Dinarobin Beachcomber 6*, Mauricius

Dinarobin je ikona tropické elegance, přístav harmonie a životní pohody pro tělo i duši. Má dokonalou polohu na jihozápadě Mauriciu pod horou Le Morne. Prostorná apartmá jsou umístěna ve vilkách v zahradě jen pár kroků od 7 km dlouhé bílé písečné pláže a průzračně čisté laguny Indického oceánu.

O hotelu:

Proč si vybrat hotel Dinarobin?

 • Dokonalá poloha pod horou Le Morne
 • Rajské opojení klidného wellness hotelu
 • Luxusní ubytování – pouze apartmá ve vilách
 • 6 bazénů nabízí více klidu a soukromí
 • Lázeňské centrum, jóga a masáže také na pláži
 • Neomezená konzumace v rámci The Club
 • Famózní gastronomie: 4 různé restaurace
 • K dispozici též další 4 restaurace hotelu Paradis
 • Bezplatně vodní a pozemní sporty hotelu Paradis
 • Přístup na 18 jamkové golfové hřiště hotelu Paradis
 • Jedinečné služby s důrazem na osobní přístup

Video hotel Dinarobin, Mauricius

Sny na dosah

Vyžadujete-li nejvyšší kvalitu služeb při svých cestách, delikátní kuchyni, elegantní wellness centrum, exkluzivní suity ve vilách, dokonalé zázemí pro odpočinek, sporty i zábavu – vítejte doma, v hotelu Dinarobin. Bílá pláž vybízí k dlouhým procházkám. Vaše sny jsou v tomto krásném prostředí na dosah. Zapomeňte na čas a žijte jen pro tento moment, zhluboka se nadechněte a uvědomte si ten báječný klid a mír, který vás obklopuje.

Nová životní pohoda

V Dinarobinu naleznete vyrovnanost a krásu, která pohltí Vaše smysly. Jen obtížně najdete lepšího místa, kde získat znovu životní pohodu a spokojenost. Dosáhnout toho je tak snadné v lázních Clarins a v hotelových gastronomických svatostáncích. Se sousedícím hotelem Paradis (patří stejnému majiteli), se Dinarobin dělí o osmnácti jamkové golfové hřiště a přístup do osmi restaurací specializujících se na různé světové kuchyně.

Tropická vesnice

Dinarobin připomíná malou vesnici, která se skládá ze 172 apartmá, ty jsou rozděleny do 51 vilek, které vytváří aranžmá šesti půlměsíců v impozantní tropické zahradě. Každé zákoutí hotelu si uchovává určitou intimitu a oddělenost, kokosové palmy vám dopřejí vlahý stín. V pěti půlměsících je zabudován prostorný bazén. 6. bazén je ten hlavní, vzdálený jen pár kroku od 1. půlměsíce. Harmonie, ta nejlépe vystihuje Dinarobin.

Apartmá – styl, světlo a prostor

plán hotelu

Apartmá jsou vzdušná, zařízení je vkusné a stylové. Důraz je kladen na světlo a prostor, které podtrhují pohodovou a klidnou atmosféru. Záclony z jemných materiálů krásně propouští denní světlo a umožňují dopřávat si kouzelné výhledy. Koupelny odrážejí eleganci hotelu, jsou luxusní a prostorné. Na vlastní terase můžete nerušeně a libovolně dlouho pozorovat krásy tropů.

Popis pokoje:

Všechny apartmá (suite) hotelu Dinarobin mají prostornou terasu/balkon, jsou orientované směrem na moře a jsou vybaveny následovně: klimatizace, soukromá koupelna s vanou, sprchou a oddělenou toaletou, žehlička a žehlicí prkno, šatna, fén na vlasy, vlastní sejf, dvoupostel nebo na přání twin postele, telefon s mezinárodní volbou, televize (se satelitními programy), minibar, kde je k dispozici bezplatně káva a čaj, připojení WIFI/ADSL, elektrická síť: 220V. V apartmá typu „Club“ navíc dokovací stanice pro iPod, kávovar Nespresso a DVD přehrávač. Za příplatek je k dispozici pokojová služba 6.30–23.30h a praní a suché čištění.

