Dinarobin Beachcomber 6*, Mauricius

Dinarobin je ikona tropické elegance, přístav harmonie a životní pohody pro tělo i duši. Má dokonalou polohu na jihozápadě Mauriciu pod horou Le Morne. Prostorná apartmá jsou umístěna ve vilkách v zahradě jen pár kroků od 7 km dlouhé bílé písečné pláže a průzračně čisté laguny Indického oceánu.

O hotelu:

Proč si vybrat hotel Dinarobin?

 • Dokonalá poloha pod horou Le Morne
 • Rajské opojení klidného wellness hotelu
 • Luxusní ubytování – pouze apartmá ve vilách
 • 6 bazénů nabízí více klidu a soukromí
 • Lázeňské centrum, jóga a masáže také na pláži
 • Neomezená konzumace v rámci The Club
 • Famózní gastronomie: 4 různé restaurace
 • K dispozici též další 4 restaurace hotelu Paradis
 • Bezplatně vodní a pozemní sporty hotelu Paradis
 • Přístup na 18 jamkové golfové hřiště hotelu Paradis
 • Jedinečné služby s důrazem na osobní přístup

Video hotel Dinarobin, Mauricius

Sny na dosah

Vyžadujete-li nejvyšší kvalitu služeb při svých cestách, delikátní kuchyni, elegantní wellness centrum, exkluzivní suity ve vilách, dokonalé zázemí pro odpočinek, sporty i zábavu – vítejte doma, v hotelu Dinarobin. Bílá pláž vybízí k dlouhým procházkám. Vaše sny jsou v tomto krásném prostředí na dosah. Zapomeňte na čas a žijte jen pro tento moment, zhluboka se nadechněte a uvědomte si ten báječný klid a mír, který vás obklopuje.

Nová životní pohoda

V Dinarobinu naleznete vyrovnanost a krásu, která pohltí Vaše smysly. Jen obtížně najdete lepšího místa, kde získat znovu životní pohodu a spokojenost. Dosáhnout toho je tak snadné v lázních Clarins a v hotelových gastronomických svatostáncích. Se sousedícím hotelem Paradis (patří stejnému majiteli), se Dinarobin dělí o osmnácti jamkové golfové hřiště a přístup do osmi restaurací specializujících se na různé světové kuchyně.

Tropická vesnice

Dinarobin připomíná malou vesnici, která se skládá ze 172 apartmá, ty jsou rozděleny do 51 vilek, které vytváří aranžmá šesti půlměsíců v impozantní tropické zahradě. Každé zákoutí hotelu si uchovává určitou intimitu a oddělenost, kokosové palmy vám dopřejí vlahý stín. V pěti půlměsících je zabudován prostorný bazén. 6. bazén je ten hlavní, vzdálený jen pár kroku od 1. půlměsíce. Harmonie, ta nejlépe vystihuje Dinarobin.

Apartmá – styl, světlo a prostor

plán hotelu

Apartmá jsou vzdušná, zařízení je vkusné a stylové. Důraz je kladen na světlo a prostor, které podtrhují pohodovou a klidnou atmosféru. Záclony z jemných materiálů krásně propouští denní světlo a umožňují dopřávat si kouzelné výhledy. Koupelny odrážejí eleganci hotelu, jsou luxusní a prostorné. Na vlastní terase můžete nerušeně a libovolně dlouho pozorovat krásy tropů.

Popis pokoje:

Všechny apartmá (suite) hotelu Dinarobin mají prostornou terasu/balkon, jsou orientované směrem na moře a jsou vybaveny následovně: klimatizace, soukromá koupelna s vanou, sprchou a oddělenou toaletou, žehlička a žehlicí prkno, šatna, fén na vlasy, vlastní sejf, dvoupostel nebo na přání twin postele, telefon s mezinárodní volbou, televize (se satelitními programy), minibar, kde je k dispozici bezplatně káva a čaj, připojení WIFI/ADSL, elektrická síť: 220V. V apartmá typu „Club“ navíc dokovací stanice pro iPod, kávovar Nespresso a DVD přehrávač. Za příplatek je k dispozici pokojová služba 6.30–23.30h a praní a suché čištění.

Vrcholem nabídky ubytování jsou dvě vily Villa Dinarobin. Každá má svou privátní pláž, 4 ložnice, obývací prostor a vyhřívaný bazén. Villa Dinarobin je až pro 8 osob a dvě miminka.

