Reference z hotelu Tamassa

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

23.10.2017 Kristina a Jiří, hotel Tamassa, Mauricius

Pravě jsme se vrátili z naši svatební cesty a chtěla bych Vám moc poděkovat za jeji zprostředkování, všechno nám klaplo na jedničku, včetně počasí, veškeré organizace, transferu i výletu. Svatba byla naprosto pohádková, přesně podle našich představ. Fotograf Elie byl taky úžasný, moc milý a zábavný, foceni jsme si s nim moc užili. Hotel Tamassa je úchvatný, všichni byli strašně moc milí a pozorní, jídlo a pití výborné a pestré, bohatý all inclusive, čisto všude, super pláž atd atd, proste nádhera, byli jsme maximalně spokojeni.

12.10.2017 Martina a Pavel, hotel Tamassa, Mauricius

Martina a Pavel

Ráda bych Vám poděkovala za zajištění naší perfektní dovolené a svatby na Mauriciu v hotelu Tamassa, která proběhla 12.10. Moc se nám na ostrově líbilo. Personál v hotelu byl milý a ochotný. Také s naší delegátkou, koordinátorkou svatby a fotografem Eliem se skvěle spolupracovalo. Perfektně jsme si odpočinuli a užili jsme si také výlety po jihu, které jsme absolvovali. Bohužel se za tak krátkou dobu nedá ostrov poznat celý. Máme tedy důvod ho znovu navštívit, protože je opravdu úchvatný :o) Ještě jednou tedy děkujeme za jedinečný zážitek – jsme opravdu rádi, že jsme se rozhodli uskutečnit svatbu právě zde a s Vámi :).

28.9.2017 Klára a Bohuš, hotel Tamassa, Mauricius

Ďakujeme za prekrásny pobyt na Mauríciu, naozaj sme si to užili.

18.9.2017 Petra a Petr, hotel Tamassa, Mauricius

Vše jsme si užili natolik, že pokud se nám bude dařit, je naším cílem jet s vámi příští rok na Maledivy ;-).

14.9.2017 Karolína a Martin, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za přáníčko ke svatbě a za to, jak vše bylo perfektně zařízeno. Byli jsme moc spokojeni a v Tamasse se nám moc líbilo. Všichni byli moc milí a tamější kuchyně nám velice chutnala. Jsme rádi, že jsme si pro realizaci naší svatby vybrali právě BLUE MARLIN.

5.9.2017 Lucie a Tomáš, hotel Tamassa, Mauricius

Ještě jsem vám nestihla poděkovat…za úžasnou dovolenou, svatbu a líbánky v jednom, bylo to naprosto bez chyby. Měli jsme se tam jako v ráji, někdy se tam určitě chceme vrátit. Strašně moc děkujeme, všude vás jen vychvalujeme ;-)

13.6.2017 Helena a Jan, hotel Tamassa, Mauricius

Helena a Jan

Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za úžasnou svatbu v ráji. S hotelem Tamassa jsme byli opravdu velice spokojení – přátelský personál, bohatý all inclusive program a naprosto skvělá organizace svatby a líbánek v jednom. Byli jsme spokojeni jak s naší svatební koordinátorkou Rose Mary, tak s tlumočnicí Míšou. Fotograf Elie byl skvělí a jeho fotografie jsou nádherné. Moc Vám děkujeme za téměř první gratulaci k naší svatbě.

5.4.2017 Sofia a Dávid, hotel Tamassa, Mauricius

Všetko bolo skvelé, ďakujeme veľmi pekne.

1.4.2017 Irean, Tomáš, Viktorie, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní organizaci našeho pobytu i svatby na Mauriciu, je to opravdu ráj na zemi:o) Vše proběhlo hladce, naše miminko Viktorka zvládla dlouhý let nakonec lépe než my, myslím, že teď už s ní doletíme opravdu kamkoliv! Tamassa je moc příjemný hotel, nenapadá mě nic, co bychom tu postrádali, neustále nás překvapovalo to, jak moc jsou tu milí lidé… Moc Vám také děkujeme za první svatební gratulaci a i za zajištění všech svatebních překvapení! Moc Vám děkuji a přejeme Vám spousta spokojených klientů, opravdu to stálo za to :o)

30.3.2017 Regina a Jiří, hotel Tamassa, Mauricius

Na Mauritius vzpomínáme jen v tom nejlepším, lepší dovolenou jsme dosud neprožili. A jistě se tam někdy v budoucnu chceme znovu podívat.

skrýt obsahzobrazit obsah