Vrcholem nabídky ubytování jsou dvě vily Villa Dinarobin. Každá má svou privátní pláž, 4 ložnice, obývací prostor a vyhřívaný bazén. Villa Dinarobin je až pro 8 osob a dvě miminka.

Junior Suite

Junior Suite
Junior Suite

Family Suite

Family Suite
Family Suite

Jste připraveni na kulinářskou jízdu?

Excelentní kuchyně byla vždy jedním z důvodu oblíbenosti hotelu Dinarobin. Díky propojení s Paradisem můžete vyzkoušet celkem osm restaurací, které nabízí nejpestřejší gastronomické zážitky na ostrově.

L´Harmonie

L´Harmonie – hlavní restaurace Dinarobinu – je v koloniálním stylu, rozdělena do tří menších částí. Prostoru vévodí vodní element v podobě dekorativních bazénů. Bohatý jídelníček inspirovaný pestrostí mauricijského obyvatelstva představuje dokonalé spojení Východu a Západu s francouzskými, italskými, čínskými a kreolskými vlivy. Snídaně 7–10h, obědy (na terase) 12:30–15:30h, lehké občerstvení (na terase) 15:30–17:30h, večeře (tematické bufety) 19–22h. Snídaně a večeře jsou v ceně polopenze.

Saveurs des Iles

Saveurs des Iles – na odlehlé terase chráněné palmami je nejlepší gastronomická restaurace ideální pro večerní romantickou návštěvu – přináší spojení mauricijské a francouzské kuchyně. Večeře 19–22h, pouze pro hosty od věku 12 let. A la carte menu je zahrnuté v ceně polopenze. Za některé luxusní položky se připlácí. Otevřeno 6× týdně.

Il Gusto

Il Gusto – kousek od hlavního bazénu najdete restauraci zaměřenou na italskou kuchyni. Večeře 19–22h, a la carte menu je zahrnuté v ceně polopenze. Za některé luxusní položky se připlácí. Otevřeno 6× týdně.

Le Morne Plage

Le Morne Plage – přímo na pláži, dopřejte si pocit ležérní elegance, restaurace se specializuje na mořské plody a grilované pokrmy s jedinečnými přílohami. Jednoduchý design – typické mauricijské slunečníky a kokosové palmy. Zde budete součástí větru, písku, zvuku moře – stačí jen být. Nenechte si ujít velmi populární humří večery (za příplatek, jen ve vybrané večery). Otevřeno na oběd 12:30–17h.

Le Mahogany Bar & Terrasse

Le Mahogany Bar & Terrasse – hlavní bar s výhledem na pláž. Otevřen 10–1h. Pochutiny ke kávě 15.30–17h.

Le Cabanon

Le Cabanon – rustikální plážový bar, vytříbená atmosféra blízko moři. Otevřen 11–18h.

POLOPENZE: zahrnuje snídani a večeři( bez nápojů)

Co zahrnuje program The Club?

Je to balíček služeb, který automaticky získávají hosté pokojů „Club“, což jsou pokoje umístěné v 1. a 2. vilce nejblíže u pláže. Jedná se o podobný koncept jako je patro executive pokojů nebo VIP salonků v mezinárodních luxusních hotelech. Program „The Club at Dinarobin“ přináší hostům zejména vstup a kompletní zázemí klubu Le Martello. To je kulatá stavba s masivními zdmi, obehnaná malou vodní hrází. Snadno vám navodí pocit dávných časů, kdy Britové osázeli věžemi zvanými Martello celé pobřeží jako ochranu proti možnému nepříteli. V interiérech koloniálního stylu převládá ratanový materiál a dřevo.

