Reference z hotelu Victoria Beachcomber

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

5.6.2017 Zuzana a Petr, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Děkujeme Blue Marlin (Davidovi a Veronice) za nezapomenutelnou dovolenou, svatbu a líbánky v jednom :) Vše bylo dokonale naplánované a nevznikl sebemenší problém. Náš svatební den byl nejkrásnějším dnem na Mauríciu :) kouzelné počasí, příprava, personál, hotel Victoria, báječný fotograf ELIE, péče o nás vše 100%. Moc děkujeme a ze srdce doporučujeme :) Zuzana+Petr

28.4.2017 Veronika a Tomáš, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Na rozhodnutí oslovit právě Blue Marlin a požádat je o organizaci něčeho pro nás tak důležitého, jako je svatba spojená se svatební cestou, bychom nic neměnili! Profesionální práce odvedená do posledního detailu, ochota a preciznost. Naše svatba pro nás je a bude opravdovým zážitkem na celý život. Za vše ještě jednou moc děkujeme a hotel vřele doporučujeme. Chcete se cítit jako v ráji a být ta nejdůležitější ve svůj velký den? Věřte, že v hotelu Victoria Beachcomber na Mauricius proto udělají všichni maximum. Oba doufáme, že se na toto krásné místo ještě někdy vrátíme (protentokrát bez svatebního obřadu) a vychutnáme si znovu nejen světovou kuchyni, ale i krásnou přírodu ostrova, která je úchvatná.

1.3.2017 Petra a Marek, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Chtěl jsem za celou rodinu poděkovat za skvělou organizaci veškerých služeb na Mauriciu. Všechno proběhlo bez problému a jakýkoliv požadavek byl pro nás ihned vyřízen. Takže jsme velice spokojeni.

28.2.2017 Lucia a Matúš, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Ďakujeme veľmi pekne za vybavenie svadby na Mauríciu. Všetko bolo podľa našich predstáv, máme na čo po celý život spomínať. Ešte raz za všetko krásne ďakujeme.

6.10.2016 Leona a Radim, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Radi bychom Vam podekovali za perfektni organizaci svatby i cele dovolene. Mame se tu nadherne. Jeste jednou diky.

28.9.2016 Veronika a Daniel, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

S citátem Marka Twaina, že Bůh nejdříve stvořil Mauricius a až podle něj Ráj, nelze nesouhlasit. Mauricius je nejkrásnějším místem, které jsme doposud navštívili, a doufáme, že se na něj brzy v budoucnu vrátíme… Co se týče samotného hotelu Le Victoria, zvolili jsme doslova „na jedničku“. Samotné zázemí hotelu bylo opravdu velmi pěkné, služby byly naprosto perfektní a troufáme si říci, že i nadstandarní. Bez nadsázky opravdu nebylo co vytknout. Určitě bychom vyzdvihli jednak přátelský a ochotný přístup personálu hotelu (guest relations, pokojové služby, obsluha v restauracích a barech, spa) a jednak také vynikající kuchyni, kterou jsem ocenila velmi i já jako vegetariánka (měla jsem obrovský výběr :-)). Ohledně organizace naší svatby a samotného svatebního obřadu probíhalo vše zcela dle našich představ. Naše svatební koordinátorka Marisa nám pomohla s veškerou přípravou, přičemž nám ochotně věnovala maximum svého času. Co se týče výběru místa pro svatební obřad, rádi doporučíme altánek v blízkosti restaurace La Casa, a to i pro následnou novomanželskou večeři. Také fotograf Elie Bernager nás velmi příjemně překvapil. Je to optimistický pohodář a zároveň opravdu profík! Tímto bychom Vám chtěli opravdu upřímně poděkovat za pomoc při výběru vhodného místa pro tak významný okamžik a především za celou organizaci naší cesty a našeho pobytu – vše bylo naprosto perfektní. Rádi bychom touto cestou poděkovali také delegátce Míše, se kterou jsme měli uvítací schůzku v hotelu, a především Lence, která nám vypomáhala se samotnou organizací svatby a zůčastnila se s námi i plánovaného výletu na jižní část ostrova. Vaše služby velmi rádi doporučíme i našim přátelům a známým.

5.9.2016 Alica a Filip, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Chcem se Vam aj v mene mojho manzela podakovat za uzasne zorganizovany pobyt na Mauriciuse spojeny s nasou svadbou. Cely servis bol fantasticky.

8.6.2016 Denisa a Miroslav, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Veškerá organizace naší svatby byla super! Je tu nádherně, vše nad naše očekávání.

28.4.2016 Lenka a Honza, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Lenka a Honza

Nás svatební den se vydařil k naší plné spokojenosti, od příprav, přes focení, obřad, večeři, až po příchod na vyzdobený pokoj. Počasí jsme měli asi typicky mauricijské, vystřídalo se slunecno, oblačno, během obřadu v altanku přišla přeháňka a na závěr jsme se fotili s bouřkou v pozadí. Tak se uz těšíme na foto ulovky, všechny fotky budeme mít již dnes, retuse za par týdnu… Ještě jednou vřele díky za organizaci naši svatby i svatební cesty od nás obou!!!

22.4.2016 Michal a Kateřina, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za zprostředkování naší svatby na ostrově Mauricius. Dovolená pro nás začala již nástupem do letadla. Cesta byla sice dlouhá, ale velmi pohodlná. Odměnou pro nás byla nádherná svatba a nezapomenutelných 11 dní strávených na tomto kouzelném ostrově. Vše bylo perfektně a do detailů připravené. Hotel Le Victoria byl skvělá volba. Služby a veškerý servis jsou na opravdu vysoké úrovni. Nikdy jsme se nesetkali s tak milými a přátelskými lidmi nejen v hotelu, ale i mimo hotelový resort. V rámci svatby vše proběhlo hladce od návštěvy úřadů, schůzky se svatební koordinátorkou Charone až po nezapomenutelný svatební obřad, večeři, vyzdobení pokoje a ranní snídaní na terase. Nesmíme zapomenout na skvělého fotografa Elieho. Díky němu z nás opadla počáteční nervozita a fotky jsou opravdu nádherné. Věříme, že se ještě na Mauricius vrátíme třeba na některé kulaté výročí naší svatby. Je vidět, že Vaše práce je zároveň Vaším koníčkem. Všude Vás doporučujeme.

skrýt obsahzobrazit obsah