Reference

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

2.10.2019 Nikola a Lukáš, hotel Tamassa, Mauricius

Ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za celou organizaci svatby, vše proběhlo v naprostém pořádku a bylo to naprosto dokonalé!

1.10.2019 Ivana a Tomáš, hotel Dinarobin Beachcomber, Mauricius

Ráda bych Vám touto cestou srdečně poděkovala za Vaši spolupráci při přípravě naší svatby! Hotel, ostrov a svatba, to vše bylo pro nás nezapomenutelným zážitkem a nikdy na tento den a celou dovolenou na Mauriciu nikdy nezapomeneme! Bylo to naprosto úžasné!

1.10.2019 Zuzana a Jakub, hotel Tamassa, Mauricius

Měli jsme se úžasně. Škoda, že to tak uteklo.

24.9.2019 Zuzana a Michal, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Moc děkujeme za krásné přání ke svatbě na Mauriciu. Počasí na obřad nám vyšlo a bylo tu moc krásně. Posíláme pozdravy od pláže :)

24.9.2019 Daniela a Milan, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Chtěla jsem Vám poděkovat za naší nejlepší dovolenou v životě! Vaše sužby i služby hotelu byly úplně bezkonkurenční. Od začátku do konce jsme se cítili jak v bavlnce. Svatba byla krásná, fotograf to trochu honil kvůli světlu, ale to je pochopitelné, jeho fotky se nám moc líbí. No nemohli jsme si vybrat lépe. Opravdu ze srdce děkujeme.

23.9.2019 Veronika a Matěj, hotel Tamassa, Mauricius

Veronika a Matěj

Tímto bychom Vám chtěli strašně moc poděkovat za skvělou organizaci naší dovolené a hlavně našeho svatebního dne. Organizačně fungovalo vše na jedničku, přesně tak, bylo Vámi slíbeno. Hotel odpovídal přesně popisu a personál se o nás perfektně staral po celou dobu pobytu. Svatební den proběhl přesně podle našich představ – žádný stres jen krásné vzpomínky. Hlavně bychom rádi pochválili práci hotelového fotografa, který nás svou prací velmi příjemně překvapil. Již na druhý den, jsme měli veškeré fotografie i s vytisknutým fotoalbem.

19.9.2019 Jana a Dušan, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Tak už sme svoji. Ďakujeme Vám veľmi pekne za nezabudnuteľný zážitok a nádhernú svadobnú cestu.

16.9.2019 Mária a L'uboš, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Čas letí a už je to rok od našej krásnej svadby na Mauríciu. Ako by to bolo včera keď sme prišli do Shandrani a všetci nás vrúcne vítali s úsmevom. V tej dobe som mala určité zdravotné problémy, ale Maurícius so svojou neskutočnou energiou mi pomohol sa vyliečiť :-) Cítili sme sa tam ako doma. Aj keď sme tam boli iba my dvaja s manželom, necítili sme sa sami, nakoľko všetci nám tam neskutočne zo srdca priali a pomáhali so všetkým. Pre nás to bola jednoznačne SVADBA SNOV. Pláže, jedlo, aktivity, ubytovanie,…hod­notíme na výbornú. Treba zažiť, určite to predíde vaše očakávania. Tešíme sa na naše 5.ročné výročie, ako si zopakujeme pobyt na Mauríciuse.

13.9.2019 Marie a Jakub, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Zdravíme stále ještě z Mauricia z hotelu Victoria. Chtěli jsme Vám oběma poděkovat jednak za přání, která jsme od vás dostali přímo až na pokoj, ale hlavně za zprostředkování našeho krásného svatebního obřadu a celé dovolené. Myslíme, že všechno proběhlo, jak jsme si přáli a byl to krásný zážitek na který nemůžeme nikdy zapomenout. Co se týká hotelu, tak také děkujeme za pomoc s výběrem, jsme tu nadšeni, jak se skvělého ubytování v části “For two”, tak také že všech lidí, kteří se tu o nás starají od začátku až do konce s úsměvem a neutuchající touhou splnit nám vše co nám na očích vidí. Ještě jednou díky.

26.6.2019 Anežka a Michal, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Ďakujeme Blue Marlin za nádhernú svadbu v raji. Celú dovolenku sme si užívali krásy ostrova a bolo o nás vždy postarané. My stále snívame, že sa tam ešte vrátime, medzi skvelých ľudí toho rajského ostrova. Objavovať krásy Mauricia ako je azúrove pobrežie Balaclavi, Tamarina, nádherný Le Morne Brabant, dychvyražajúci view Island Con de mire a mnohé ďalšie. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie zážitky s Blue Marlin.

skrýt obsahzobrazit obsah