Program The Club v prostorách klubu Le Martello zahrnuje:

 • Nápoje 8–20h, víno, pivo, whisky, džin, vodka, rum, koktejly, čaj, káva, nealko
 • Kontinentální snídani 8–12h, sendviče a tousty 12:30–14h
 • Čaj, kávu a sendviče 16–17h, koktejly a pochutiny 18:30–20h
 • Noviny, knihovna, internet, stolní hry, check-in v klubu Le Martello
 • Možnost využití dřívějšího ubytování a pozdního opuštění pokoje (dle dostupnosti)
 • Služby concierge: manažer klubu, který je Vám v klubu k dispozici
 • Program The Club at Dinarobin využívají klienti po celou dobu pobytu v hotelu
 • Občerstvení v rámci programu The Club je pouze v oblasti klubu Le Martello
 • Děti mladší 12 let mají povolen vstup do Le Martello jen v doprovodu rodičů
 • Hosté se při vstupu do klubu identifikují vstupní kartou od svého pokoje
 • Program The Club je určen pouze pro hosty pokojů Club a Dinarobin Villa

Hýčkání v luxusních lázních

hte se rozmazlit v nejkrásnějších lázních Spa by Clarins! Hýčkání je tu na denním pořádku. Luxusní lázně jsou skryté v husté tropické květeně, kde na horizontu uchvacuje hora Le Morne, která evokuje sílu a zároveň vyrovnanost. Je to samostatný svět vytvořen speciálně pro vaši relaxaci a krásu. Budete obklopeni atmosférou klidu a harmonie. Lázně mají osm masážních kabin, ayurvédskou část se čtyřmi kabinami a relaxační místností, dvě sauny, dvoje turecké lázně, bazén a salón krásy. Do vodního křídla lázní se vstupuje originálně po kamenech, vyčnívajících z blyštících se jezírek. V této části najdete dvě místnosti pro balneoterapii i pro vodní terapii.

Bonus: zázemí hotelu Paradis

Jako hosté Dinarobinu můžete v ceně vašeho pobytu také využívat kompletní zázemí hotelu Paradis. Není problém vyzkoušet všechny pozemní i vodní sporty a osmnácti jamkové golfové hřiště, které je přírodním i sportovním skvostem. Nemalé výzvy čekají na hráče u posledních devíti jamek rozprostřených u pobřeží mezi pěti vodními překážkami. Restaurace Paradisu jsou zde také pro vás, což znamená, že můžete vybírat z osmi míst, kde si vychutnat výjimečnou kuchyni.

Vodní sporty:

šlapadla, kajaky, sporty dostupné rovněž v hotelu Paradis: loď s proskleným dnem, šnorchlování, hlubokomořský rybolov, windsurfing, vodní lyžování, plachtění, základní kurz přístrojového potápění v bazénu.

Sportovní centrum:

dvě fitness zóny, jedna kardio místnost a jedna posilovna, turecké lázně

Pozemní sporty:

horská kola, petang, tenis (3 osvětlené kurty), tenisová akademie Head, stolní tenis, badminton, speedminton, fotbal, plážový volejbal, osobní trenér, přístup na golfové hřiště: Paradis Golf Club, Golf du Chateau a Tamarina Golf Estate & Beach Club

Všechny sporty hotelu Dinarobin i Paradis jsou pro hosty hotelu Dinarobin v ceně pobytu s výjimkou těchto, které jsou za příplatek: golf (green fee na hřišti hotelu Paradis je zdarma od května do září), přístrojové potápění, hlubokomořský rybolov, pronájem horských kol, míčky na tenis a golf, pronájem vybavení golfových holí a golfového autíčka, soukromé lekce s trenérem.

