Reference z hotelu LUX* Bellle Mare

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

25.1.2018 Kamila a Petr, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Chtěla bych Vám moc poděkovat za blahopřání k našemu sňatku a zejména za celou organizaci našeho pobytu na Mauriciu včetně svatebního dne. Nedokážeme ani slovy vyjádřit, jaká to byla nádhera a nezapomenutelný zážitek! Přeji Vám krásné dny a mnoho spokojených klientů.

7.1.2017 Silvia a Jaroslav, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Dakujeme za zabezpecenie prekrasnej dovolenky v hoteli LUX Belle Mare na Mauriciu.

5.11.2016 Ilona a Michal, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Dovolte mi alespoň touto cestou Vám upřímně poděkovat za zajištění báječné dovolené na Mauriciu v destinaci LUX Belle Mare. Let s Fly Emirates byl tradičně pohodový a bezproblémový stejně jako transfer z letiště na Mauriciu a zpět prostřednictvím Vaší spřátelené agentury Solis. Tato destinace leží na východní straně ostrova. Počasí bylo po celou dobu našeho pobytu slunečné s občasným příjemným větrem a „májovým“ deštěm. Ubytování luxusní, úklid jednoznačně nadprůměrný dvakrát denně včetně večerního rozestlání postelí. Stravování s bohatou nabídkou místních a evropských jídel a různých specialit. Rovněž nabídka alko i nealko nápojů včetně koktejlů s příjemnou obsluhou, a to i na pláži, byla velmi široká. Pro tuto oblast pobytu doporučujeme jednoznačně all inclusive. Moře, pláž i bazény s průzračnou vodou každé ráno a následně po celý den udržované. Pro naše výlety jsme používali hotelové taxi za přijatelné ceny. Závěrem lze říci, že Mauricius považujeme za nejkrásnější destinaci na světě pro strávení dovolené z pohledu počasí, servisu v hotelích, možností výletů a ostatních aktivit.

11.4.2016 Šárka a Jan, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Chceme poděkovat za perfektini organizaci naší svatby. Vsichni se postarali o pripravy do posledniho detailu.

1.10.2015 Lenka a Miloš, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Svatba byla velmi romantická – především zásluhou svatební koordinátorky Jennier – jí velký dík. Také fotograf Elie byl výborný!!! Při obřadu jsme zmokli, ale pršelo nám štěstí..náš den byl skvělý!!!

23.9.2015 Kateřina a Robert, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Chtěli jsme vám s Robertem moc poděkovat za nádhernou dovolenou a perfektní svatební den. Díky vám, je tu o nás perfektně postaráno a nic není problem.

5.8.2015 Ladislava, Jan, Jana, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Vrátili jsme se z naší dovolené snů a chceme Vám velice poděkovat za její uskutečnění :-) Byli jsme nad očekávání spokojeni jak s hotelem, tak i se samotným Mauriciem. Nemá smysl popisovat do emailu všechnu tu krásu a zážitky, nejlepší je, když si přečtete mou recenzi na TripAdvisor, jméno recenze je deLUX sensation. Po této zkušenosti jsme již doporučili Vaši cestovní kancelář našemu architektovi a budeme doporučovat i dalším lidem. Děkujeme a přejeme Vám mnoho úspěchů do budoucna!

17.4.2015 Šárka a Ivana, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Ráda bych Vám poděkovala za zajištění naší naprosto úžasné, perfektní, no prostě dokonalé dovolené! S mamkou jsme si pobyt opravdu užily, cítily jsme se v hotelu LUX Belle Mare jako v bavlnce. Služby hotelu jsou opravdu nadstandardní a každý hostův požadavek je již předem splněn. Měly jsme možnost poznat i samotný ostrov díky dvěma výletům a to na jih (Chamarel) a také do hlavního města a okolí.

25.3.2015 Radka, Jaroslav, Karolína, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Rádi bychom Vám poděkovali za organizaci naší dovolené, Váš profesionální přístup a ochotu, užitečné rady a další milé pozornosti. Dovolená se nám moc libila a určitě se na Mauricius brzy vrátíme.

skrýt obsahzobrazit obsah