Reference z hotelu Shandrani Beachcomber

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

26.9.2018 Lucie a Richard, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Chtěli jsme Vám dát vědět, že náš svatební den proběhl na jedničku bez nejmenších problémů.

18.9.2018 Tereza, Ladislav, Tomáš, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Tereza, Ladislav, Tomáš

Davide a Veroniko, velice Vám děkujeme za splnění našeho plážového snu! Vše proběhlo přesně podle našich představ. Velmi si ceníme Vašich osobních rad a pomoci s výběrem resortu, Shandrani je skvělá volba, perfektní služby i pláže, uvítali jsme i krátkou cestu z letiště, po tak dlouhém letu. Vše bylo z Vaší strany naplánované do posledního puntíku, včetně veškerých služeb zajišťovaných Vaší partnerskou agenturou přímo na ostrově. Nejsme zpět ještě ani měsíc a už se těšíme, kam s Blue Marlin vyrazíme příště.

15.9.2018 Tatiana, Matus, Mathias, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Dodatocne by som sa Vam chcel podakovat za opat 100% dovolenku na Mauriciu :) …vsetko klapalo ako malo.

7.9.2018 Ivana a Přemysl, Jan a Kristina, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Přispěli jste k našemu 100% nadšení z celé dovolené, za jejíž uskutečnění Vám znovu moc děkuji. Svou nadšenost z dovolené již šířím ochotně mezi kolegy.

7.5.2018 Pavla a Filip, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Chtěla jsem Vám poděkovat za přání k naší svatbě, které jsme obdrželi v den svatby na náš pokoj na Mauriciu a celkově za zprostředkování naší svatby a úžasné dovolené pro naší celou rodinu a v neposlední řadě našich líbanek. Všechno bylo dokonalé.

2.5.2018 Dominika a Michal, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

15.3.2018 Zlata, Michal, Dušan, Veronika, Katarina, Aleš, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Ráda bych Vám za celou naši skupinu poděkovala za zprostředkování nejúžasnější dovolené na Mauritiu. Všechno bylo naprosto dokonalé. Hotel byl úžasný, jídlo nepřekonatelné, pláže, pokoje, personál…všechno splnilo naše očekávání. Poznali jsme spoustu místních báječných lidí, vezeme si spoustu zážitků a suvenýrů :-). Počasí nakonec také přes děsivé předpovědi také vyšlo, zažili jsme vše… Určitě se na Vás zase obrátíme při plánování naší dovolené v budoucnosti…ještě musíme vymyslet destinaci :-) Takže ještě jednou velké díky za milou komunikaci a velkou ochotu a trpělivost, budeme Vás doporučovat kudy budeme chodit. :-)

23.2.2018 Vendula a Václav, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Zpět v České republice už sice jsme nějaký ten den, myslí jsme však nadále v tom užasném ráji. Lepší dva týdny jsme si snad ani nemohli představit. Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za zprostředkování možnosti žít si neskutečný sen na vlastní kůži. Každá vteřina, každý moment a každý okamžik strávený na Mauriciu se hluboko zaryl do našich myslí a po zbytek života na něj budeme s radostí a úsměvem vzpomínat. Na našem „checklistě“ životních snů ještě zbývá několik destinací a pokud bude možnost je navšítivit díky Vašich služeb, tak víme jistě, že jinde hledat nebudeme. Kloubouk dolů před Vaši prací, děláte ji opravdu na vysoké profesionální úrovni.

15.2.2018 Maria a Michal, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Svatba probehla podle nasich predstav. Moc jsme si to uzili. Byla krasne zorganizovana. Shandrani byl super hotel s moc milym a vstricnym personalem, jidlo super, akorat jsme hrozne pribrali :-D Lux Le Morne nas ale uplne okouzlil! Je to naaaadherne misto, opravdicky raj na zemi. Nevyhodou je, ze kamkoli ted pojedeme na dovolenou, bude nam to tam pripadat hrozny ve srovnani s timto hotelem :-D

3.11.2017 Vendula a Ondřej, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Stále ještě plní zážitků a chtěli bychom vám oba moc poděkovat za zorganizování zatím nejlepší dovolené našeho života. Vše fungovalo skvěle – od transferu do hotelu, milého přivítání, pokoje s dost možná nejlepším výhledem z celého resortu, až po dohodnutí schůzky s Magalie z partnerské cestovky Solis. I domluva výletů s nimi byla radost a možnost platit vše kartou přímo na mobilním platebním terminálu byla lepší, než jsme si vůbec dokázali představit. Samostatnou kapitolou je pak resort Shandrani, kde jsme nevěděli, na kterou pláž se vydat dřív, které jídlo ochutnat a co na baru vypít. A ani poslední den nás nepřestávalo bavit, že na klidné pláži se s námi koupali možná tři další lidé a na divoké vůbec nikdo. Zmiňovat pak ochotu a vstřícnost celého personálu by bylo jen nošením dříví do lesa. Ještě jednou tedy moc děkujeme za vše, protože jsme si dokonale odpočinuli, nejlepším možným způsobem oslavili naše páté výročí a těším se, že v budoucnu budeme zase v kontaktu.

skrýt obsahzobrazit obsah