Reference z hotelu Shandrani Beachcomber

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

15.2.2018 Maria a Michal, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Svatba probehla podle nasich predstav. Moc jsme si to uzili. Byla krasne zorganizovana. Shandrani byl super hotel s moc milym a vstricnym personalem, jidlo super, akorat jsme hrozne pribrali :-D Lux Le Morne nas ale uplne okouzlil! Je to naaaadherne misto, opravdicky raj na zemi. Nevyhodou je, ze kamkoli ted pojedeme na dovolenou, bude nam to tam pripadat hrozny ve srovnani s timto hotelem :-D

3.11.2017 Vendula a Ondřej, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Stále ještě plní zážitků a chtěli bychom vám oba moc poděkovat za zorganizování zatím nejlepší dovolené našeho života. Vše fungovalo skvěle – od transferu do hotelu, milého přivítání, pokoje s dost možná nejlepším výhledem z celého resortu, až po dohodnutí schůzky s Magalie z partnerské cestovky Solis. I domluva výletů s nimi byla radost a možnost platit vše kartou přímo na mobilním platebním terminálu byla lepší, než jsme si vůbec dokázali představit. Samostatnou kapitolou je pak resort Shandrani, kde jsme nevěděli, na kterou pláž se vydat dřív, které jídlo ochutnat a co na baru vypít. A ani poslední den nás nepřestávalo bavit, že na klidné pláži se s námi koupali možná tři další lidé a na divoké vůbec nikdo. Zmiňovat pak ochotu a vstřícnost celého personálu by bylo jen nošením dříví do lesa. Ještě jednou tedy moc děkujeme za vše, protože jsme si dokonale odpočinuli, nejlepším možným způsobem oslavili naše páté výročí a těším se, že v budoucnu budeme zase v kontaktu.

24.10.2017 Kateřina, David, Klaudie, Karolína, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Dobrý den pane Davide , chtěli jsme vám touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou a hlavně skvělou svatbu, kterou jsme spolu s dětmi na Mauriciu zažili. Všechno proběhlo v naprostém pořádku a oddávající byl skvělý :) spolu s Míšou a koordinatorkou jsme se u obřadu násmáli. Ellie fotograf byl naprostý profesionál ! V Dubaji stopover v Shangri La parádní :) Teď už jsme zpět v práci ale s krásnými vzpominkami. Děkujeme. Přeji mnoho dalších spokojených klientů :)

16.9.2017 Michal, Štěpánka, Kristýna, Aneta, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Už jsem bohužel z Mauriciu zpátky, ale určitě to byl pro nás nezapomenutelný zážitek a naše nejhezčí dovolená. Takže bych jen rád za celou rodinu poděkoval, byli jsme spokojeni ve všech ohledech :o). Příště se na Vás zase rádi a s důvěrou obrátíme.

30.4.2017 Monika a Antonín, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Monika a Antonín

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za organizaci naší svatby a svatební cesty. Vše bylo do posledního puntíku zorganizované a připravené, nemuseli jsme se o nic starat. Také chceme pochválit personál hotelu, svatební koordinátorku Sandrine, kadeřnici Antonii, číšníky a veškerou obsluhu, která se o nás satarala a dělali vše, co nám na očích viděli. Zvlášť bychom chtěli pochválit spolupraci s fotografem Eliem. Také hotel jako takový byl úžasný, místo, nádherné pláže, zahrada, bazény, nabídka akitvit a ze všeho nejvíc ta kuchyně! Děkujeme za splnění našeho snu a už teď se těšíme až se tam vrátíme!

28.4.2017 Lucie a Miroslav, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Chtěla bych vám moc poděkovat za zprostředkování krásné dovolené. Opravdu hotel Shandrani je moc hezký a personál perfektní, dnes jsme měli masáže a spa je perfektní. Michaela se nám také moc hezky věnovala, hodně nám toho řekla, domluvila výlety, zítra máme jih a ve čtvrtek sever ostrova, moc se těšíme. Jídlo a pití je na perfektní úrovni, moc si užíváme.

21.1.2017 Michaela a Tomáš, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za úžasný zážitek a celou organizaci svatby na Mauriciu. Je tu báječně a přesně takovou pohodu a klid jsme si na naší svatební cestě představovali zažít. Splnil se nám díky Vám sen a tento ráj na Zemi si naplno užíváme.

17.11.2016 Lucie a Lukáš, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Tímto bychom vám chtěli poděkovat za skvělý nápad uskutečnit svatbu na Shandrani! Svatební den probíhal dle našich představ – bez stresu, s nejbližšími přáteli a rodinou, v poklidném duchu, bez pompézního zařizování půl roku dopředu, vybírání koláčků, dortů, atp., tak jako v ČR. Svatební koordinátor Raphael Nicolas se nám plně věnoval, vše dle požadavků připravil (dodatečné květinové zdobení či svatební večeře u velkého stolu přímo na pláži). Myslím, že lepší místo, než divoká pláž, jsme vybrat opravdu nemohli, máte na tom velký podíl!

25.10.2016 Jana a Jan, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Chtěla jsem Vám poděkovat za úžasnou dovolenou, kterou jsme prožili na Mauriciu přes Vaši cestovní kancelář. Určitě se na ostrov vrátíme. Byla to nejkrásnější dovolená. Hotel krásný, klidný, všude málo lidí. Personál milý přátelský. Jídlo výborné. No prostě vše skvělé.

1.10.2016 Michaela a Marco, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Chtěli bychom vám mockrát poděkovat za úžasně zorganizovanou dovolenou (od příletu až po odlet se o nás super všichni starali) a zároveň naší svatbu, která byla pohádková. Vaše služby jsou nadstandardní a také delegátka Michaela, je perfektní. Kdykoliv jsme něco potřebovali vše během chvilky vyřešeno. Všude vás chválíme!

skrýt obsahzobrazit obsah