Reference z hotelu Tamassa

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

21.3.2018 Dominika a David, hotel Tamassa, Mauricius

Rádi bychom Vám touto cestou chtěli moc poděkovat za úžasnou dovolenou a ještě úžasnější svatební den! Hotel Tamassa byl skvělý výběr, usměvavá obsluha, nádherný pokoj s výhledem na oceán a mnoho dalších. Svatební den byl nádherný, starali se o nás jako o vlastní. :) Co musíme opravdu vynachválit je náš výlet s řidičem. Provezl nás po všech místech i s výkladem a navíc jsme navštívili místa, která nebyla v plánu. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás a budeme vřele doporučovat dále, protože taková svatba, je opravdu nezapomenutelná. Velmi milé bylo překvapení od Vás na pokoji. Ještě jednou velké díky už teď přemýšlíme, že se na Maricius opět podíváme.

15.3.2018 Kateřina, David, Filip, Jakub, hotel Tamassa, Mauricius

Prožili jsme krásnou rodinnou dovolenou, všechno proběhlo v pořádku. Moc se nám tam líbilo, podnikali jsme různé výlety. Je to nádherný ostrov. Děkujeme.

7.3.2018 Markéta a Tomáš, hotel Tamassa, Mauricius

Vše bylo podle představ, je to překrásné místo, akorát počasí první dny trochu zlobilo, ale na svatbu se to vše umoudřilo a bylo vše krásné. :) Děkujeme.

27.2.2018 Kamila a Michal, hotel Tamassa, Mauricius

Vše bylo v pořádku, všichni se o nás hezky starali a vše bylo tak, jak jsme chtěli my. Určitě bychom se do resortu někdy v budoucnu chtěli vrátit na oslavu našeho výročí. Fotograf Elie byl také úžasný. Ještě jednou děkuji za veškeré zajištění.

7.2.2018 Eva a Milan, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěl jsem Vám tímto moc poděkovat. Vše bylo v naprostém pořádku, letenky jste nám vybral perfektní a pobyt luxusní :) Poslední den nám zdarma nechali pokoj až do 18,15hodin, takže naprostá spokojenost. Už druhý den pobytu jsme s manželkou říkali, že se tam rozhodně ještě v budoucnu opět podíváme.

3.2.2018 Petra, Aleš, Elena, Filip, hotel Tamassa, Mauricius

Tamassa je super, moc jsme si to užili.

23.10.2017 Kristina a Jiří, hotel Tamassa, Mauricius

Pravě jsme se vrátili z naši svatební cesty a chtěla bych Vám moc poděkovat za jeji zprostředkování, všechno nám klaplo na jedničku, včetně počasí, veškeré organizace, transferu i výletu. Svatba byla naprosto pohádková, přesně podle našich představ. Fotograf Elie byl taky úžasný, moc milý a zábavný, foceni jsme si s nim moc užili. Hotel Tamassa je úchvatný, všichni byli strašně moc milí a pozorní, jídlo a pití výborné a pestré, bohatý all inclusive, čisto všude, super pláž atd atd, proste nádhera, byli jsme maximalně spokojeni.

12.10.2017 Martina a Pavel, hotel Tamassa, Mauricius

Martina a Pavel

Ráda bych Vám poděkovala za zajištění naší perfektní dovolené a svatby na Mauriciu v hotelu Tamassa, která proběhla 12.10. Moc se nám na ostrově líbilo. Personál v hotelu byl milý a ochotný. Také s naší delegátkou, koordinátorkou svatby a fotografem Eliem se skvěle spolupracovalo. Perfektně jsme si odpočinuli a užili jsme si také výlety po jihu, které jsme absolvovali. Bohužel se za tak krátkou dobu nedá ostrov poznat celý. Máme tedy důvod ho znovu navštívit, protože je opravdu úchvatný :o) Ještě jednou tedy děkujeme za jedinečný zážitek – jsme opravdu rádi, že jsme se rozhodli uskutečnit svatbu právě zde a s Vámi :).

28.9.2017 Klára a Bohuš, hotel Tamassa, Mauricius

Ďakujeme za prekrásny pobyt na Mauríciu, naozaj sme si to užili.

18.9.2017 Petra a Petr, hotel Tamassa, Mauricius

Vše jsme si užili natolik, že pokud se nám bude dařit, je naším cílem jet s vámi příští rok na Maledivy ;-).

skrýt obsahzobrazit obsah