Reference

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

21.3.2018 Dominika a David, hotel Tamassa, Mauricius

Rádi bychom Vám touto cestou chtěli moc poděkovat za úžasnou dovolenou a ještě úžasnější svatební den! Hotel Tamassa byl skvělý výběr, usměvavá obsluha, nádherný pokoj s výhledem na oceán a mnoho dalších. Svatební den byl nádherný, starali se o nás jako o vlastní. :) Co musíme opravdu vynachválit je náš výlet s řidičem. Provezl nás po všech místech i s výkladem a navíc jsme navštívili místa, která nebyla v plánu. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás a budeme vřele doporučovat dále, protože taková svatba, je opravdu nezapomenutelná. Velmi milé bylo překvapení od Vás na pokoji. Ještě jednou velké díky už teď přemýšlíme, že se na Maricius opět podíváme.

15.3.2018 Zlata, Michal, Dušan, Veronika, Katarina, Aleš, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Ráda bych Vám za celou naši skupinu poděkovala za zprostředkování nejúžasnější dovolené na Mauritiu. Všechno bylo naprosto dokonalé. Hotel byl úžasný, jídlo nepřekonatelné, pláže, pokoje, personál…všechno splnilo naše očekávání. Poznali jsme spoustu místních báječných lidí, vezeme si spoustu zážitků a suvenýrů :-). Počasí nakonec také přes děsivé předpovědi také vyšlo, zažili jsme vše… Určitě se na Vás zase obrátíme při plánování naší dovolené v budoucnosti…ještě musíme vymyslet destinaci :-) Takže ještě jednou velké díky za milou komunikaci a velkou ochotu a trpělivost, budeme Vás doporučovat kudy budeme chodit. :-)

15.3.2018 Kateřina, David, Filip, Jakub, hotel Tamassa, Mauricius

Prožili jsme krásnou rodinnou dovolenou, všechno proběhlo v pořádku. Moc se nám tam líbilo, podnikali jsme různé výlety. Je to nádherný ostrov. Děkujeme.

7.3.2018 Markéta a Tomáš, hotel Tamassa, Mauricius

Vše bylo podle představ, je to překrásné místo, akorát počasí první dny trochu zlobilo, ale na svatbu se to vše umoudřilo a bylo vše krásné. :) Děkujeme.

2.3.2018 Anna a Tomáš, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za skvělou dovolenou okořeněnou naší svatbou. Především bych rád vyzdvihl organizaci z Vaší strany. Vše co nám bylo přislíbeno, tak bylo taktéž dodrženo. Nevybavuji si jedinou věc, která by neklapla :-) Dokonce i to počasí se nám asi 30 minut před obřadem umoudřilo a posloužilo na parádní fotky. Totéž musím dodat na adresu hotelu, který opravdu nabídl parádní servis, který nebývá samozřejmostí. Počínaje uvítáním na recepci až po posledního zahradníka hotelu. Všichni hospitality! Marisa, svatební koordinátorka, byla výborná a to nejen v rámci organizace svatby, ale i se vším co jsme během pobytu potřebovali poradit. Delegáti na místě jak Lenka, tak i Honza oba byli maximálně ochotní. Super spojení přes whats app. Fotograf Elie profík se vším všudy. Opravdu mistr svého řemesla – jsme velmi rádi, že jsme si za něj připlatili a Vám velký díky za tip! Spousta zážitků, na které jen tak nezapomeneme. Ještě jednou díky za vše, rádi se na Vás v budoucnu znova obrátíme.

27.2.2018 Kamila a Michal, hotel Tamassa, Mauricius

Vše bylo v pořádku, všichni se o nás hezky starali a vše bylo tak, jak jsme chtěli my. Určitě bychom se do resortu někdy v budoucnu chtěli vrátit na oslavu našeho výročí. Fotograf Elie byl také úžasný. Ještě jednou děkuji za veškeré zajištění.

23.2.2018 Vendula a Václav, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Zpět v České republice už sice jsme nějaký ten den, myslí jsme však nadále v tom užasném ráji. Lepší dva týdny jsme si snad ani nemohli představit. Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za zprostředkování možnosti žít si neskutečný sen na vlastní kůži. Každá vteřina, každý moment a každý okamžik strávený na Mauriciu se hluboko zaryl do našich myslí a po zbytek života na něj budeme s radostí a úsměvem vzpomínat. Na našem „checklistě“ životních snů ještě zbývá několik destinací a pokud bude možnost je navšítivit díky Vašich služeb, tak víme jistě, že jinde hledat nebudeme. Kloubouk dolů před Vaši prací, děláte ji opravdu na vysoké profesionální úrovni.

22.2.2018 Helena, Peter, Patrik, Helena, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Jsme téměř 14 dní z návratu z naší nejlepší dovolené a stále nevím, s čím začít psát recenzi. Jsme myšlenkama stále tam….. Prvně bych ráda zmínila naprosto skvělý přístup pana Davida a jeho milé manželky Veroniky, kteří na mne měli ohromnou trpělivost a svatební dovolenou se mnou řešili téměř půl roku. Byli jsme složitější zákazníci se dvěma malými dětmi se změnou termínu dovolené a před první velkou cestou do zahraničí s dětičkama. Pan David mne ohromil znalostmi o hotelech, doporučeních, které by mne nenapadly jako matku prvněcestovatelku s malými dětmi. Opravdu smekám a moc děkuji. Nikdy jsem se nesetkala s takovým přístupem. Dostali jsme doporučení na pár hotelů díky dlouhým a empatickým telefonátům. Jeden z nich zvítězil a byl to ráj na zemi. Shrnu do jedné věty, aby z toho nebyla slohová práce. Skvělé služby, kinder friendly, svatba v soukromí, mnoho nečekaných překvapení. Náš den D byl naprosto perfektní až se mi tomu stále nechce věřit, že něco tak dokonalého jsme mohli zažít. Děkujeme.

15.2.2018 Maria a Michal, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Svatba probehla podle nasich predstav. Moc jsme si to uzili. Byla krasne zorganizovana. Shandrani byl super hotel s moc milym a vstricnym personalem, jidlo super, akorat jsme hrozne pribrali :-D Lux Le Morne nas ale uplne okouzlil! Je to naaaadherne misto, opravdicky raj na zemi. Nevyhodou je, ze kamkoli ted pojedeme na dovolenou, bude nam to tam pripadat hrozny ve srovnani s timto hotelem :-D

13.2.2018 Eva, Amadea Emma, Nicholas Michael, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Dovoluji si jen krátce poděkovat za zajištění opět skvělé dovolené. Určitě jsem ale byli maximálně spokojeni a rádi vzpomínáme…

skrýt obsahzobrazit obsah