Užitečné informace

Poloha hotelu: 70 km letiště, 45 km hlavní město Port-Louis, 38 km Curepipe (nákupy)
Ubytování: check-in 14h, check-out 12h.
Tranzitní prostory: k dispozici úschovna zavazadel, odjezdová místnost a sprchy
Zábava: místní hudební skupina každý večer, tematické večery
Miniklub Bob Marlin pro děti od 3 do 12 let, objednání chůva (24h předem)
Zdarma WIFI internet
24 hodinová kyvadlová doprava mezi Dinarobinem a Paradisem
Půjčení auta nebo výlet lze objednat v hotelu u zástupce místní CK
Butiky, duty free zlatnictví, zdravotní středisko, praní a suché čištění
Nekuřácká politika: kouření je možné pouze na místech k tomu určených
Hotel přijímá: platební karty American Express, Visa, Mastercard, Diners a hotovost (euro, rupie)

Co říkají naši klienti o Dinarobin Beachcomber:

Romana a Tomáš

Plánujete svadbu? Tak si predstavte, že by všetky prípravy aj samotný obrad a svadobná oslava prebehli v absolútnej pohode a bez stresu. K tomu si predstavte priezračné more a piesočnú pláž obklopenú palmami, po ktorej kráčate po boku milovanej osoby v jednom z najdôležitejších dní života. Takúto svadbu sme zažili my. Tento významný krok sme sa rozhodli urobiť na romantickom mieste – na ostrove Maurícius. Maurícius je už dávno preslávenou destináciou na svadobné cesty. V poslednej dobe si však čoraz viac párov, podobne ako my, vyberá tento ostrov ako miesto svadobného obradu. Ak sa tak rozhodnete aj vy, môžete si vybrať z bohatej škály originálnych možností. Svadobný obrad sa môže uskutočniť na pláži, na rybárskej loďke, pod vodou v ponorke, alebo na zámku Château de Bel Ombre. Skoro nič nie je nemožné – stačí si priať. Svadba je pripravená podľa vašich želaní a má právnu platnosť aj u nás. Maurícius je už dávno preslávenou destináciou na svadobné cesty. V poslednej dobe si však čoraz viac párov, podobne ako my, vyberá tento ostrov ako miesto svadobného obradu. Ak sa tak rozhodnete aj vy, môžete si vybrať z bohatej škály originálnych možností. Svadobný obrad sa môže uskutočniť na pláži, na rybárskej loďke, pod vodou v ponorke, alebo na zámku Château de Bel Ombre. Skoro nič nie je nemožné – stačí si priať. Svadba je pripravená podľa vašich želaní a má právnu platnosť aj u nás. Svadobné prípravy doma Na svadby v zahraničí sa špecializujú rôzne cestovné kancelárie. My sme si vybrali českú Blue Marlin. V tejto rodinnej firme nám pomohli vybrať si hotel na základe našich požiadaviek a zodpovedali nám všetky otázky týkajúce sa svadby a cesty ako takej. Rozhodli sme sa pre luxusný hotel Dinarobin zo siete Beachcomber, ktorý sa nachádza na juhozápade ostrova pod horou Le Morne. Približne mesiac pred svadbou sme na Maurícius zaslali žiadosť o sobáš spoločne s úradne preloženými rodnými listami do angličtiny. Okrem toho sme si dali urobiť prstene a zaobstarali sme si svadobné oblečenie. To boli všetky potrebné prípravy, ktoré sme absolvovali ešte pred cestou. Na Mauríciu sme strávili deväť dní a svadbu sme si naplánovali na stred nášho pobytu. Tak sme sa mohli zrelaxovať ešte pred obradom a mali sme aj pár dní na medové týždne (teda v našom prípade skôr dni). Svadobné prípravy na mieste
