Reference z hotelu Shandrani Beachcomber

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

4.4.2019 Zuzana a František, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Moc Vám děkujeme za splnění našeho snu. Skutečně jsme meli svatbu v ráji a celý den byl pro nás pohádkou. Elie fotograf profík, udělal s námi překrásné fotky, zasílame malou ochutnávku jako zpětnou vazbu. Ješte jednou moc díííky!

29.3.2019 Petra a Vojtěch, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Moc děkujeme za vše. Bylo to úžasné, všichni se nám věnovali a s ničím nebyl problém.

6.3.2019 Michaela a Auke, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Chtěli jsme Vám, já i můj muž, strašně moc poděkovat za zprostředkování nejúžasnější dovolené. Máme toho v cestovním pase už vcelku dost, ale dovolená v Shandrani bya zatím to nejlepší, co jsme zažili. Obávám se, že cokoliv jiného už bude horko těžko konkurovat (nejde nám jen o kvalitu hotelu a služeb, ale i podmořský život a Shandrani se o svůj podmořský národní park opravdu stará). Hlavně jsme chtěli poděkovat za zajištění pokoje, dle našeho hodnocení – nejlepšího pokoje, jaký jsme mohli mít! Perfektní poloha, blízko na obě strany, bezkonkurenční výhled. Vše bylo na 1*, už teď dáváme dohromady plány, jak našetřit a opět se do Shandrani podívat. Můžete počítat s tím, že na Mauricius už jedině s Vámi :-)

15.1.2019 Markéta a Viktor, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Před pár dny jsme se vrátili z dovolené a já bych Vám ještě jednou chtěla za všechno poděkovat. Jak jsem Vám již psala, od prvního kontaktu jsem poznala, že jste člověk na pravém místě a děláte práci naprosto profesionálně. Během pár hodin se můj několikaměsíční stres ohledně plánování svatba díky Vám rozplynul. A nastaly už jen ty krásné, jedinečné, dokonalé a nezapomenutelné chvíle. Jsem si jista, že dostáváte mnoho takových děkovných emailů, a tak cokoliv nyní napíšu nebude dostatečně reflektovat můj vděk, že jsem oslovila pro svatbu právě Vaší agenturu. Velmi milý byl také Váš vzkaz přímo na hotelovém pokoji. Máte vše opravdu zmáklé do posledního detailu. To, že Vás již od prvního telefonu s Vámi doporučuji a chválím beru jako přirozenou samozřejmost. Jediné, čeho lituji je, že se pravděpodobně budu vdávat jen jednou :)

14.12.2018 Lucie a Radim, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Hrozně moc bychom Vám chtěli poděkovat za všechno! Náš pobyt v hotelu Shandrani dnešním dnem končí a všechno bylo díky Vám skutečně podle našich představ. Děkujeme za Vaší pomoc s výběrem a dokonalou organizaci.

26.9.2018 Lucie a Richard, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Mockrát Vám děkujeme za organizaci našeho svatebního pobytu. Hotel Shandrani do puntíku naplnil naše očekávání a je vidět, že máte bohaté osobní zkušenosti s hotely, službami a lidmi na Mauriciu. Náš pobyt proběhl bez nejmenších problémů a i díky Vám budeme na naši svatbu na krásné divoké pláži navždy vzpomínat! Vaše vzkazy, které jsme obdrželi po příjezdu do hotelu i přímo po svatbě jen dokreslují celkovou pozitivní atmosféru a Váš osobní přístup ke klientům.

18.9.2018 Tereza, Ladislav, Tomáš, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Tereza, Ladislav, Tomáš

Davide a Veroniko, velice Vám děkujeme za splnění našeho plážového snu! Vše proběhlo přesně podle našich představ. Velmi si ceníme Vašich osobních rad a pomoci s výběrem resortu, Shandrani je skvělá volba, perfektní služby i pláže, uvítali jsme i krátkou cestu z letiště, po tak dlouhém letu. Vše bylo z Vaší strany naplánované do posledního puntíku, včetně veškerých služeb zajišťovaných Vaší partnerskou agenturou přímo na ostrově. Nejsme zpět ještě ani měsíc a už se těšíme, kam s Blue Marlin vyrazíme příště.

15.9.2018 Tatiana, Matus, Mathias, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Dodatocne by som sa Vam chcel podakovat za opat 100% dovolenku na Mauriciu :) …vsetko klapalo ako malo.

7.9.2018 Ivana a Přemysl, Jan a Kristina, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Přispěli jste k našemu 100% nadšení z celé dovolené, za jejíž uskutečnění Vám znovu moc děkuji. Svou nadšenost z dovolené již šířím ochotně mezi kolegy.

7.5.2018 Pavla a Filip, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Chtěla jsem Vám poděkovat za přání k naší svatbě, které jsme obdrželi v den svatby na náš pokoj na Mauriciu a celkově za zprostředkování naší svatby a úžasné dovolené pro naší celou rodinu a v neposlední řadě našich líbanek. Všechno bylo dokonalé.

skrýt obsahzobrazit obsah