Reference z hotelu Heritage Le Telfair

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

19.9.2018 Barbora a Tomáš, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Pomalu jsme se vzpamatovali ze snu a vrátili se do normální života, a proto bych Vám ráda poděkovala za skvěle vybranou dovolenou a perfektní svatbu! Hotel a místo naprosto předčil naše očekávání, stejně tak jako plážový pokoj a celková úroveň hotelového servisu. Naprostou tečkou na dortu pak byly restaurace a neskutečný gastronomický zážitek! Nadšeni jsme byli ze služeb naší svatební fotografky (Dara Rakovcik).

24.8.2018 Jana, Stanislav, Jakub, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Ráda bych Vám poděkovala za dokonalou dovolenou na Mauriciu. Očekávala jsem, že dovolená bude povedená, ale ono to všechno bylo mnohem víc než povedené, naprosto dokonalé.

15.5.2018 Kristyna, Miroslav, Sebastian, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Děkujeme za skvělé zorganizování celé dovči. Užili jsme si to.

25.4.2018 Nikola a Martin, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Nikola a Martin

Moc děkujeme za zajištění svatby jako v pohádce. Nemělo to jedinou chybičku ☺. Děkujeme i za pozornost v den svatby, bylo to velmi milé. Budeme Vás doporučovat dál, vše bylo dokonalé…

22.2.2018 Helena, Peter, Patrik, Helena, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Jsme téměř 14 dní z návratu z naší nejlepší dovolené a stále nevím, s čím začít psát recenzi. Jsme myšlenkama stále tam….. Prvně bych ráda zmínila naprosto skvělý přístup pana Davida a jeho milé manželky Veroniky, kteří na mne měli ohromnou trpělivost a svatební dovolenou se mnou řešili téměř půl roku. Byli jsme složitější zákazníci se dvěma malými dětmi se změnou termínu dovolené a před první velkou cestou do zahraničí s dětičkama. Pan David mne ohromil znalostmi o hotelech, doporučeních, které by mne nenapadly jako matku prvněcestovatelku s malými dětmi. Opravdu smekám a moc děkuji. Nikdy jsem se nesetkala s takovým přístupem. Dostali jsme doporučení na pár hotelů díky dlouhým a empatickým telefonátům. Jeden z nich zvítězil a byl to ráj na zemi. Shrnu do jedné věty, aby z toho nebyla slohová práce. Skvělé služby, kinder friendly, svatba v soukromí, mnoho nečekaných překvapení. Náš den D byl naprosto perfektní až se mi tomu stále nechce věřit, že něco tak dokonalého jsme mohli zažít. Děkujeme.

13.2.2018 Eva, Amadea Emma, Nicholas Michael, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Dovoluji si jen krátce poděkovat za zajištění opět skvělé dovolené. Určitě jsem ale byli maximálně spokojeni a rádi vzpomínáme…

10.11.2017 Ema a Milan, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Chtěli jsme Vám i Vaší paní moc poděkovat za zprostředkování nádherné dovolené – určitě jsme tam nebyli naposled.

skrýt obsahzobrazit obsah