můžete vybrat to nejvhodnější víno z prostorné hotelové vinotéky. Snídaně 7–10h, oběd: 13–15h, večeře: 18:30–21:30h.

Ponte Vecchio

To nejlepší ze kuchyně Středomoří a Itálie nabízí stylová a la carte restaurace u hlavního bazénu. Hledáte-li eleganci, uvolněného ducha, jste na správném místě. Večer tu navíc budete mít dokonalý přehled o noční zábavě…je to jen pár kroků na taneční parket. Zde si dokonale vychutnáte večerní živou hudbu. Oběd: 12:15–14:45h, večeře o třech chodech: 19–22:00h.

Le Sirius

Restaurace v ústí laguny Blue Bay na konci poloostrova mezi klidnou a divokou pláží. Její jídelní prostor je chráněn typickou doškovou střechou a nabízí výhledy na moře a druhý největší bazén hotelu, moderní bar i taneční parket. Mezinárodní kuchyně. Snídaně: bufetový styl 7:30–10h, oběd a la carte: 12:15–14:45h, večeře a la carte (tři chody): 19–22:00h.

Teak Elephant

Restaurace specializovaná na thajskou gastronomii sousedí s Le Siriusem. Dvě sloní sochy vás uvedou do intimního prostoru, v minimalisticky řešeném interiéru je použito dřevo, bambus a kámen. O podívanou se postará sám šéfkuchař, kterého můžete sledovat při práci. Do receptů přidává koření, které má po ruce hned vedle v malé zahrádce. Restaurace je pro hosty starší 12 let. Večeře: speciální menu 19–22h.

Blue Bay Bar

Hlavní bar u bazénu v srdci hotelu. Otevřen 10–23:30h, za příplatek se podávají nápoje 23.30–00.30h. Zdarma jsou palačinky a sendviče 15–17h.

Sirius Bar

Bar u laguny Blue Bay na konci hotelu. Skvělá atmosféra. Otevřen 10–22h.

Tři pláže a tolik možností

Unikátní prostředí hotelu určuje jeho poloha přímo u mořského národního parku Blue Bay na klidném nedotčeném jihovýchodním pobřeží ostrova. Jako jediný hotel svého druhu na Mauriciu nabízí dvě pláže u chráněné korálové laguny ideální pro vodní sporty a zábavu s dětmi v kombinaci se třetí dvoukilometrovou divokou a pláží, která vybízí k romantickým procházkám a plávání ve vlnách.

Lázně Clarins: harmonie těla a ducha

V rajské zahradě plné květin a palem jsou postaveny dvoje lázně, které patří ke světoznámé značce Clarins. Lázně La Source – v orientálním stylu jsou vybaveny 11 místnostmi pro různé procedury. První křídlo se soustředí na tradiční masáže, najdete v něm i dvě sauny, dvoje turecké lázně a čtyři relaxační místnosti s přístupem do bazénu, vyzdobeny jsou v indickém stylu. V této sekci se nachází šest tradičních masážních kabin, z nich dvě určené pro páry mají i vlastní altánek v soukromé zahradě. Druhé křídlo pracuje s energií zenu. Nabízí ayurvédské procedury, balneoterapii a shiatsu. Působivé wellness centrum je souzvuk luxusu a přirozenosti. Budete se cítit jako v tropickém přístavu krásy a odpočinku. Po skončení procedur můžete pokračovat v relaxaci u obrovského bazénu ve stínu starých stromů. Zemité barvy, doškové střechy kabin, to vše zapadá do okolní tropické bohaté krajiny, každá návštěva je zážitkem, oáza v barevném světě ibišků, frangipanií a jasmínu.

Všechny pokoje směrem na oceán

Již základní dvouúrovňové pokoje typu** Superior** poskytují soukromí, prostor a pohodlí. V dolní části je ložnice, vedle postele je tu i rozkládací gauč, ideální pro dítě. V horní části je moderně zařízená koupelna, terasa s pergolou je orientována k pláži. Pokoje typu Deluxe jsou kousek od pláže, elegantní a prostorné (ubytují až dva dospělé a dvě děti). Ještě prostornější koupelny mají vanu, sprchu, šatnu a oddělenou toaletu. Výrazné prvky tu a tam kontrastují s jemnými neutrálními barvami interiéru. Neodmyslitelná terasa je hlediště na moře a tropickou zahradu s palmami. Rodinná apartmá Family Apartment disponují velkou ložnicí s koupelnou a šatnou a dalším pokojem a další koupelnou pro děti. Celkem tu můžeme ubytovat se dvěma dospělými až tři děti.

plán hotelu

Popis pokoje: terasa s výhledem na moře, klimatizace, koupelna s vanou, sprchou a oddělenou toaletou, fén na vlasy, sejf, prostorná dvoupostel nebo na přání oddělené postele, internet, telefon s mezinárodní volbou, televize (se satelitními programy), minibar, kde je k dispozici bezplatně káva a čaj, pivo, limonády, džusy, voda. Za příplatek pokojová služba 7–10:45h, praní a suché čištění.

