Reference z hotelu Tamassa

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

11.4.2019 Lenka a Michal, hotel Tamassa, Mauricius

Chcela by som sa Vám poďakovať za perfektnú organizáciu celej svadby, bolo to nádherné. Od začiatku do konca bolo o nás krásne postarané, v priebehu svadobného dňa som a cítila ako princezná.

22.3.2019 Barbora a Martin, hotel Tamassa, Mauricius

Rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování nejkrásnější dovolené, svatebního dne a líbánek v jednom. Celý pobyt byl dokonalý od prvního dne až do poslední minuty (snad jen s výjimkou průtrže deště během focení po obřadu, ale prý to znamená štěstí, takže ani na to si nemůžeme stěžovat:)). S velkou radostí Vás budeme doporučovat.

21.3.2019 Petra a Tomáš, hotel Tamassa, Mauricius

Petra a Tomáš

Tímto bychom Vám s manželem :-) rádi moc poděkovali za úžasný týden na Mauriciu! Svatba byla krásná a moc jsme si ji užili. Vše proběhlo v uvolněné atmosféře, bez nervů a stresů přesně tak, jak jsme si to představovali. Personál byl velmi starostlivý a milý. Prostředí bylo nádherné a jídlo vynikající! Celý týden neměl jedinou chybu a rozhodně Vás budeme všude doporučovat. Ještě jednou Vám moc děkujeme za nezapomenutelný zážitek a přikládáme jednu fotku ze svatby :-)

7.3.2019 Andrea a Václav, hotel Tamassa, Mauricius

Zdravíme opět z domova a z reality. . . .Chtěli bychom Vám strašně moc za všechno poděkovat, díky Vám a skvělému přístupu tam všech jsme si to opravdu užili úplně pohádkově. Není jediná výtka !!! Co jste tam po nás přichystal a domluvil to teda hlavně mne dojalo až k slzám. . . a manžel nemohl ani mluvit . . . opravdu klobouk dolu před Vámi, jste úžasní. Budeme určitě vše směřovat k tomu, aby jsme se tam znovu vrátili i s dětmi. A také Vás doporučuji.

6.3.2019 Jana a Josef, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěla bych Vám poděkovat za organizaci a zařízení naší svatby, byla úžasná. Opravdu svatba snů.

2.3.2019 Lucie, Kamil, Ema, Šimon, hotel Tamassa, Mauricius

Rád bych vám poděkoval za zajištění naší dovolené. Stejně jako v loňském roce bylo vše dokonale zařízeno a vše proběhlo k naprosté spokojenosti celé rodiny. Setkaní na pláži se známými našimi i vašimi nám pobyt ještě více zpříjemnilo.

11.1.2019 Magda, Marek, Mikuláš, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěli bychom vám moc poděkovat za doporučení, abychom měli svatbu v Tamassa hotelu a za vyřízení všech věcí kolem. Svatba byla úžasná, moc jsme si to užili, vše bylo podle našich představ! Posíláme vám pár fotek, které myslím mluví za vše… děkujeme a mějte se krásně!

7.12.2018 Michal a Barbora, hotel Tamassa, Mauricius

Obřad proběhl v naprosté pohodě – i počasí bylo super.

4.12.2018 Dominika a Marek, hotel Tamassa, Mauricius

Dominika a Marek

Rádi bychom Vám touto cestou chtěli poděkovat za krásnou dovolenou a svatbu na Mauriciu. Náš pobyt a všechny překvapení proběhly nad naše očekávání a pobyt jsme si moc užili. Posíláme fotku z naší pohádkové svatby!

28.11.2018 Šárka a Pavol, hotel Tamassa, Mauricius

Chci vám moc poděkovat za úžasný zážitek, který jsme díky vám zažili. Vše bylo moc fajn, lidé, kteří se o nás starali byli báječní a ta spousta drobnych detailů udělala ze svatby krásné překvapení a to i přes to, že se můj muž ženil v horečkách. Budeme na to moc rádi vzpomínat. Ještě jednou moc díky a přeji vám jen to dobré!!!

skrýt obsahzobrazit obsah