Reference

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

3.11.2017 Vendula a Ondřej, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Stále ještě plní zážitků a chtěli bychom vám oba moc poděkovat za zorganizování zatím nejlepší dovolené našeho života. Vše fungovalo skvěle – od transferu do hotelu, milého přivítání, pokoje s dost možná nejlepším výhledem z celého resortu, až po dohodnutí schůzky s Magalie z partnerské cestovky Solis. I domluva výletů s nimi byla radost a možnost platit vše kartou přímo na mobilním platebním terminálu byla lepší, než jsme si vůbec dokázali představit. Samostatnou kapitolou je pak resort Shandrani, kde jsme nevěděli, na kterou pláž se vydat dřív, které jídlo ochutnat a co na baru vypít. A ani poslední den nás nepřestávalo bavit, že na klidné pláži se s námi koupali možná tři další lidé a na divoké vůbec nikdo. Zmiňovat pak ochotu a vstřícnost celého personálu by bylo jen nošením dříví do lesa. Ještě jednou tedy moc děkujeme za vše, protože jsme si dokonale odpočinuli, nejlepším možným způsobem oslavili naše páté výročí a těším se, že v budoucnu budeme zase v kontaktu.

24.10.2017 Kateřina, David, Klaudie, Karolína, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Dobrý den pane Davide , chtěli jsme vám touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou a hlavně skvělou svatbu, kterou jsme spolu s dětmi na Mauriciu zažili. Všechno proběhlo v naprostém pořádku a oddávající byl skvělý :) spolu s Míšou a koordinatorkou jsme se u obřadu násmáli. Ellie fotograf byl naprostý profesionál ! V Dubaji stopover v Shangri La parádní :) Teď už jsme zpět v práci ale s krásnými vzpominkami. Děkujeme. Přeji mnoho dalších spokojených klientů :)

23.10.2017 Kristina a Jiří, hotel Tamassa, Mauricius

Pravě jsme se vrátili z naši svatební cesty a chtěla bych Vám moc poděkovat za jeji zprostředkování, všechno nám klaplo na jedničku, včetně počasí, veškeré organizace, transferu i výletu. Svatba byla naprosto pohádková, přesně podle našich představ. Fotograf Elie byl taky úžasný, moc milý a zábavný, foceni jsme si s nim moc užili. Hotel Tamassa je úchvatný, všichni byli strašně moc milí a pozorní, jídlo a pití výborné a pestré, bohatý all inclusive, čisto všude, super pláž atd atd, proste nádhera, byli jsme maximalně spokojeni.

6.10.2017 Adriana a Pavel, hotel The Westin Turtle Bay, Mauricius

Ráda bych Vám poděkovala za organizaci naší včerejší svatby ve Westinu. Prožili jsme báječný den, místo bylo překrásné, obřad dojemný a fotograf Elie nám udělal krásné fotky. Děkuji také za osobní blahopřání, které jsme od Vás obdrželi, bylo to velmi milé. Každopádně jsme si naší svatbu maximálně užili a jsem opravdu šťastná, že jsme si pro tuto událost vybrali Mauricius, Vaši agenturu a hotel Westin. Děkujeme, rozhodně Vás budu všude doporučovat :-)

28.9.2017 Klára a Bohuš, hotel Tamassa, Mauricius

Ďakujeme za prekrásny pobyt na Mauríciu, naozaj sme si to užili.

20.9.2017 Michaela a Bengt, hotel LUX* Le Morne, Mauricius

Chteli bychom vam velmi podekovat, vse bylo perfektne zarizene. A co jsme si vymysleli navic na posledni chvili, to se perfektne zaridilo na miste. Svatebni koordinátorka pani Manie by snesla modre z nebe, pokud by to bylo fyzicky mozne! Ochotny a usmivajici se hotelovy personal nam zprijemnil kazdy den a to jidlo…kralovsky vyber! Fotograf Elie byl skvely, fotografie od nej jsou krasne. Vsude vas chvalime a urcite doporucime dal. Vase cestovni kancelar byla nasim nejlepsim rozhodnutim :-)

18.9.2017 Petra a Petr, hotel Tamassa, Mauricius

Vše jsme si užili natolik, že pokud se nám bude dařit, je naším cílem jet s vámi příští rok na Maledivy ;-).

16.9.2017 Michal, Štěpánka, Kristýna, Aneta, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Už jsem bohužel z Mauriciu zpátky, ale určitě to byl pro nás nezapomenutelný zážitek a naše nejhezčí dovolená. Takže bych jen rád za celou rodinu poděkoval, byli jsme spokojeni ve všech ohledech :o). Příště se na Vás zase rádi a s důvěrou obrátíme.

14.9.2017 Karolína a Martin, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za přáníčko ke svatbě a za to, jak vše bylo perfektně zařízeno. Byli jsme moc spokojeni a v Tamasse se nám moc líbilo. Všichni byli moc milí a tamější kuchyně nám velice chutnala. Jsme rádi, že jsme si pro realizaci naší svatby vybrali právě BLUE MARLIN.

skrýt obsahzobrazit obsah