Seychely: kam na výlet?

Hlavní ostrovy Seychel tvoří Mahé, Praslin a Le Digue. Snadno je poznáte formou jednodenních výletů z vašeho hotelu a to lodí, letadlem, autem, pěšky nebo na kole.

Mahé:

Největší ostrov, kde leží mezinárodní letiště a hlavní město Victoria. Mahé je spolu s Praslinem jediný ostrov, kde si můžete půjčit auto.

Národní mořský park Sainte Anne:

Šest ostrůvků je ideální cíl pro výlet lodí z Mahé.

Praslin:

Druhý největší ostrov Seychel leží 45 km od Mahé. Má několikrát denně spojení lodí Cat Cocos (45 min) nebo letadlem (15 min). Největší atrakcí je Vallée de Mai – ,Májové údolí‘. Vlhký, parný tropický prales je proslavený palmami lodoicey seychelské, které rodí neuvěřitelně velké ořechy coco-de-mer. Vykoupat se můžete třeba na Anse Lazio, jedné z nejkrásnějších pláží Seychel.

La Digue:

Na tomto ostrůvku (pět kilometrů od Praslinu, cca 10min lodi, která jezdí mnohokrát denně) se zastavil čas. Nejčastěji se tu chodí pěšky, jezdí na kole nebo v ,taxi‘, které tu má podobu volského povozu. Na vlastní oči musíte vidět Anse Source D´Argent – jednu z nejfotografovanějších pláží světa.

Seychely lodí:

Všechny hotely z naší nabídky Vám zajistí pronájem vlastní lodi s kapitánem. S tou můžete za den objet 1-2 hlavní Seychelské ostrovy. Plavat na odlehlých místech, rybařit - udělat si zkrátka program na míru. Cena pronájmu luxusní motorové lodi pro 6-12 osob na celý den včetně paliva a občerstvení je cca 1 500 až 2 500 Euro.

skrýt obsahzobrazit obsah