Reference z hotelu Tamassa

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

4.7.2018 Regina a Ondřej, hotel Tamassa, Mauricius

Mockrat Vám děkujeme za vše! Bylo to bezchybné a nadherné :), prostě perfektni! Byli jsme s Vasimi sluzbami maximálně spokojeni a moc jsme si to uzili. Doufáme, ze jsme nebyli na Mauriciu naposledy :).

23.5.2018 Kristýna a Miroslav, hotel Tamassa, Mauricius

Milý Blue Marline :-) Chtěli jsme moc poděkovat za skvělou dovolenou, svatbu a líbánky v jednom. Vydařilo se vše – i to počasí jste nám objednali na jedničku :-) Musí Vám to psát každý, ale nevadí mi, že se budeme opakovat. Ještě na Mauriciu jsme věděli, že se na ostrov vrátíme, takže se na vás určitě na nějaké výročí svatby obrátíme. Byli jsme nadšeni i z milých překvapení na pokoji, dárečků a vzkazů od Vás. Celou dobu jsme se cítili výjimečně a určitě na těch 8 dní nezapomeneme. Hotel Tamassa je nádherný, všichni moc milí (Rosemary a muzikant Jonathan byli úžasní), jídlo skvělé. Svatební den proběhl přesně tak, jak jsme si představovali – bez stresu, s velkou dávkou romantiky. A Elie? Nejenže máme krásné fotky, ale také zážitek z focení s ním – nasmáli jsme se, uvolnil atmosféru…je prostě nej! Míše bychom chtěli také moc poděkovat, nejen za pomoc s formalitami ke svatbě, zorganizování výletů po ostrově, ale také za přípravu krásného slibu na obřad – byla jsem dojatá. Děkujeme moc a přejeme další a další spokojené zákazníky :-)

26.4.2018 Lucie a Petr, hotel Tamassa, Mauricius

13.4.2018 Šárka a Martin, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěli bychom vám poděkovat za organizaci svatby, vše proběhlo podle plánu a moc jsme si pobyt užili.

21.3.2018 Dominika a David, hotel Tamassa, Mauricius

Rádi bychom Vám touto cestou chtěli moc poděkovat za úžasnou dovolenou a ještě úžasnější svatební den! Hotel Tamassa byl skvělý výběr, usměvavá obsluha, nádherný pokoj s výhledem na oceán a mnoho dalších. Svatební den byl nádherný, starali se o nás jako o vlastní. :) Co musíme opravdu vynachválit je náš výlet s řidičem. Provezl nás po všech místech i s výkladem a navíc jsme navštívili místa, která nebyla v plánu. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás a budeme vřele doporučovat dále, protože taková svatba, je opravdu nezapomenutelná. Velmi milé bylo překvapení od Vás na pokoji. Ještě jednou velké díky už teď přemýšlíme, že se na Maricius opět podíváme.

15.3.2018 Kateřina, David, Filip, Jakub, hotel Tamassa, Mauricius

Prožili jsme krásnou rodinnou dovolenou, všechno proběhlo v pořádku. Moc se nám tam líbilo, podnikali jsme různé výlety. Je to nádherný ostrov. Děkujeme.

14.3.2018 Eva a Miroslav, hotel Tamassa, Mauricius

Eva a Miroslav

Chceme moc poděkovat za zprostředkování skvělé svatby. Bylo to úžasné, stejně jako celý pobyt na Mauriciu potažmo v resortu Tamassa.

7.3.2018 Markéta a Tomáš, hotel Tamassa, Mauricius

Vše bylo podle představ, je to překrásné místo, akorát počasí první dny trochu zlobilo, ale na svatbu se to vše umoudřilo a bylo vše krásné. :) Děkujeme.

27.2.2018 Kamila a Michal, hotel Tamassa, Mauricius

Vše bylo v pořádku, všichni se o nás hezky starali a vše bylo tak, jak jsme chtěli my. Určitě bychom se do resortu někdy v budoucnu chtěli vrátit na oslavu našeho výročí. Fotograf Elie byl také úžasný. Ještě jednou děkuji za veškeré zajištění.

7.2.2018 Eva a Milan, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěl jsem Vám tímto moc poděkovat. Vše bylo v naprostém pořádku, letenky jste nám vybral perfektní a pobyt luxusní :) Poslední den nám zdarma nechali pokoj až do 18,15hodin, takže naprostá spokojenost. Už druhý den pobytu jsme s manželkou říkali, že se tam rozhodně ještě v budoucnu opět podíváme.

skrýt obsahzobrazit obsah