Junior Suite

Junior Suite
Junior Suite

Family Suite

Family Suite
Family Suite

Jste připraveni na kulinářskou jízdu?

Excelentní kuchyně byla vždy jedním z důvodu oblíbenosti hotelu Dinarobin. Díky propojení s Paradisem můžete vyzkoušet celkem osm restaurací, které nabízí nejpestřejší gastronomické zážitky na ostrově.

L´Harmonie

L´Harmonie – hlavní restaurace Dinarobinu – je v koloniálním stylu, rozdělena do tří menších částí. Prostoru vévodí vodní element v podobě dekorativních bazénů. Bohatý jídelníček inspirovaný pestrostí mauricijského obyvatelstva představuje dokonalé spojení Východu a Západu s francouzskými, italskými, čínskými a kreolskými vlivy. Snídaně 7–10h, obědy (na terase) 12:30–15:30h, lehké občerstvení (na terase) 15:30–17:30h, večeře (tematické bufety) 19–22h. Snídaně a večeře jsou v ceně polopenze.

Saveurs des Iles

Saveurs des Iles – na odlehlé terase chráněné palmami je nejlepší gastronomická restaurace ideální pro večerní romantickou návštěvu – přináší spojení mauricijské a francouzské kuchyně. Večeře 19–22h, pouze pro hosty od věku 12 let. A la carte menu je zahrnuté v ceně polopenze. Za některé luxusní položky se připlácí. Otevřeno 6× týdně.

Il Gusto

Il Gusto – kousek od hlavního bazénu najdete restauraci zaměřenou na italskou kuchyni. Večeře 19–22h, a la carte menu je zahrnuté v ceně polopenze. Za některé luxusní položky se připlácí. Otevřeno 6× týdně.

Le Morne Plage

Le Morne Plage – přímo na pláži, dopřejte si pocit ležérní elegance, restaurace se specializuje na mořské plody a grilované pokrmy s jedinečnými přílohami. Jednoduchý design – typické mauricijské slunečníky a kokosové palmy. Zde budete součástí větru, písku, zvuku moře – stačí jen být. Nenechte si ujít velmi populární humří večery (za příplatek, jen ve vybrané večery). Otevřeno na oběd 12:30–17h.

Le Mahogany Bar & Terrasse

Le Mahogany Bar & Terrasse – hlavní bar s výhledem na pláž. Otevřen 10–1h. Pochutiny ke kávě 15.30–17h.

Le Cabanon

Le Cabanon – rustikální plážový bar, vytříbená atmosféra blízko moři. Otevřen 11–18h.

POLOPENZE: zahrnuje snídani a večeři( bez nápojů)

Co zahrnuje program The Club?

Je to balíček služeb, který automaticky získávají hosté pokojů „Club“, což jsou pokoje umístěné v 1. a 2. vilce nejblíže u pláže. Jedná se o podobný koncept jako je patro executive pokojů nebo VIP salonků v mezinárodních luxusních hotelech. Program „The Club at Dinarobin“ přináší hostům zejména vstup a kompletní zázemí klubu Le Martello. To je kulatá stavba s masivními zdmi, obehnaná malou vodní hrází. Snadno vám navodí pocit dávných časů, kdy Britové osázeli věžemi zvanými Martello celé pobřeží jako ochranu proti možnému nepříteli. V interiérech koloniálního stylu převládá ratanový materiál a dřevo.

Program The Club v prostorách klubu Le Martello zahrnuje:

 • Nápoje 8–20h, víno, pivo, whisky, džin, vodka, rum, koktejly, čaj, káva, nealko
 • Kontinentální snídani 8–12h, sendviče a tousty 12:30–14h
 • Čaj, kávu a sendviče 16–17h, koktejly a pochutiny 18:30–20h
 • Noviny, knihovna, internet, stolní hry, check-in v klubu Le Martello
 • Možnost využití dřívějšího ubytování a pozdního opuštění pokoje (dle dostupnosti)
 • Služby concierge: manažer klubu, který je Vám v klubu k dispozici
 • Program The Club at Dinarobin využívají klienti po celou dobu pobytu v hotelu
 • Občerstvení v rámci programu The Club je pouze v oblasti klubu Le Martello
 • Děti mladší 12 let mají povolen vstup do Le Martello jen v doprovodu rodičů
 • Hosté se při vstupu do klubu identifikují vstupní kartou od svého pokoje
 • Program The Club je určen pouze pro hosty pokojů Club a Dinarobin Villa

