Reference

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

7.2.2018 Eva a Milan, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěl jsem Vám tímto moc poděkovat. Vše bylo v naprostém pořádku, letenky jste nám vybral perfektní a pobyt luxusní :) Poslední den nám zdarma nechali pokoj až do 18,15hodin, takže naprostá spokojenost. Už druhý den pobytu jsme s manželkou říkali, že se tam rozhodně ještě v budoucnu opět podíváme.

3.2.2018 Petra, Aleš, Elena, Filip, hotel Tamassa, Mauricius

Tamassa je super, moc jsme si to užili.

1.2.2018 Renata a Petr, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Chceme Vám s manželem poděkovat za excelentní služby a krásnou dovolenou, opět se na Vás obrátíme.

31.1.2018 Edita a Lukáš, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Super dovča, užili jsme si to a děkujeme!

25.1.2018 Kamila a Petr, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Chtěla bych Vám moc poděkovat za blahopřání k našemu sňatku a zejména za celou organizaci našeho pobytu na Mauriciu včetně svatebního dne. Nedokážeme ani slovy vyjádřit, jaká to byla nádhera a nezapomenutelný zážitek! Přeji Vám krásné dny a mnoho spokojených klientů.

21.1.2018 Lucie a Daniel, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Vrátili jsme se zpět z Malediv, z dechberoucího ráje resortu LUX. Dovolená byla úžasná, slovy nepopsatelná a kdo nezažil nepochopí :-) Mockrát Vám děkujeme za sjednání této dovolené, která skutečně neměla jedinou chybu. Na Maledivách jsme byli prvně, ale určitě ne naposled! :-)

10.11.2017 Ema a Milan, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Chtěli jsme Vám i Vaší paní moc poděkovat za zprostředkování nádherné dovolené – určitě jsme tam nebyli naposled.

3.11.2017 Vendula a Ondřej, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Stále ještě plní zážitků a chtěli bychom vám oba moc poděkovat za zorganizování zatím nejlepší dovolené našeho života. Vše fungovalo skvěle – od transferu do hotelu, milého přivítání, pokoje s dost možná nejlepším výhledem z celého resortu, až po dohodnutí schůzky s Magalie z partnerské cestovky Solis. I domluva výletů s nimi byla radost a možnost platit vše kartou přímo na mobilním platebním terminálu byla lepší, než jsme si vůbec dokázali představit. Samostatnou kapitolou je pak resort Shandrani, kde jsme nevěděli, na kterou pláž se vydat dřív, které jídlo ochutnat a co na baru vypít. A ani poslední den nás nepřestávalo bavit, že na klidné pláži se s námi koupali možná tři další lidé a na divoké vůbec nikdo. Zmiňovat pak ochotu a vstřícnost celého personálu by bylo jen nošením dříví do lesa. Ještě jednou tedy moc děkujeme za vše, protože jsme si dokonale odpočinuli, nejlepším možným způsobem oslavili naše páté výročí a těším se, že v budoucnu budeme zase v kontaktu.

24.10.2017 Kateřina, David, Klaudie, Karolína, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Dobrý den pane Davide , chtěli jsme vám touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou a hlavně skvělou svatbu, kterou jsme spolu s dětmi na Mauriciu zažili. Všechno proběhlo v naprostém pořádku a oddávající byl skvělý :) spolu s Míšou a koordinatorkou jsme se u obřadu násmáli. Ellie fotograf byl naprostý profesionál ! V Dubaji stopover v Shangri La parádní :) Teď už jsme zpět v práci ale s krásnými vzpominkami. Děkujeme. Přeji mnoho dalších spokojených klientů :)

23.10.2017 Kristina a Jiří, hotel Tamassa, Mauricius

Pravě jsme se vrátili z naši svatební cesty a chtěla bych Vám moc poděkovat za jeji zprostředkování, všechno nám klaplo na jedničku, včetně počasí, veškeré organizace, transferu i výletu. Svatba byla naprosto pohádková, přesně podle našich představ. Fotograf Elie byl taky úžasný, moc milý a zábavný, foceni jsme si s nim moc užili. Hotel Tamassa je úchvatný, všichni byli strašně moc milí a pozorní, jídlo a pití výborné a pestré, bohatý all inclusive, čisto všude, super pláž atd atd, proste nádhera, byli jsme maximalně spokojeni.

skrýt obsahzobrazit obsah