Reference z hotelu LUX* Le Morne

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

20.9.2017 Michaela a Bengt, hotel LUX* Le Morne, Mauricius

Chteli bychom vam velmi podekovat, vse bylo perfektne zarizene. A co jsme si vymysleli navic na posledni chvili, to se perfektne zaridilo na miste. Svatebni koordinátorka pani Manie by snesla modre z nebe, pokud by to bylo fyzicky mozne! Ochotny a usmivajici se hotelovy personal nam zprijemnil kazdy den a to jidlo…kralovsky vyber! Fotograf Elie byl skvely, fotografie od nej jsou krasne. Vsude vas chvalime a urcite doporucime dal. Vase cestovni kancelar byla nasim nejlepsim rozhodnutim :-)

6.6.2017 Magdaléna a Petr, hotel LUX* Le Morne, Mauricius

Chtěli bychom moc poděkovat za perfektně zařízenou svatbu a líbánky, vše klaplo na jedničku! Výborný servis v hotelu,všichni byli strašně milí a ochotní a fotograf Elie je opravdu neskutečný profík, který umí vytvořit skvělou atmosféru při focení! Odnášíme si nádherné vzpomínky a tímto děkujeme Blue Marlin za skvělý přístup a ochotu! Už teď se těšíme na další cestu s Vámi! :-)

9.3.2017 Ludmila a Lubomír, hotel LUX* Le Morne, Mauricius

Chtěla bych poděkovat za perfektní dovolenou. Všechno klaplo do detailu i se zpátečním odvozem z letistě.

20.2.2017 Miroslava a Petr, hotel LUX* Le Morne, Mauricius

Všechno bylo úžasné, moc děkujeme za precizní a rychlou organizaci!

5.1.2017 Marta a Vladimír, hotel LUX* Le Morne, Mauricius

Chci Vám touto cestou poděkovat za organizaci naší rodinné dovolené na Mauriciu a Reunionu. Bylo tam hezky a hlavně hotel LUX Le Morne opět nezklamal, hotel a hlavně Vaši CK všem přátelům doporučuji.

14.12.2016 Tereza a Juan Andres, hotel LUX* Le Morne, Mauricius

Chtěla jsem Vám srdečne poděkovat za úžasnou dovolenou, perfektně naplánovanou svatbu, nezapomenutelné líbánky, za Vaše blahopřání k sňatku a neutuchající ochotu při zodpovídání mých nekonečných dotazů. Vše probíhalo naprosto bez chybičky, užili jsme si to s manželem maximálně, hotel byl překrásnž, hotelový personal neskutecně milý a víc uz jsme si snad nemohli ani přát. Bylo to opravdu nadherné a už ted je mi líto, že je po všem. Mauricius je hotový ráj, zatím nejhezčí země, kterou jsem kdy navštívila, doufám, že se tam jednou ješte s manželem podíváme, třeba na výročí. Fotograf Elie byl úžasný, na základě svého průzkumu jeho fotografií a Vašeho doporučení jsem ale ani nic jiného neočekávala. Cítila jsem se s ním naprosto svá a vůbec ne nervózní, na fotkách to jde očividně vidět, nemohla jsem se zastavit smát. Nemohu si Vas a Vasi agenturu vice vynachválit a určitě Vás doporucím dál.

9.12.2016 Magdalena a Petr, hotel LUX* Le Morne, Mauricius

15.9.2016 Petra a Martin, hotel LUX* Le Morne, Mauricius

Svadba bola nádherná, mali sme krásne počasie a skvelú atmosféru. Ďakujeme za super svadbu, ktorú sme si mohli bez starostí užiť a naplno sa ponoriť do prežívania toho najkrajšieho momentu v našich životoch. Posielame foto zo svadby (photos by Daniel Villiers)

22.6.2016 Tereza a Jan, hotel LUX* Le Morne, Mauricius

Tereza a Jan

Rádi bychom Vám poděkovali, za zprostředkování nádherného zázitku. Pocity jsou nepopsatelne. Již po prvních chvílích nám bylo jasné, že zde jistě nejsme naposledy.

skrýt obsahzobrazit obsah