Hýčkání v luxusních lázních

hte se rozmazlit v nejkrásnějších lázních Spa by Clarins! Hýčkání je tu na denním pořádku. Luxusní lázně jsou skryté v husté tropické květeně, kde na horizontu uchvacuje hora Le Morne, která evokuje sílu a zároveň vyrovnanost. Je to samostatný svět vytvořen speciálně pro vaši relaxaci a krásu. Budete obklopeni atmosférou klidu a harmonie. Lázně mají osm masážních kabin, ayurvédskou část se čtyřmi kabinami a relaxační místností, dvě sauny, dvoje turecké lázně, bazén a salón krásy. Do vodního křídla lázní se vstupuje originálně po kamenech, vyčnívajících z blyštících se jezírek. V této části najdete dvě místnosti pro balneoterapii i pro vodní terapii.

Bonus: zázemí hotelu Paradis

Jako hosté Dinarobinu můžete v ceně vašeho pobytu také využívat kompletní zázemí hotelu Paradis. Není problém vyzkoušet všechny pozemní i vodní sporty a osmnácti jamkové golfové hřiště, které je přírodním i sportovním skvostem. Nemalé výzvy čekají na hráče u posledních devíti jamek rozprostřených u pobřeží mezi pěti vodními překážkami. Restaurace Paradisu jsou zde také pro vás, což znamená, že můžete vybírat z osmi míst, kde si vychutnat výjimečnou kuchyni.

Vodní sporty:

šlapadla, kajaky, sporty dostupné rovněž v hotelu Paradis: loď s proskleným dnem, šnorchlování, hlubokomořský rybolov, windsurfing, vodní lyžování, plachtění, základní kurz přístrojového potápění v bazénu.

Sportovní centrum:

dvě fitness zóny, jedna kardio místnost a jedna posilovna, turecké lázně

Pozemní sporty:

horská kola, petang, tenis (3 osvětlené kurty), tenisová akademie Head, stolní tenis, badminton, speedminton, fotbal, plážový volejbal, osobní trenér, přístup na golfové hřiště: Paradis Golf Club, Golf du Chateau a Tamarina Golf Estate & Beach Club

Všechny sporty hotelu Dinarobin i Paradis jsou pro hosty hotelu Dinarobin v ceně pobytu s výjimkou těchto, které jsou za příplatek: golf (green fee na hřišti hotelu Paradis je zdarma od května do září), přístrojové potápění, hlubokomořský rybolov, pronájem horských kol, míčky na tenis a golf, pronájem vybavení golfových holí a golfového autíčka, soukromé lekce s trenérem.

Užitečné informace

Poloha hotelu: 70 km letiště, 45 km hlavní město Port-Louis, 38 km Curepipe (nákupy)
Ubytování: check-in 14h, check-out 12h.
Tranzitní prostory: k dispozici úschovna zavazadel, odjezdová místnost a sprchy
Zábava: místní hudební skupina každý večer, tematické večery
Miniklub Bob Marlin pro děti od 3 do 12 let, objednání chůva (24h předem)
Zdarma WIFI internet
24 hodinová kyvadlová doprava mezi Dinarobinem a Paradisem
Půjčení auta nebo výlet lze objednat v hotelu u zástupce místní CK
Butiky, duty free zlatnictví, zdravotní středisko, praní a suché čištění
Nekuřácká politika: kouření je možné pouze na místech k tomu určených
Hotel přijímá: platební karty American Express, Visa, Mastercard, Diners a hotovost (euro, rupie)

Co říkají naši klienti o Dinarobin Beachcomber:

Veronika a Tomáš

Ještě jednou by jsme Vám strašně moc chtěli poděkovat. Za perfektní dovolenou, vydařenou svatbu, líbánky. Perfektní organizaci, jak svatby tak celkově v hotelu. Veškerých dopisů i od Vás :-) Strašně moc se nám tam líbilo a budeme určitě doporučovat jak Vás, tak hotel Dinarobin. Také jsme se byli podívat na hotel Paradis, ale přeci jen. Dinarobin se nám líbil více – jak jste říkal sám :-) Také jsme byli na výletě – vodopády, želvy, Černá řeka atd. také jsme navštívili obchody s oblečením, museli jsme přikupovat kufr, aby se nám tam nakoupené věci vešli :-), také jsme byli na moři chytat ryby, přítel teď už manžel přeci jen jednu rybu chytil a také mořskou nemoc :-) , ale naštěstí to ustál… :-)