Na Maurícius sme leteli zhruba 12 hodín s prestupom v Paríži. Hneď pri prílete na nás čakala delegátka s kyticou bielych antúrií a blahoželala nám k nastávajúcemu sobášu. V hoteli nás pre zmenu privítali pohárom šampanského. Na izbe nás už okrem darčekov od hotela čakala aj podrobná ponuka možností, ako by naša svadba mohla prebiehať. Na druhý deň sme túto ponuku detailne prebrali so svadobnou koordinátorkou – vybrali sme si miesto obradu, hudbu, svadobnú kyticu, tortu a miesto slávnostnej večere vrátane menu. Dohodli sme takisto cestu do Port Louis, hlavného mesta, v ktorom bolo potrebné vybaviť formality sobáša na úradoch. Hotel nám na túto cestu zaobstaral šoféra, ktorý nás tam nielen odviezol, ale i vysvetlil, čo sa od nás na ktorom úrade očakáva. Úradníci boli veľmi milí a celé vybavovanie trvalo zhruba hodinu. Na ceste naspäť do hotela sme sa stretli s našim sobášiacim a dohodli sme sa na podrobnostiach obradu. Deň pred svadbou som ešte mala možnosť vyskúšať si účes a make up v hotelových kúpeľoch. Deň D Nakoľko všetko bolo perfektne pripravené, v deň D sme sa už nemuseli o nič starať a ešte sme si mohli užiť príjemné dopoludnie na pláži. V čase obeda sme sa rozdelili – ja som zamierala ku kaderníkovi a môj partner sa zatiaľ presunul do inej izby, ktorú nám pri tejto príležitosti hotel zapožičal. Rozhodli sme sa pre tradičný zvyk, že sa v svadobných šatách uvidíme až na mieste obradu. Počas našich príprav sa už v hoteli objavili kameraman s fotografom a všetko poctivo zaznamenávali. Svadobný ceremoniál bol v altánku na pláži, ktorý bol nádherne vyzdobený tropickými kvetmi. Obrad trval asi 30 minút a uskutočnil sa v angličtine podľa mauricijských zákonov a zvykov. Sobášiaci mal na začiatok krátku reč o svadobnom akte a o význame manželstva. Potom sme po ňom opakovali krátky svadobný sľub a zakončili sme ho súhlasným “Yes, I do”. Nasledovala výmena prsteňov, prvý manželský bozk a podpisy do matričných kníh. Sobáš nám odsvedčili svadobná koordinátorka Sarah a hotelový koordinátor služieb zákazníkom Koogen. Tí nás hneď po vyhlásení za muža a ženu pre šťastie zasypali ryžovým dažďom. Po slávnostnom prípitku a po krájaní svadobnej torty sme od hotela dostali prvý svadobný dar – plavbu na loďke. Bola veľmi romantická a až tu z nás úplne opadla nervozita,. Pozorovali sme okolie hotela, majestátnu horu Le Morne a mávali na gratulantov z iných lodiek či z pláže. Po plavbe nasledovalo fotenie. Fotografa sme vyberali veľmi precízne. Predsa len okrem spomienok sú to najmä fotografie, ktoré nám budú navždy pripomínať tento významný krok v našich životoch. Dostali sme tip na Elie Bernagera, francúzskeho módneho fotografa, ktorý na Mauríciu žije s celou rodinou od roku 2001. Elie nesklamal, bol pohodový a pohotový, takže dokázal vystihnúť zaujímavé momenty a zachytiť okamihy šťastia a radosti nášho veľkého dňa. S fotografiami, ktoré urobil sme boli veľmi spokojní – veď posúďte sami… Slávnostnú večeru pri sviečkach sme mali pripravenú vo vežičke v jednej z hotelových budov postavených v koloniálnom štýle. Bola výborná – servírovali nám lahôdky z rýb a hovädzieho mäsa, pripíjali sme si šampanským. Po návrate na izbu sme boli ohromení jej romantickou výzdobou ružovými lupienkami. No a ráno po svadobnej noci nám na našej terase servírovali priam kráľovské raňajky. Prvý deň nášho manželstva sme si zahrali golf na ihrisku susedného hotela a absolvovali skvelú masáž, ktorú sme dostali ako ďalší svadobný dar od hotela. Náš svadobný deň a aj celú cestu na Maurícius sme si nesmierne užili. Bola nádherná a romantická. Skrátka skvelý štart do ďalšej etapy našich životov. Do tej spoločnej.

24.3.2010 Romana a Tomáš

Klára a Jan

Svatba byla perfektní a celému hotelu se nedá absolutně nic vytknout. Personál, okolí, sportovní aktivity, geniální kuchyně… a od fotografa mám fotky jako „filmová hvězda“ :-) Přesně jste se nám trefil do vkusu. Bez nadsázky mohu říci, že jsme zažili nejlepší dovolenou našeho života.

