Reference z hotelu LUX* Grand Gaube

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

20.8.2018 Jolana, Luboš, Jakub, Ema, hotel LUX* Grand Gaube, Mauricius

Chtěli bychom Vám poděkovat za zprostředkování dovolené, která se nám velmi líbila. Vše fungovalo opravdu na vysoké úrovni a celý pobyt jsme si naplno užili. Zejména oceňuji, že vše bylo přesně podle popisu, který jste nám emailem nebo telefonicky předal a nezažili jsme žádné nepříjemné překvapení. Měl jste pravdu, že budou okamžiky, které nás překvapí a tím bylo určitě osvěžování obličeje, nebo čištění slunečních brýlí přímo na pláži. Děkuji za dobře odvedenou práci a ať se daří.

22.4.2017 Helena a Luboš, hotel LUX* Grand Gaube, Mauricius

Upřímné poděkování za zajištění mé dovolené na Mauriciu, včetně všech, Vámi poskytovaných služeb. Pobyt neměl chybu, organizačně vše fungovalo. Zvláštní poděkování prosím tlumočte průvodkyní Míši, bez jejíž pomoci bychom úvod pobytu, a vše s tím spojené, asi těžko zvládali. Současně prosím o poděkování i průvodci Honzovi, který byl na plánovaném výletu jednak velmi dobrý společník, ale projevil i ohromné znalosti o ostrově, historii a další. Právě jeho přítomnost nám pomohla poznat ostrov z více jak 70%. Kvalita hotelu byla na vysoké úrovni, veškerý personál byl ochotný, pozorný, prostředí klidné a oddychové.

10.3.2017 Ivana a Josef, hotel LUX* Grand Gaube, Mauricius

Vrátili jsme se z báječné dovolené. Za její zprostředkování vám ještě jednou děkuji.

15.2.2017 Markéta a Ondřej, hotel LUX* Grand Gaube, Mauricius

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvěle zorganizovanou svatbu. Bylo to naprosto dokonalé a úžasné. Vše klaplo na 100%. Personál hotelu byl velice přátelský a ochotný. Všichni se o nás starali, běhali kolem nás ☺. Nakonec jsme si svatbu zvolili na pontonu a udělali jsme moc dobře. Počasí nám vyšlo dokonale.Jen to moc rychle uběhlo. Ještě jednou děkujeme a až zase budeme hledat dovolenou, obrátíme se na Vás.

29.11.2016 Alexandra a Tomáš, hotel LUX* Grand Gaube, Mauricius

Svatba a následná dovolená byla jedním slovem ÚŽASNÁ, a za to vděčíme VÁM. Po této zkušenosti, jsme se rozhodli, že se na Mauricius opět vrátíme.

8.1.2016 Melita a Jozef, hotel LUX* Grand Gaube, Mauricius

Chceme sa Vam velmi pekne podakovat za skvelu dovolenku. Bol to naozaj nezabudnutelny zazitok. Dakujeme aj za Vase mile spravy, obe sme dostali, ale priznam sa, ze som sa telefonu a internetu vyhybala co najviac. Preto aj odpisujem az dnes. Ako ste hovorili, zatial najmilsi ludia, akych sme v hoteli zazili. Vyslo nam aj pocasie, aj ked bolo dost teplo. Co sa tyka svadby, skutocne krasne. A zaroven sme sa nevedeli nasytit miestnej kuchyne. Vsetko bolo skvele… az na ten dlhy let, ale tomu sa vyhnut neda. Dakujeme este raz. Aj za Vasu skvelu spolupracu a ochotu. Urcite sa na Mauricius este vratime a radi sa na Vas obratime.

21.4.2015 Ivana a Aleš, hotel LUX* Grand Gaube, Mauricius

Místo dovolené, co jste nám doporučil je perfektní, děkujeme.

skrýt obsahzobrazit obsah