Reference

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

22.1.2020 Michaela a Martin, hotel Tamassa, Mauricius

Prožili jsme kouzelný den a obřad byl ten nejdojemnější a nejkouzelnější zážitek, jaky jsme si jen mohli přát. Moc vám děkujeme za přípravu všeho, pomohli jste nám splnit si náš největší sen.

3.1.2020 Adriana, Marek, Max, hotel LUX* Grand Gaube, Mauricius

Chcela by som Vám podakovať za úžasnú dovolenku, krásny hotel. Počasie bolo skvelé, voda úžasná, jedlo perfektné a naozaj sme si to užili.

5.12.2019 Kateřina a Petr, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěli bychom Vám poděkovat za zprostředkování naší dovolené a svatby. Oboje splnilo naše vysoká očekávání a oboje jsem si užili.

1.12.2019 Jana, Pavel, Oliver, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Díky za zařízení dovolené. Měli jsme se pohádkově. Jedinou chybu to mělo, a to sice, že jsme se museli vrátit domů:) Hotel super. Díky za pokoje v přízemí, měli jsme to asi 50m k vodě. Skvělá služba v den odjezdu s tím “departure room”, kde se lze osprchovat a převléknout. Jídlo, pití, pláže, bary, super! Udělali jsme 2 výlety- jeden autem (co Veru doporučila-krásný!) jeden na 4 hod speedboat- taky zážitek. Moc se mi líbila poloha hotelu, prostředí.. a ty 4 pláže.. nádhera! Moc děkujeme, naši kamarádi taky moc spokojení…

12.11.2019 Martina, Milan, Kristýna, Kryštof, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Velmi ráda bych Vám poděkovala za organizaci krásné dovolené, kterou jsme strávili na LUX South Ari Atoll. Vše proběhlo na jedničku. Obě cesty pohodové a přespání v tranzitním hotelu v Dubaji velmi užitečné. Všude na nás vždy čekali zaměstnanci hotelu a vše potřebné zajistili. Resort je nádherný, ubytování pohodlné a pěkné, jídlo úžasné, veškerý personál moc příjemný a ochotný. Podnikli jsme s dětmi skvělé výlety – šnorchlování s whale sharkem, mantami a želvami, večerní rybaření, atd. Dovolenou jsme si užili na maximum. Ještě jednou moc děkuji za vše a budeme se těšit zase někdy při organizaci dovolené.

8.11.2019 Kateřina a Jaroslav, hotel Tamassa, Mauricius

Svatba byla opravdu perfektní, lepší než jsme doufali. Všechno bylo v uvolněné atmosféře, s příjemnými lidmi.

6.11.2019 Linda a Lukáš, SALT of Palmar, Mauricius

Vse probíhá perfektně. Máme se skvěle, hotel a hlavně personál je skvělý. Děkujeme moc za doporučení a organizaci.

31.10.2019 Jitka a David, LUX* North Male Atoll, Maledivy

Bylo to naprosto úžasné. Určite se tam zase někdy vrátíme. Trošku párkrát zapršelo a bylo asi dva dny pod mrakem, ale jinak super. Děkujeme moc za doporučení a zajištění dovolené. Určitě se zase ozveme až budeme plánovat nějakou další dodvču.

19.10.2019 Kristýna, Jakub, Albert, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Chtěla jsem Vám s manželem ještě jednou poděkovat za opravdu skvělou dovolenou na Maledivách, všichni tři jsme si to opravdu moc užili! Koncept LUX rezortu nás opět přesvědčil o svých kvalitách, byly jsme nadšeni. Ještě více než loni na Mauriciu. Příště se na Vás určitě velice rádi znovu obrátíme, až budeme plánovat další dovolenou, tentokrát už ve všech 5☺ Moc děkuji a budu se těšit na příští dovolenou.

18.10.2019 Lucie a Jari, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Již si užíváme krásného pobytu a děkujeme za přivítání a také dárek! Škoda ze tu nemůžeme zůstat do konce roku.

skrýt obsahzobrazit obsah