9.6.2010 Veronika a Tomáš

Petra a Lukáš

Vše bylo úžasné, nadherné, dokonale připravené. Nadherny zážitek! Hotel je perfektni a staraji se o nás opravdu ukázkově. Elie Byl take super. Moc Vam děkujeme.

7.6.2012 Petra a Lukáš

Dubaj - ceny na osobu zahrnují:

 • Vízum do Dubaje (SAE).
 • Privátní transfer letiště-hotel-letiště.
 • Ubytování na zvolený počet nocí.
 • Dvoulůžkový pokoj se snídaní.
 • Další služby uvedené u vybraného hotelu.
 • Zákonné pojištění CK, taxy a poplatky.
×

Svatba - BEACHCOMBER balíček zahrnuje:

 • Novomanželské dary: šumivé víno, ovoce na pokoji, tričko pro ženicha, plážová taška pro nevěstu.
 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání, základní dekorace vybraného místa obřadu,
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu před obřadem (dle aktuální dostupnosti), k dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha, svatební dort (až pro 10 osob), reprodukovaná hudba na obřad, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Svatba - veškeré formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 310 € Victoria, 350 € Shandrani, Paradis, Dinarobin, 400 € Royal Palm

×

Svatba - LIGHT balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně v hotelu, svatební koordinator
 • K dispozici žehlička + žehlící prkno na svatební šaty
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání
 • Svatební dort, 2x sklenička šampaňského
 • Svatební večeře při svíčkách ve vybrané restauraci hotelu, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Formality právně platné svatby: poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na úřady
 • Zajištění svědků na obřad, nemáte-li vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Mezinárodně platný oddací list+apostila, jeho zaslání nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Svatba - DELIGHT balíček na prání k balíčku LIGHT dále zahrnuje::

 • Kadeřník a make up pro nevěstu včetně zkoušky
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti
 • Základní dekorace vybraného místa obřadu
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha
 • Živá hudba na svatební obrad (jeden hudebník)

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 286 €

×

hotely hotel Le Telfair

Svatba - CLASSIC balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu, osobní svatební Koordinator
 • Místo pro svatební obřad, svatební dort pro pár a láhev šampaňského na svatební obřad, žehlení svatebních šatů
 • Snídaně na pokoji ráno po svatbě, masáž (45 minut) pro ženicha a nevěstu, společné zasazení stromu lásky
 • Dárek na uvítanou pro svatební pár, lepší pokoj na svatební noc (bude-li dostupný)
 • Svatba - veškeré formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: kadeřník a make up pro nevěstu 295 € (jen kadernik: 175 €), svatební kytice z tropických květu 145 €

×

hotely hotel The Westin Turtle Bay

Svatba - RELAX & REJOICE balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu, osobní svatební Koordinator
 • Místo pro svatební obřad: altánek “The Ocean Vista” přímo nad vodou s výhledy na ocean a západ slunce
 • Dárek od hotelu pro novomanžele, svatební dort pro dvě osoby, novomanželský koktejl
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti, k dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Květiny s romantickou vyzdobou pokje ve svatební večer, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Svatba - formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 336 €, kadeřník a make up pro nevěstu 150 €, svatební kytice z tropických květu 54 €

×

Renewal of vows balíček:

 • Místo obřadu na pláži
 • Nápoj pro milovníky kokosů
 • Kytice a květy plumérie pro nevěstu
 • Ořech do kterého dle tradice uschováte svatební slib a vhodíte do oceánu
 • Místní živá hudba s bubny Bodu Beru
 • Symbolický oddací list
 • Šumivé víno a jednohubky
 • Společné zasazení palmy (označena datem obřadu a Vašimi jmény)
 • Romantická koupel ve Vaší vile
 • Fotograf při pobytu na min. 10 nocí

Cena balíčku: 9 500 Kč/os.

×
skrýt obsahzobrazit obsah