Reference z hotelu Victoria Beachcomber

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

26.6.2019 Anežka a Michal, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Ďakujeme Blue Marlin za nádhernú svadbu v raji. Celú dovolenku sme si užívali krásy ostrova a bolo o nás vždy postarané. My stále snívame, že sa tam ešte vrátime, medzi skvelých ľudí toho rajského ostrova. Objavovať krásy Mauricia ako je azúrove pobrežie Balaclavi, Tamarina, nádherný Le Morne Brabant, dychvyražajúci view Island Con de mire a mnohé ďalšie. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie zážitky s Blue Marlin.

19.10.2018 Kateřina a Luboš, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Dovolená se blíží ke konci, bylo to víc než parádní! Vše skvěle zorganizované, svatba naprosto luxusní!

17.9.2018 Ivona a Petr, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Děkujeme za zajištění naší nezapomenutelné dovolené/svat­by/svatební cesty ;)

12.7.2018 Romana a Richard, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Děkujeme Blue Marlin za nádhernou dovolenou,pohád­kovou svatbu a líbánky. Náš svatební den, den D byl nejkrásnějším dnem na Mauriciu :-). Vše bylo dokonale zařízené, připravené, nic nebylo problém. Stres a obavy ze svatby byly pryč…byl to opravdu jen náš den ,den D a užili jsme si ho. Jedním slovem – pohádka. Hotelový fotograf Ibrahim byl úžasný a udělal nám nádherné fotky a svatební album, které nám doručili na pokoj. Dalši překvapení, které na nás čekalo-byla vylisovaná, zarámovaná svatební kytice. Úžasné! Vůbec se nám nechtělo vracet do reality všedních dnů. Ještě jednou moc děkujeme za vše, delegátce Míše, svatební koordinátorce Marise, Vám.

9.5.2018 Lucie a Milan, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za krásnou svatbu snů, kterou jsme prožili na Mauriciu v hotelu Victoria. Vše bylo úžasné a přesně podle našich představ. Personál hotelu byl opravdu ochotný a pomohl nám se vším, co jsme si přáli. Určitě se tam vrátíme. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených klientů, jako jsme my.

25.4.2018 Šárka, Zdeněk, Denisa, Zdeněk, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Chtela bych vam za celou rodinu moc podekovat, protoze dovolena, kterou jste nam vytvoril na miru, byla vazne nejuzasnejsi, kterou jsme zatim absolvovali. At uz vezmeme letecke spoje, transfery, hotel nebo zemi jako takovou. Nejvetsim prekvapenim pro nas byl fakt, ze nase all inclusive bylo vazne nad miru ocekavani – vodni sporty i tematicke vecere byly uzasne. Vylet na definy i do destilerie byl i diky ceskemu pruvodci tez nezapomenutelny. Dokonce jsme diky nemu objevili i krasu tanzanitu. Musime opravdu moc ocenit vas pristup a trpelivost, kterou jste nam venoval. Jeste jednou moc dekujeme, pri volbe dalsi dovolene se na vas urcite opet s plnou duverou obratime. Bude-li nekdo z naseho okoli planovat dovolenou, urcite jim dame doporuceni. :)

2.3.2018 Anna a Tomáš, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za skvělou dovolenou okořeněnou naší svatbou. Především bych rád vyzdvihl organizaci z Vaší strany. Vše co nám bylo přislíbeno, tak bylo taktéž dodrženo. Nevybavuji si jedinou věc, která by neklapla :-) Dokonce i to počasí se nám asi 30 minut před obřadem umoudřilo a posloužilo na parádní fotky. Totéž musím dodat na adresu hotelu, který opravdu nabídl parádní servis, který nebývá samozřejmostí. Počínaje uvítáním na recepci až po posledního zahradníka hotelu. Všichni hospitality! Marisa, svatební koordinátorka, byla výborná a to nejen v rámci organizace svatby, ale i se vším co jsme během pobytu potřebovali poradit. Delegáti na místě jak Lenka, tak i Honza oba byli maximálně ochotní. Super spojení přes whats app. Fotograf Elie profík se vším všudy. Opravdu mistr svého řemesla – jsme velmi rádi, že jsme si za něj připlatili a Vám velký díky za tip! Spousta zážitků, na které jen tak nezapomeneme. Ještě jednou díky za vše, rádi se na Vás v budoucnu znova obrátíme.

5.6.2017 Zuzana a Petr, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Děkujeme Blue Marlin (Davidovi a Veronice) za nezapomenutelnou dovolenou, svatbu a líbánky v jednom :) Vše bylo dokonale naplánované a nevznikl sebemenší problém. Náš svatební den byl nejkrásnějším dnem na Mauríciu :) kouzelné počasí, příprava, personál, hotel Victoria, báječný fotograf ELIE, péče o nás vše 100%. Moc děkujeme a ze srdce doporučujeme :) Zuzana+Petr

28.4.2017 Veronika a Tomáš, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Na rozhodnutí oslovit právě Blue Marlin a požádat je o organizaci něčeho pro nás tak důležitého, jako je svatba spojená se svatební cestou, bychom nic neměnili! Profesionální práce odvedená do posledního detailu, ochota a preciznost. Naše svatba pro nás je a bude opravdovým zážitkem na celý život. Za vše ještě jednou moc děkujeme a hotel vřele doporučujeme. Chcete se cítit jako v ráji a být ta nejdůležitější ve svůj velký den? Věřte, že v hotelu Victoria Beachcomber na Mauricius proto udělají všichni maximum. Oba doufáme, že se na toto krásné místo ještě někdy vrátíme (protentokrát bez svatebního obřadu) a vychutnáme si znovu nejen světovou kuchyni, ale i krásnou přírodu ostrova, která je úchvatná.

1.3.2017 Petra a Marek, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Chtěl jsem za celou rodinu poděkovat za skvělou organizaci veškerých služeb na Mauriciu. Všechno proběhlo bez problému a jakýkoliv požadavek byl pro nás ihned vyřízen. Takže jsme velice spokojeni.

skrýt obsahzobrazit obsah