7.4.2011 Klára a Jan

Dubaj - ceny na osobu zahrnují:

 • Vízum do Dubaje (SAE).
 • Privátní transfer letiště-hotel-letiště.
 • Ubytování na zvolený počet nocí.
 • Dvoulůžkový pokoj se snídaní.
 • Další služby uvedené u vybraného hotelu.
 • Zákonné pojištění CK, taxy a poplatky.
×

Svatba - BEACHCOMBER balíček zahrnuje:

 • Novomanželské dary: obědy k polopenzi, malá láhev šampaňského, ovoce na pokoji v den příjezdu, voucher do hotelové butiku - na výběr jeden dárek pro nevěstu i ženicha dle nabídky hotelu, hotely kategorie 5+* a 6* navíc nabízejí masáž pro oba
 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání, základní dekorace vybraného místa obřadu,
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu před obřadem (dle aktuální dostupnosti), k dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha, svatební dort (až pro 10 osob), reprodukovaná hudba na obřad, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Svatba - veškeré formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 310 € Victoria, 350 € Shandrani, Paradis, Dinarobin, 400 € Royal Palm

×

Svatba - LIGHT balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně v hotelu, svatební koordinator
 • K dispozici žehlička + žehlící prkno na svatební šaty
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání
 • Svatební dort, 2x sklenička šampaňského
 • Svatební večeře při svíčkách ve vybrané restauraci hotelu, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Formality právně platné svatby: poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na úřady
 • Zajištění svědků na obřad, nemáte-li vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Mezinárodně platný oddací list+apostila, jeho zaslání nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Svatba - DELIGHT balíček na prání k balíčku LIGHT dále zahrnuje::

 • Kadeřník a make up pro nevěstu včetně zkoušky
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti
 • Základní dekorace vybraného místa obřadu
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha
 • Živá hudba na svatební obrad (jeden hudebník)

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 286 €

×

hotely hotel Le Telfair

Svatba - CLASSIC balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu, osobní svatební Koordinator
 • Místo pro svatební obřad, svatební dort pro pár a láhev šampaňského na svatební obřad, žehlení svatebních šatů
 • Snídaně na pokoji ráno po svatbě, masáž (45 minut) pro ženicha a nevěstu, společné zasazení stromu lásky
 • Dárek na uvítanou pro svatební pár, lepší pokoj na svatební noc (bude-li dostupný)
 • Svatba - veškeré formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: kadeřník a make up pro nevěstu 295 € (jen kadernik: 175 €), svatební kytice z tropických květu 145 €

×

hotely hotel The Westin Turtle Bay

Svatba - RELAX & REJOICE balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu, osobní svatební Koordinator
 • Místo pro svatební obřad: altánek “The Ocean Vista” přímo nad vodou s výhledy na ocean a západ slunce
 • Dárek od hotelu pro novomanžele, svatební dort pro dvě osoby, novomanželský koktejl
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti, k dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Květiny s romantickou vyzdobou pokje ve svatební večer, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Svatba - formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 336 €, kadeřník a make up pro nevěstu 150 €, svatební kytice z tropických květu 54 €

×

Renewal of vows balíček:

 • Místo obřadu na pláži
 • Nápoj pro milovníky kokosů
 • Kytice a květy plumérie pro nevěstu
 • Ořech do kterého dle tradice uschováte svatební slib a vhodíte do oceánu
 • Místní živá hudba s bubny Bodu Beru
 • Symbolický oddací list
 • Šumivé víno a jednohubky
 • Společné zasazení palmy (označena datem obřadu a Vašimi jmény)
 • Romantická koupel ve Vaší vile
 • Fotograf při pobytu na min. 10 nocí

Cena balíčku: 9 500 Kč/os.

×
skrýt obsahzobrazit obsah