Reference z hotelu LUX* South Ari Atoll

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

22.4.2018 Šárka a Tomáš, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Ráda bych vám za mě i manžela poděkovala za zprostředkování skvělé dovči v LUX South Ari Atoll. Dovolená byla perfektní a hned bychom se tam nejraději vrátili. Největší zážitek pro nás byl asi šnorchlování s whale sharkem, ale i vše ostatní bylo prostě TOP! Ještě jednou velké díky a doufám, že brzy zase společně něco vymyslíme

1.2.2018 Renata a Petr, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Chceme Vám s manželem poděkovat za excelentní služby a krásnou dovolenou, opět se na Vás obrátíme.

31.1.2018 Edita a Lukáš, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Super dovča, užili jsme si to a děkujeme!

22.1.2018 Romana a Pavel, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Dovolená na Maledivách super, dokonce jsem si „ukradla“ katalog LUX hotelů po světě, protože tento řetězec se ukazuje jako opravdu pěkný.

21.1.2018 Lucie a Daniel, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Vrátili jsme se zpět z Malediv, z dechberoucího ráje resortu LUX. Dovolená byla úžasná, slovy nepopsatelná a kdo nezažil nepochopí :-) Mockrát Vám děkujeme za sjednání této dovolené, která skutečně neměla jedinou chybu. Na Maledivách jsme byli prvně, ale určitě ne naposled! :-)

13.3.2017 Zdeňka a Josef, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Dovolujeme si Vám poděkovat, že prostřednictvím Vaší kanceláře je nám umožněno prožívat úžasnou dovolenou v ráji na zemi, vlastně na oceáně. Mnohokrát Vám děkujeme a jsme s pozdravem krásných slunečních dnů.

2.2.2017 Klaudia, Taťána, Dariusz, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Klaudia, Taťána, Dariusz

Zdravíme a děkujeme za zařízení nádherné dovolene. Všechno klape.

15.1.2017 Jana a Miroslav, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Chtěli jsme Vám poděkovat za úžasnou svatební dovolenou v LUX* South Ari Atoll, byl to ráj!!!! Naprostá spokojenost, nejlepší servis, vynikají jidlo a zmrzlina a nejlepší místa naší vodní a plážové vily! Na poslední dny jsme ještě zkusili plážový domek a taky bomba nic nemělo chybu a všechno mělo něco do sebe! Tam se rozhodně chceme vrátit! Bylo fajn se tam potkat s ostatními klienty z Blue Marlin a slyšet češtinu! Ještě jednou velké diky!!

8.12.2016 Veronika, Petra, Eliška, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

S ženou rády jezdíme na přelomu jara a léta do exotiky kvůli našemu koníčku, kterým je potápění. V roce 2016 nám dovolenou příjemně „zkomplikovalo“ narození naší dcerky, proto jsme se rozhodly dovolenou (tedy i přímo naše dodatečné líbánky) naplánovat do zimního měsíce prosince. Při rozhodování destinace hrála hlavní roli bezpečnost pro naši dcerku jakou je lékařská péče, zdravotní rizika, vzdálenost, letecká společnost a pokud možno i zajištění hlídání našeho drobečka v době potápění. Při procházení různých nabídek jsme narazily na web Exotika s dětmi, který nás velmi zaujal. Už při prvním telefonním kontaktu jsme věděly, že majitelé mají opravdu nacestováno a vědí o čem mluví. Po vznesení našich požadavků nám byl doporučen právě South Ari Attol Lux. Tímto bychom chtěly manželům Walterovým poděkovat za fantastické zorganizování naší dovolené/líbánek, která předčila naše očekávání. V hotelu na nás opravdu byli připraveni. Naše malá šestiměsíční dcerka se stala obletovanou princeznou. Byl nám poskytnut speciální koš na pleny, sterilizátor, postýlka i kočárek. Chůva byla úžasná – malá ji milovala od prvního okamžiku a i my jsme si po prvním hlídání oddechly, že je v dobrých rukách. Po prvním dnu jsme odhodily žabky a chodily pouze bosi. Restaurace jsou koncipovány dle druhů jídel a naší zamilovanou byla East market, kde si člověk bufetovým způsobem mohl vybrat asijskou kuchyni, vždy na čerstvo připravenou. I když nás někteří považovali za blázny, že cestujeme s tak malým dítětem do exotiky, jsme rády, že jsme nepodlehly tlaku okolí. Zorganizování dovolené přes Blue Marlin a služby na místě jsou na takové úrovni, že se můžete věnovat pouze vám samotným s vašimi blízkými. I to je důvod proč chceme tento resort navštívit i v tomto roce a opět přes Blue Marlin. Krásnější společnou dovolenou bez obav si ani jinak nedokážeme představit. Jakákoliv obava z cestování s malým dítětem je pryč. Ze srdce můžeme jen vřele doporučit.

18.11.2016 Irena a Ondřej, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Ještě jednou moc děkujeme, jak hezky jste se o nás postarali (a za všechna nádherná překvapení :-) Čekali jsme, že LUX bude opět jedinečný, ale realita předčila veškeré představy ;-) Byla to zatím naše nejúžasnější dovolená a už teď se těšíme, až s Vámi vyrazíme oslavit naše 10.výročí svatby!

skrýt obsahzobrazit obsah