Reference z hotelu Shandrani Beachcomber

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

7.5.2018 Pavla a Filip, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Chtěla jsem Vám poděkovat za přání k naší svatbě, které jsme obdrželi v den svatby na náš pokoj na Mauriciu a celkově za zprostředkování naší svatby a úžasné dovolené pro naší celou rodinu a v neposlední řadě našich líbanek. Všechno bylo dokonalé.

2.5.2018 Dominika a Michal, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

15.3.2018 Zlata, Michal, Dušan, Veronika, Katarina, Aleš, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Ráda bych Vám za celou naši skupinu poděkovala za zprostředkování nejúžasnější dovolené na Mauritiu. Všechno bylo naprosto dokonalé. Hotel byl úžasný, jídlo nepřekonatelné, pláže, pokoje, personál…všechno splnilo naše očekávání. Poznali jsme spoustu místních báječných lidí, vezeme si spoustu zážitků a suvenýrů :-). Počasí nakonec také přes děsivé předpovědi také vyšlo, zažili jsme vše… Určitě se na Vás zase obrátíme při plánování naší dovolené v budoucnosti…ještě musíme vymyslet destinaci :-) Takže ještě jednou velké díky za milou komunikaci a velkou ochotu a trpělivost, budeme Vás doporučovat kudy budeme chodit. :-)

23.2.2018 Vendula a Václav, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Zpět v České republice už sice jsme nějaký ten den, myslí jsme však nadále v tom užasném ráji. Lepší dva týdny jsme si snad ani nemohli představit. Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za zprostředkování možnosti žít si neskutečný sen na vlastní kůži. Každá vteřina, každý moment a každý okamžik strávený na Mauriciu se hluboko zaryl do našich myslí a po zbytek života na něj budeme s radostí a úsměvem vzpomínat. Na našem „checklistě“ životních snů ještě zbývá několik destinací a pokud bude možnost je navšítivit díky Vašich služeb, tak víme jistě, že jinde hledat nebudeme. Kloubouk dolů před Vaši prací, děláte ji opravdu na vysoké profesionální úrovni.

15.2.2018 Maria a Michal, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Svatba probehla podle nasich predstav. Moc jsme si to uzili. Byla krasne zorganizovana. Shandrani byl super hotel s moc milym a vstricnym personalem, jidlo super, akorat jsme hrozne pribrali :-D Lux Le Morne nas ale uplne okouzlil! Je to naaaadherne misto, opravdicky raj na zemi. Nevyhodou je, ze kamkoli ted pojedeme na dovolenou, bude nam to tam pripadat hrozny ve srovnani s timto hotelem :-D

3.11.2017 Vendula a Ondřej, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Stále ještě plní zážitků a chtěli bychom vám oba moc poděkovat za zorganizování zatím nejlepší dovolené našeho života. Vše fungovalo skvěle – od transferu do hotelu, milého přivítání, pokoje s dost možná nejlepším výhledem z celého resortu, až po dohodnutí schůzky s Magalie z partnerské cestovky Solis. I domluva výletů s nimi byla radost a možnost platit vše kartou přímo na mobilním platebním terminálu byla lepší, než jsme si vůbec dokázali představit. Samostatnou kapitolou je pak resort Shandrani, kde jsme nevěděli, na kterou pláž se vydat dřív, které jídlo ochutnat a co na baru vypít. A ani poslední den nás nepřestávalo bavit, že na klidné pláži se s námi koupali možná tři další lidé a na divoké vůbec nikdo. Zmiňovat pak ochotu a vstřícnost celého personálu by bylo jen nošením dříví do lesa. Ještě jednou tedy moc děkujeme za vše, protože jsme si dokonale odpočinuli, nejlepším možným způsobem oslavili naše páté výročí a těším se, že v budoucnu budeme zase v kontaktu.

24.10.2017 Kateřina, David, Klaudie, Karolína, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Dobrý den pane Davide , chtěli jsme vám touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou a hlavně skvělou svatbu, kterou jsme spolu s dětmi na Mauriciu zažili. Všechno proběhlo v naprostém pořádku a oddávající byl skvělý :) spolu s Míšou a koordinatorkou jsme se u obřadu násmáli. Ellie fotograf byl naprostý profesionál ! V Dubaji stopover v Shangri La parádní :) Teď už jsme zpět v práci ale s krásnými vzpominkami. Děkujeme. Přeji mnoho dalších spokojených klientů :)

16.9.2017 Michal, Štěpánka, Kristýna, Aneta, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Už jsem bohužel z Mauriciu zpátky, ale určitě to byl pro nás nezapomenutelný zážitek a naše nejhezčí dovolená. Takže bych jen rád za celou rodinu poděkoval, byli jsme spokojeni ve všech ohledech :o). Příště se na Vás zase rádi a s důvěrou obrátíme.

30.4.2017 Monika a Antonín, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Monika a Antonín

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za organizaci naší svatby a svatební cesty. Vše bylo do posledního puntíku zorganizované a připravené, nemuseli jsme se o nic starat. Také chceme pochválit personál hotelu, svatební koordinátorku Sandrine, kadeřnici Antonii, číšníky a veškerou obsluhu, která se o nás satarala a dělali vše, co nám na očích viděli. Zvlášť bychom chtěli pochválit spolupraci s fotografem Eliem. Také hotel jako takový byl úžasný, místo, nádherné pláže, zahrada, bazény, nabídka akitvit a ze všeho nejvíc ta kuchyně! Děkujeme za splnění našeho snu a už teď se těšíme až se tam vrátíme!

28.4.2017 Lucie a Miroslav, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Chtěla bych vám moc poděkovat za zprostředkování krásné dovolené. Opravdu hotel Shandrani je moc hezký a personál perfektní, dnes jsme měli masáže a spa je perfektní. Michaela se nám také moc hezky věnovala, hodně nám toho řekla, domluvila výlety, zítra máme jih a ve čtvrtek sever ostrova, moc se těšíme. Jídlo a pití je na perfektní úrovni, moc si užíváme.

skrýt obsahzobrazit obsah