Reference

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

15.1.2019 Markéta a Viktor, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Před pár dny jsme se vrátili z dovolené a já bych Vám ještě jednou chtěla za všechno poděkovat. Jak jsem Vám již psala, od prvního kontaktu jsem poznala, že jste člověk na pravém místě a děláte práci naprosto profesionálně. Během pár hodin se můj několikaměsíční stres ohledně plánování svatba díky Vám rozplynul. A nastaly už jen ty krásné, jedinečné, dokonalé a nezapomenutelné chvíle. Jsem si jista, že dostáváte mnoho takových děkovných emailů, a tak cokoliv nyní napíšu nebude dostatečně reflektovat můj vděk, že jsem oslovila pro svatbu právě Vaší agenturu. Velmi milý byl také Váš vzkaz přímo na hotelovém pokoji. Máte vše opravdu zmáklé do posledního detailu. To, že Vás již od prvního telefonu s Vámi doporučuji a chválím beru jako přirozenou samozřejmost. Jediné, čeho lituji je, že se pravděpodobně budu vdávat jen jednou :)

11.1.2019 Magda, Marek, Mikuláš, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěli bychom vám moc poděkovat za doporučení, abychom měli svatbu v Tamassa hotelu a za vyřízení všech věcí kolem. Svatba byla úžasná, moc jsme si to užili, vše bylo podle našich představ! Posíláme vám pár fotek, které myslím mluví za vše… děkujeme a mějte se krásně!

28.12.2018 Michaela a Pavel, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Ráda bych Vám alespoň touto formou poděkovala za skvělou svatbu a organizaci celé naší akce. Vše skutečně vyšlo na jedničku, svatební koordinatorka Jennifer byla skvělá a my měli skutečně fantastickou svatbu i líbánky. Resort Lux Belle Mare je skutečně pohádka, byli jsme nakonec moc rádi za inclusive package. Děkujeme za vše!

14.12.2018 Lucie a Radim, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Hrozně moc bychom Vám chtěli poděkovat za všechno! Náš pobyt v hotelu Shandrani dnešním dnem končí a všechno bylo díky Vám skutečně podle našich představ. Děkujeme za Vaší pomoc s výběrem a dokonalou organizaci.

7.12.2018 Michal a Barbora, hotel Tamassa, Mauricius

Obřad proběhl v naprosté pohodě – i počasí bylo super.

4.12.2018 Dominika a Marek, hotel Tamassa, Mauricius

Dominika a Marek

Rádi bychom Vám touto cestou chtěli poděkovat za krásnou dovolenou a svatbu na Mauriciu. Náš pobyt a všechny překvapení proběhly nad naše očekávání a pobyt jsme si moc užili. Posíláme fotku z naší pohádkové svatby!

28.11.2018 Šárka a Pavol, hotel Tamassa, Mauricius

Chci vám moc poděkovat za úžasný zážitek, který jsme díky vám zažili. Vše bylo moc fajn, lidé, kteří se o nás starali byli báječní a ta spousta drobnych detailů udělala ze svatby krásné překvapení a to i přes to, že se můj muž ženil v horečkách. Budeme na to moc rádi vzpomínat. Ještě jednou moc díky a přeji vám jen to dobré!!!

19.10.2018 Kateřina a Luboš, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Dovolená se blíží ke konci, bylo to víc než parádní! Vše skvěle zorganizované, svatba naprosto luxusní!

12.10.2018 Dita a Libor, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěli jsme Vám moc poděkovat za organizaci naší svatby na Mauriciu. Vse bylo skvěle připravené a byli jsme s průběhem velmi spokojeni.

11.10.2018 Jana a Jan, hotel Tamassa, Mauricius

Vše proběhlo fajn, akorát bylo dost větrno. Večeře a svatební výzdoba na pokoji byly úžasné.

skrýt obsahzobrazit obsah