Reference z hotelu Tamassa

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

11.1.2019 Magda, Marek, Mikuláš, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěli bychom vám moc poděkovat za doporučení, abychom měli svatbu v Tamassa hotelu a za vyřízení všech věcí kolem. Svatba byla úžasná, moc jsme si to užili, vše bylo podle našich představ! Posíláme vám pár fotek, které myslím mluví za vše… děkujeme a mějte se krásně!

7.12.2018 Michal a Barbora, hotel Tamassa, Mauricius

Obřad proběhl v naprosté pohodě – i počasí bylo super.

4.12.2018 Dominika a Marek, hotel Tamassa, Mauricius

Dominika a Marek

Rádi bychom Vám touto cestou chtěli poděkovat za krásnou dovolenou a svatbu na Mauriciu. Náš pobyt a všechny překvapení proběhly nad naše očekávání a pobyt jsme si moc užili. Posíláme fotku z naší pohádkové svatby!

28.11.2018 Šárka a Pavol, hotel Tamassa, Mauricius

Chci vám moc poděkovat za úžasný zážitek, který jsme díky vám zažili. Vše bylo moc fajn, lidé, kteří se o nás starali byli báječní a ta spousta drobnych detailů udělala ze svatby krásné překvapení a to i přes to, že se můj muž ženil v horečkách. Budeme na to moc rádi vzpomínat. Ještě jednou moc díky a přeji vám jen to dobré!!!

12.10.2018 Dita a Libor, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěli jsme Vám moc poděkovat za organizaci naší svatby na Mauriciu. Vse bylo skvěle připravené a byli jsme s průběhem velmi spokojeni.

11.10.2018 Jana a Jan, hotel Tamassa, Mauricius

Vše proběhlo fajn, akorát bylo dost větrno. Večeře a svatební výzdoba na pokoji byly úžasné.

10.10.2018 Adela a Robert, hotel Tamassa, Mauricius

Dakujeme za Vase sluzby pri nasej dovolenke a navsteve na Mauriciu, vsetko prebehlo vyborne.

26.9.2018 Libuše a Petr, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěli bychom Vám poděkovat za zprostředkování svatby na Mauriciu a za profesionální přístup. Byli jsme velmi spokojeni za služby, které jsme si u Vás objednali a ceníme si Vašeho precizního organizování.

19.9.2018 Petra a Michal, hotel Tamassa, Mauricius

Téměř po měsíci píši poděkování cestovní kanceláři Blue Marlin a i po měsíci mi běhá mráz po zádech. Když jsme se rozhodovali, jak bude vypadat naše svatba, tak obě varianty jak svatba v ČR, tak svatba v zahraničí měly stejnou váhu. Oslovila jsem jednu jedinou agenturu na zahraniční svatby a tím byla právě Blue Marlin a bylo rozhodnuto :) Neskutečný přístup od prvního telefonátu až do konce pobytu v hotelu Tamassa, a to si troufám říci, že ne vždy to s námi bylo jednoduché (měnili jsme termíny, atd.) David si vždy zachoval naprostou profesionalitu. Vše bylo neskutečně sladěné, bez problémů, promyšlené do posledního detailu. Svatba byla naprosto neskutečná, nedovedu si představit, že bychom měli jinou svatbu. Vše bylo naprosto dokonalé, krásně nazdobený altánek na pláži, nádherná kytice, dort, prstýnky v mušli, fotograf a prostě splní Vám vše, na co si jen vzpomenete. Rozhodně doporučuji fotografa Elieho a koordinátorku Míšu, oba jsou neskuteční. Hotel byl krásný a rozhodně splnil nadstandartně naše očekávání. Lidi na Mauriciu jsou strašně usměvaví, milí, hovorní a strašně fajn. Strávili jsme svoji svatbu v naprosté pohodě, užili si den, který je jen pro nás. Bosí jsme si řekli svatební slib v altánku u moře a to je to, na co nikdy nezapomeneme. Romantická svatební večeře při svíčkách na pláži a stejně tak krásná Honeymoon večeře jsou jen třešničkou na dortu. Překvapení po svatební večeři nebudu kazit budoucím novomanželům :) Všechny milé vzkazy, překvapení právě od Vás udělaly naši svatbu ještě výjimečnější, než byla. Ještě jednou Vám moc děkujeme za to, že jste nám zprostředkovali nejkrásnější den v našem životě. PS: Na fotkách a z recenzí se mi vše strašně líbilo, ale to co Vás čeká, Vám vyrazí dech a vezme slova :)

4.7.2018 Regina a Ondřej, hotel Tamassa, Mauricius

Mockrat Vám děkujeme za vše! Bylo to bezchybné a nadherné :), prostě perfektni! Byli jsme s Vasimi sluzbami maximálně spokojeni a moc jsme si to uzili. Doufáme, ze jsme nebyli na Mauriciu naposledy :).

skrýt obsahzobrazit obsah