Reference z hotelu Dinarobin Beachcomber

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

3.7.2018 Alice, Roman, Simon, Sebastian, hotel Dinarobin Beachcomber, Mauricius

Chtěli bychom Vám poděkovat za nádhernou dovolenou na Mauriciu. Bylo to úplně super, počasí vyšlo krásně a i voda byla příjemně teplá. Prožili jsme romantické výročí svatby a i pozornosti ze strany hotelu byly milé. Resort je nádherný, poskytující opravdu luxusní relax a kluci si užili i nabídek sportů z celého areálu. Domů se nám vůbec nechtělo a ještě než jsme odjeli, plánovali jsme opět návrat na tato krásná místa. Díky moc a krásné léto.

27.4.2018 Romana a Martin, hotel Dinarobin Beachcomber, Mauricius

Děkujeme Vám za pěkné přivítání i za blahopřání k naší svatbě. Vše proběhlo skvěle a jsme tu velice spokojeni.

7.6.2017 Petra, Lukáš, Gabriela, Sabrina, hotel Dinarobin Beachcomber, Mauricius

Moc Vam za vse dekujeme, opet jsme nadseni a tentokrat jsou ty zazitky jeste mnohem lepsi nez pred peti lety. Dokazete vse zaridit od A do Z uplne dokonale a my jsme si to vse opravdu jen uzivali. Tesime se uz ted na priste, az Vas zase oslovime pri planovani nejake nasi dovolene;).

20.10.2016 Jitka a Vladimir, hotel Dinarobin Beachcomber, Mauricius

Děkuji za zajištění naší dovolené na Mauriciu. Velmi oceňuji Vaše doporučení na hotel Dinarobin – moc pěkné ubytování a pohoda na každém kroku.

24.5.2016 Ingrid a Milan, hotel Dinarobin Beachcomber, Mauricius

Naša dovolenka na Mauríciu skončila a rada by som vám touto formou poďakovala za vaše služby, rady a odporúčania. Veľmi sa nám páčilo a boli sme maximálne spokojní úplne so všetkým. Asi takto nejako sme si svoju dovolenku predstavovali, takže ešte raz vďaka za jej splnenie.

6.5.2016 Marcela a Ladislav, hotel Dinarobin Beachcomber, Mauricius

Hotel Dinarobin je opravdu nádherné místo; Dlouhé bílé pláže, krásné zahrady, úžasné jídlo, perfektní servis. Svatební altánek u pláže na konci hotelového areálu je kouzelné místo, které probudí romantiku v duši i toho největšího realisty:). Náš svatební den jsme prožili naplno a zcela bez stresu, o vše bylo postaráno k naší největší spokojenosti a my si prostě jen užívali náš den. Následné líbánky jsme si, občas navzdory ne úplně ideálnímu počasí, rovněž užili; plavba na rychločlunu za delfíny a šnorchlováním, celodenní pobyt na soukromém ostrově Ile des Deux Cocos, výlet do hor ve vnitrozemí k vodopádům, poutnímu místu místních Hinduistů nebo sopečnému „sedmibarevnému“ úkazu. Mauricius, konkrétně skvělý Dinarobin, můžeme snoubencům pro jejich den jen doporučit; My sami máme v plánu se sem vrátit! Děkujeme tímto panu Walterovi za rychlou a bezproblémovou organizaci našeho pobytu a svatby a rovněž v neposlední řadě děkujeme fotografovi Elliemu Bernagerovi, který náš den D zvěčnil na úžasných fotografiích.

27.10.2015 Kateřina a Robert, hotel Dinarobin Beachcomber, Mauricius

Dnes jsme absolvovali plavání s delfíny domluvené přímo s chlapci před Blue Marlin. Bylo to super, byly jich hejna a plavání bylo opravdu v těsném kontaktu. Ženu to dohnalo několikrát k slzám, byl to její splněný sen. Máme za sebou také golfové hřiště Heritage, které je opravdu moc hezké a navíc velmi kvalitní. Každým dnem mi víc a víc dochází, jaká je to tu nádhera. Hotel svojí architekturou udržuje lidi v pocitu, že jsou uprostřed nedotčeného ráje se svými typickými znaky a zároveň poskytuje maximální komfort. Zdaleka ne vždycky to takto funguje, okázalost hotelů často pocity přebíjí. Ze všech lidí je cítit, že jsou spokojeni, když jsme my spokojeni. Nedělají to pro spropitné. Alespoň to tak na nás působí. Vedlejší Paradise je už viditelně jiný, zahuštěnější a je tam větší cvrkot. Budeme jen doporučovat a příští rok se určitě vrátíme.

17.9.2015 Ivana a Tomáš, hotel Dinarobin Beachcomber, Mauricius

Dovolte mi abych Vám poděkoval za bezvadný servis od prvního oslovení do příjezdu z dovolené.

26.4.2015 Martina a Pavel, hotel Dinarobin Beachcomber, Mauricius

Končí nám právě krásný pobyt na Mauriciu v hotelu Dinarobin. Opět byl pobyt zde úžasný a jsme moc spokojeni. Doufáme, že Vašich služeb využijeme opět na výročí svatby za pět let, možná i dříve, pokud nabízíte i destinace jako jsou třeba Maledivy, kam bychom se také rádi podívali a využili Vašeho doporučení pro lokalitu i konkrétní hotel.

30.3.2015 Eva a Jan, hotel Dinarobin Beachcomber, Mauricius

Prožili jsme nezapomenutelnou svatbu na Mauriciu v překrásném resortu Dinarobin, cítili jsme se zde jako v ráji. Zejména skvělý servis, úžasná svatební koordinátorka Sarah nám vše skvěle připravila, poloha u hory Le Morne, výtečná kuchyně, pláž a zahrady. Opravdu dokonalé místo. O fotografovi Elie Bernagerovi se musím zmínit, byl taky perfektní. Přijměte naše díky za organizaci naší svatby i dovolené. Určitě se jednou vrátíme.

skrýt obsahzobrazit obsah