Reference

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

13.4.2019 Kristýna a Václav, Merville Beach

Děkujeme Vám za všechny služby Vámi zprostředkované a za gratulace. Dostaly se k nám zprávy od Vás a velice nás to potěšilo. Vše probíhá v pořádku, vybraný hotel je pěkný, pláže jsou též krásné, perzonál příjemný a vstřícný, jídlo úžasné. Ještě jednou děkujeme za vše a přejeme ať se Vám daří a mnoho dalších spokojených klientů.

11.4.2019 Lenka a Michal, hotel Tamassa, Mauricius

Chcela by som sa Vám poďakovať za perfektnú organizáciu celej svadby, bolo to nádherné. Od začiatku do konca bolo o nás krásne postarané, v priebehu svadobného dňa som a cítila ako princezná.

4.4.2019 Zuzana a František, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Moc Vám děkujeme za splnění našeho snu. Skutečně jsme meli svatbu v ráji a celý den byl pro nás pohádkou. Elie fotograf profík, udělal s námi překrásné fotky, zasílame malou ochutnávku jako zpětnou vazbu. Ješte jednou moc díííky!

3.4.2019 Olga, Martin, Elena, Liam, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Olga, Martin, Elena, Liam

Přejeme krasny slunečný den z Mauricia a zároveň děkujeme za gratulace k svatbe! Vše bylo perfektni!

29.3.2019 Petra a Vojtěch, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Moc děkujeme za vše. Bylo to úžasné, všichni se nám věnovali a s ničím nebyl problém.

22.3.2019 Barbora a Martin, hotel Tamassa, Mauricius

Rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování nejkrásnější dovolené, svatebního dne a líbánek v jednom. Celý pobyt byl dokonalý od prvního dne až do poslední minuty (snad jen s výjimkou průtrže deště během focení po obřadu, ale prý to znamená štěstí, takže ani na to si nemůžeme stěžovat:)). S velkou radostí Vás budeme doporučovat.

21.3.2019 Petra a Tomáš, hotel Tamassa, Mauricius

Petra a Tomáš

Tímto bychom Vám s manželem :-) rádi moc poděkovali za úžasný týden na Mauriciu! Svatba byla krásná a moc jsme si ji užili. Vše proběhlo v uvolněné atmosféře, bez nervů a stresů přesně tak, jak jsme si to představovali. Personál byl velmi starostlivý a milý. Prostředí bylo nádherné a jídlo vynikající! Celý týden neměl jedinou chybu a rozhodně Vás budeme všude doporučovat. Ještě jednou Vám moc děkujeme za nezapomenutelný zážitek a přikládáme jednu fotku ze svatby :-)

18.3.2019 Denisa, David, Celestina, Valentina, hotel LUX* Grand Gaube, Mauricius

Bylo to opravdu fantastické !!! Vždy někam jedeme přes vás a nikdy jinak! Mějte se pěkně, tolik společně pěkně stráveného času s rodinou nepamatuji, za mě naše nejhezčí dovolená a každá minuta prožitá v přítomnosti, magické místo, děkujeme moc, za peníze nejde pořídit!

7.3.2019 Andrea a Václav, hotel Tamassa, Mauricius

Zdravíme opět z domova a z reality. . . .Chtěli bychom Vám strašně moc za všechno poděkovat, díky Vám a skvělému přístupu tam všech jsme si to opravdu užili úplně pohádkově. Není jediná výtka !!! Co jste tam po nás přichystal a domluvil to teda hlavně mne dojalo až k slzám. . . a manžel nemohl ani mluvit . . . opravdu klobouk dolu před Vámi, jste úžasní. Budeme určitě vše směřovat k tomu, aby jsme se tam znovu vrátili i s dětmi. A také Vás doporučuji.

6.3.2019 Michaela a Auke, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Chtěli jsme Vám, já i můj muž, strašně moc poděkovat za zprostředkování nejúžasnější dovolené. Máme toho v cestovním pase už vcelku dost, ale dovolená v Shandrani bya zatím to nejlepší, co jsme zažili. Obávám se, že cokoliv jiného už bude horko těžko konkurovat (nejde nám jen o kvalitu hotelu a služeb, ale i podmořský život a Shandrani se o svůj podmořský národní park opravdu stará). Hlavně jsme chtěli poděkovat za zajištění pokoje, dle našeho hodnocení – nejlepšího pokoje, jaký jsme mohli mít! Perfektní poloha, blízko na obě strany, bezkonkurenční výhled. Vše bylo na 1*, už teď dáváme dohromady plány, jak našetřit a opět se do Shandrani podívat. Můžete počítat s tím, že na Mauricius už jedině s Vámi :-)

skrýt obsahzobrazit obsah