Reference

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

23.5.2018 Kristýna a Miroslav, hotel Tamassa, Mauricius

Milý Blue Marline :-) Chtěli jsme moc poděkovat za skvělou dovolenou, svatbu a líbánky v jednom. Vydařilo se vše – i to počasí jste nám objednali na jedničku :-) Musí Vám to psát každý, ale nevadí mi, že se budeme opakovat. Ještě na Mauriciu jsme věděli, že se na ostrov vrátíme, takže se na vás určitě na nějaké výročí svatby obrátíme. Byli jsme nadšeni i z milých překvapení na pokoji, dárečků a vzkazů od Vás. Celou dobu jsme se cítili výjimečně a určitě na těch 8 dní nezapomeneme. Hotel Tamassa je nádherný, všichni moc milí (Rosemary a muzikant Jonathan byli úžasní), jídlo skvělé. Svatební den proběhl přesně tak, jak jsme si představovali – bez stresu, s velkou dávkou romantiky. A Elie? Nejenže máme krásné fotky, ale také zážitek z focení s ním – nasmáli jsme se, uvolnil atmosféru…je prostě nej! Míše bychom chtěli také moc poděkovat, nejen za pomoc s formalitami ke svatbě, zorganizování výletů po ostrově, ale také za přípravu krásného slibu na obřad – byla jsem dojatá. Děkujeme moc a přejeme další a další spokojené zákazníky :-)

15.5.2018 Kristyna, Miroslav, Sebastian, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Děkujeme za skvělé zorganizování celé dovči. Užili jsme si to.

9.5.2018 Lucie a Milan, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za krásnou svatbu snů, kterou jsme prožili na Mauriciu v hotelu Victoria. Vše bylo úžasné a přesně podle našich představ. Personál hotelu byl opravdu ochotný a pomohl nám se vším, co jsme si přáli. Určitě se tam vrátíme. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených klientů, jako jsme my.

7.5.2018 Pavla a Filip, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Chtěla jsem Vám poděkovat za přání k naší svatbě, které jsme obdrželi v den svatby na náš pokoj na Mauriciu a celkově za zprostředkování naší svatby a úžasné dovolené pro naší celou rodinu a v neposlední řadě našich líbanek. Všechno bylo dokonalé.

2.5.2018 Dominika a Michal, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

27.4.2018 Romana a Martin, hotel Dinarobin Beachcomber, Mauricius

Děkujeme Vám za pěkné přivítání i za blahopřání k naší svatbě. Vše proběhlo skvěle a jsme tu velice spokojeni.

26.4.2018 Lucie a Petr, hotel Tamassa, Mauricius

25.4.2018 Nikola a Martin, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Nikola a Martin

Moc děkujeme za zajištění svatby jako v pohádce. Nemělo to jedinou chybičku ☺. Děkujeme i za pozornost v den svatby, bylo to velmi milé. Budeme Vás doporučovat dál, vše bylo dokonalé…

25.4.2018 Šárka, Zdeněk, Denisa, Zdeněk, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Chtela bych vam za celou rodinu moc podekovat, protoze dovolena, kterou jste nam vytvoril na miru, byla vazne nejuzasnejsi, kterou jsme zatim absolvovali. At uz vezmeme letecke spoje, transfery, hotel nebo zemi jako takovou. Nejvetsim prekvapenim pro nas byl fakt, ze nase all inclusive bylo vazne nad miru ocekavani – vodni sporty i tematicke vecere byly uzasne. Vylet na definy i do destilerie byl i diky ceskemu pruvodci tez nezapomenutelny. Dokonce jsme diky nemu objevili i krasu tanzanitu. Musime opravdu moc ocenit vas pristup a trpelivost, kterou jste nam venoval. Jeste jednou moc dekujeme, pri volbe dalsi dovolene se na vas urcite opet s plnou duverou obratime. Bude-li nekdo z naseho okoli planovat dovolenou, urcite jim dame doporuceni. :)

22.4.2018 Šárka a Tomáš, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Ráda bych vám za mě i manžela poděkovala za zprostředkování skvělé dovči v LUX South Ari Atoll. Dovolená byla perfektní a hned bychom se tam nejraději vrátili. Největší zážitek pro nás byl asi šnorchlování s whale sharkem, ale i vše ostatní bylo prostě TOP! Ještě jednou velké díky a doufám, že brzy zase společně něco vymyslíme

skrýt obsahzobrazit obsah