Reference z hotelu LUX* South Ari Atoll

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

13.3.2017 Zdeňka a Josef, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Dovolujeme si Vám poděkovat, že prostřednictvím Vaší kanceláře je nám umožněno prožívat úžasnou dovolenou v ráji na zemi, vlastně na oceáně. Mnohokrát Vám děkujeme a jsme s pozdravem krásných slunečních dnů.

2.2.2017 Klaudia, Taťána, Dariusz, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Klaudia, Taťána, Dariusz

Zdravíme a děkujeme za zařízení nádherné dovolene. Všechno klape.

15.1.2017 Jana a Miroslav, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Chtěli jsme Vám poděkovat za úžasnou svatební dovolenou v LUX* South Ari Atoll, byl to ráj!!!! Naprostá spokojenost, nejlepší servis, vynikají jidlo a zmrzlina a nejlepší místa naší vodní a plážové vily! Na poslední dny jsme ještě zkusili plážový domek a taky bomba nic nemělo chybu a všechno mělo něco do sebe! Tam se rozhodně chceme vrátit! Bylo fajn se tam potkat s ostatními klienty z Blue Marlin a slyšet češtinu! Ještě jednou velké diky!!

8.12.2016 Veronika, Petra, Eliška, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

S ženou rády jezdíme na přelomu jara a léta do exotiky kvůli našemu koníčku, kterým je potápění. V roce 2016 nám dovolenou příjemně „zkomplikovalo“ narození naší dcerky, proto jsme se rozhodly dovolenou (tedy i přímo naše dodatečné líbánky) naplánovat do zimního měsíce prosince. Při rozhodování destinace hrála hlavní roli bezpečnost pro naši dcerku jakou je lékařská péče, zdravotní rizika, vzdálenost, letecká společnost a pokud možno i zajištění hlídání našeho drobečka v době potápění. Při procházení různých nabídek jsme narazily na web Exotika s dětmi, který nás velmi zaujal. Už při prvním telefonním kontaktu jsme věděly, že majitelé mají opravdu nacestováno a vědí o čem mluví. Po vznesení našich požadavků nám byl doporučen právě South Ari Attol Lux. Tímto bychom chtěly manželům Walterovým poděkovat za fantastické zorganizování naší dovolené/líbánek, která předčila naše očekávání. V hotelu na nás opravdu byli připraveni. Naše malá šestiměsíční dcerka se stala obletovanou princeznou. Byl nám poskytnut speciální koš na pleny, sterilizátor, postýlka i kočárek. Chůva byla úžasná – malá ji milovala od prvního okamžiku a i my jsme si po prvním hlídání oddechly, že je v dobrých rukách. Po prvním dnu jsme odhodily žabky a chodily pouze bosi. Restaurace jsou koncipovány dle druhů jídel a naší zamilovanou byla East market, kde si člověk bufetovým způsobem mohl vybrat asijskou kuchyni, vždy na čerstvo připravenou. I když nás někteří považovali za blázny, že cestujeme s tak malým dítětem do exotiky, jsme rády, že jsme nepodlehly tlaku okolí. Zorganizování dovolené přes Blue Marlin a služby na místě jsou na takové úrovni, že se můžete věnovat pouze vám samotným s vašimi blízkými. I to je důvod proč chceme tento resort navštívit i v tomto roce a opět přes Blue Marlin. Krásnější společnou dovolenou bez obav si ani jinak nedokážeme představit. Jakákoliv obava z cestování s malým dítětem je pryč. Ze srdce můžeme jen vřele doporučit.

18.11.2016 Irena a Ondřej, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Ještě jednou moc děkujeme, jak hezky jste se o nás postarali (a za všechna nádherná překvapení :-) Čekali jsme, že LUX bude opět jedinečný, ale realita předčila veškeré představy ;-) Byla to zatím naše nejúžasnější dovolená a už teď se těšíme, až s Vámi vyrazíme oslavit naše 10.výročí svatby!

6.11.2016 Irena a Ondřej, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Moc děkujeme jak hezky jste se o nás postarali a za všechna nádherná překvapení ☺ Čekali jsme, ze LUX bude opět jedinečný, ale realita předčila veškeré představy. Byla to zatím naše nejúžasnější dovolená a už teď se těšíme, až s Vámi vyrazíme oslavit naše desté výročí.

7.3.2016 Lenka, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Moc vám chci poděkovat za naší nádhernou dovolenou na Maledivách v hotelu LUX – bylo to nádherné místo a vše fungovalo bez chyby.

21.5.2014 Romana a Michal, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Chtěli bychom Vám poděkovat za kompletní zařízení naší svatební cesty. Vše bylo naplánováno skvěle, od míst v letadle, pouze na dvousedadlech, až po umístění plážové vily, které bylo, alespoň podle našeho názoru, jedno z nejlepších na ostrově. Za celý pobyt se nevyskytl jediný problém a celý pobyt jsme si skvěle užili.

7.11.2013 Petra a Petr, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Chtěla bych Vám moc poděkovat za velmi krásnou cestu, za Vaší profesionální práci!!! Na ostrově bylo nádherně, servis byl dokonalý. Počasí se sice měnilo, ale nám to nevadilo. Byli jsme od A do Z naprosto spokojení! Moc chválíme Martina! Staral se úžasně. Děkujeme moc za vše a rádi se na vás zase někdy obrátíme.

skrýt obsahzobrazit obsah