Pokoje typu Superior

pokoj Superior
plán Superior

Pokoje typu Deluxe

pokoj Deluxe
plán Deluxe

Family Apartment

pokoj Family Apartment
plán Junior Suite

Užitečné informace

Poloha hotelu: 6 km letiště, 40 km hlavní město Port-Louis, 24 km Curepipe, 12 km Mahebourg (nákupy).
Ubytování: check-in 14h, check-out: 12h.
K dispozici: úschovna zavazadel, tranzitní odjezdová místnost a sprchy.
Zábava: místní hudební skupina nebo DJ každý večer, folklórní tance, podívané.
Restaurace: oblečení přes den ležérní, od 19h pro pány kalhoty a uzavřená obuv. Rezervace se vyžadují na večeře ve všech restauracích kromě Le Grand Port. Hotel si vyhrazuje právo uzavřít až 2 restaurace během roku.
Ostatní služby: butiky, zábavní centrum, exkurze, půjčování aut, zdravotní středisko, internet
Bob Marlin Mini club: množství aktivit a program na míru pro děti 3–12 let
Návštěvy: všichni návštěvníci, kteří si přejí strávit den v hotelu Shandrani, mohou zaplatit jednorázový denní all inclusive poplatek. Hotel žádá své hosty, aby o své návštěvě informovali recepci, která následně informuje zaměstnance u vstupní brány.
Nekuřácká politika: kouřit je povoleno jen na místech k tomu určených.
Hotel akceptuje: platební karty American Express, Visa, Mastercard, Diners a hotovost (Euro).

Co říkají naši klienti o Shandrani Beachcomber:

Svatba, hotel, služby…úžasné :-) Na svatbu nam sice lilo a fotografa málem spláchla vlna, ale aspoň byla legrace :-) ..všechno je fajn, děkujeme.

7.5.2015 Eva a Jan

Chtěla bych vám moc poděkovat za zprostředkování krásné dovolené. Opravdu hotel Shandrani je moc hezký a personál perfektní, dnes jsme měli masáže a spa je perfektní. Michaela se nám také moc hezky věnovala, hodně nám toho řekla, domluvila výlety, zítra máme jih a ve čtvrtek sever ostrova, moc se těšíme. Jídlo a pití je na perfektní úrovni, moc si užíváme.

28.4.2017 Lucie a Miroslav

Dubaj - ceny na osobu zahrnují:

 • Vízum do Dubaje (SAE).
 • Privátní transfer letiště-hotel-letiště.
 • Ubytování na zvolený počet nocí.
 • Dvoulůžkový pokoj se snídaní.
 • Další služby uvedené u vybraného hotelu.
 • Zákonné pojištění CK, taxy a poplatky.
×

Svatba - BEACHCOMBER balíček zahrnuje:

 • Novomanželské dary: šumivé víno, ovoce na pokoji, tričko pro ženicha, plážová taška pro nevěstu.
 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání, základní dekorace vybraného místa obřadu,
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu před obřadem (dle aktuální dostupnosti), k dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha, svatební dort (až pro 10 osob), reprodukovaná hudba na obřad, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Svatba - veškeré formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 310 € Victoria, 350 € Shandrani, Paradis, Dinarobin, 400 € Royal Palm

×

Svatba - LIGHT balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně v hotelu, svatební koordinator
 • K dispozici žehlička + žehlící prkno na svatební šaty
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání
 • Svatební dort, 2x sklenička šampaňského
 • Svatební večeře při svíčkách ve vybrané restauraci hotelu, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Formality právně platné svatby: poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na úřady
 • Zajištění svědků na obřad, nemáte-li vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Mezinárodně platný oddací list+apostila, jeho zaslání nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Svatba - DELIGHT balíček na prání k balíčku LIGHT dále zahrnuje::

 • Kadeřník a make up pro nevěstu včetně zkoušky
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti
 • Základní dekorace vybraného místa obřadu
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha
 • Živá hudba na svatební obrad (jeden hudebník)

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 286 €

×

hotely hotel Le Telfair

Svatba - CLASSIC balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu, osobní svatební Koordinator
 • Místo pro svatební obřad, svatební dort pro pár a láhev šampaňského na svatební obřad, žehlení svatebních šatů
 • Snídaně na pokoji ráno po svatbě, masáž (45 minut) pro ženicha a nevěstu, společné zasazení stromu lásky
 • Dárek na uvítanou pro svatební pár, lepší pokoj na svatební noc (bude-li dostupný)
 • Svatba - veškeré formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: kadeřník a make up pro nevěstu 295 € (jen kadernik: 175 €), svatební kytice z tropických květu 145 €

×

hotely hotel The Westin Turtle Bay

Svatba - RELAX & REJOICE balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu, osobní svatební Koordinator
 • Místo pro svatební obřad: altánek “The Ocean Vista” přímo nad vodou s výhledy na ocean a západ slunce
 • Dárek od hotelu pro novomanžele, svatební dort pro dvě osoby, novomanželský koktejl
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti, k dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Květiny s romantickou vyzdobou pokje ve svatební večer, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Svatba - formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 336 €, kadeřník a make up pro nevěstu 150 €, svatební kytice z tropických květu 54 €

×

Renewal of vows balíček:

 • Místo obřadu na pláži
 • Nápoj pro milovníky kokosů
 • Kytice a květy plumérie pro nevěstu
 • Ořech do kterého dle tradice uschováte svatební slib a vhodíte do oceánu
 • Místní živá hudba s bubny Bodu Beru
 • Symbolický oddací list
 • Šumivé víno a jednohubky
 • Společné zasazení palmy (označena datem obřadu a Vašimi jmény)
 • Romantická koupel ve Vaší vile
 • Fotograf při pobytu na min. 10 nocí

Cena balíčku: 9 500 Kč/os.

×
skrýt obsahzobrazit obsah