Hotely pro dovolenou snů

Co zahrnují uvedené ceny?

 • Kredit na letenku v hodnotě:
 • 10 000 Kč/os. Dubaj (SAE)
 • 20 000 Kč/os. Mauricius, Seychely, Maledivy, Bali
 • Letenky: nejlepší spojení a ceny dle dostupnosti
 • Hotel: uvedený počet nocí, základní pokoj a termín
 • Ceny za os. ve dvoulůžkovém pokoji, uvedená penze
 • Kompletní svatební balíček v ceně svatby
 • Zákoné pojištění CK, všechny taxy a poplatky
 • Mauricius/Seychely kalkulace pro kurz 27 Kč/Euro
 • Maledivy, Bali, Dubaj kalkulace služeb pro kurz 25 Kč/USD
 • Platby služeb v Kč kurzem v den odeslaní Vaší úhrady
 • Odlety denně: zvolte si termín i délku pobytu!
 • Kontaktujte nás! Připravíme nabídku na míru

Jak objednáte naše služby:

 • Na základě poptávky/konzultace obdržíte cenovou nabídku.
 • Upřesníte datum odletu a počet nocí, případně termín svatby.
 • Zařídíme dočasnou rezervaci na jména všech cestujících.
 • Zašleme návrh cestovní smlouvy, která garantuje ceny/podmínky.
 • Dokud neprovedete platbu je pro Vás vše nezávazné.
 • Dočasná rezervace je potvrzena provedením včasné platby.
 • Nejprve hradíte letenky, mate tím garanci ceny i míst v letadle.
 • Zálohy nevybírame, služby na místě jsou splatné 2 měsíce předem.
 • Po provedení platby ihned obdržíte letenky, vouchery, instrukce.

Blue Marlin doporučuje:

Heritage Le Telfair 6*, Mauricius

Heritage Le Telfair

Heritage Le Telfair, to je nadčasová koloniální elegance zasazená do tropické přírody jihu Mauricia. Zde se zastavil čas. Užívejte si dlouhé bílé pisečné pláže. Kochejte se pohledy na nekonečný Indický oceán. Dopřejete si gastronomické požitky v řade restaurací. Zahrajte si golf, green fee je v ceně pobytu. Využijete skvělého programu all inclusive, kde je dokonce i francouzské šampanňské. Umění života. Radost z každého okamžiku.

dovolená:
osoba od 45 812 Kč letenka/7 nocí/polopenze
osoba od 65 090 Kč letenka/7 nocí/all inclusive
více o hotelu

Tamassa 4*, Mauricius

Tamassa

Tamassa je cesta jak si všemi smysly užít vaší vysněnou dovolenou. Vše je tu zahrnuté – tedy all inclusive! Bílá pláž. Nekonečný oceán. Vysoké hory. Ševelící palmy. Autentické prostředí panenského jižního Mauricia. Skvělá gatronomie. Bohatá nabídka tropických koktejů a lahodných vín ve všech restauracích a barech. Pozemní i vodní sporty. Zábava a skvělé služby. Svěží, moderní, mladé a plné života, který tu chcete oslavit.

dovolená:
osoba od 40 331 Kč letenka/7 nocí/all inclusive
více o hotelu

SALT of Palmar 5*, Mauricius

SALT of Palmar

Hotel SALT: utajený poklad, sladké mámení, splněný sen o ráji. Přímo na pláži Palmar: nejbělejší ze všech na ostrově Mauricius. Tyrkysová laguna: průzračně čisté moře s mechově jemným pískem. Malý, osobní, butikový: jen 59 pokojů, fascinující výhledy na oceán. Dokonalý spánek: nejpohodlnějí švédské postele Carpe Diem. Luxusní detaily: pouze nejkvalitnější přírodní produkty. Vize budoucnosti: bez jednorázových plastů, vlastní biofarma. …

dovolená:
osoba od 43 544 Kč 7 nocí/osoba/polopenze
osoba od 60 176 Kč 7 nocí/osoba/all inclusive
více o hotelu

Mauricia Beachcomber 4*, Mauricius

Mauricia Beachcomber

Mauricia je moderní, živý, šik hotel s okouzlujícím přátelským duchem. Pokoje s výhledem na moře, prostorné bazény, bar a restaurace jsou uprostřed tropické zahrady u bílé písečné pláže a jen pár korků od městečka Grand Baie s možností nákupů a zábavy.

dovolená:
osoba od 44 678 Kč 7 nocí/osoba/all inclusive
více o hotelu

Canonnier Beachcomber 4*, Mauricius

Canonnier Beachcomber

Fantastická poloha na vlastním historickém poloostrově vybíhajícím do Indického oceánu. Hosty sem přitahuje autentická marucijská atmosféra, bujná tropická zahrada o rozloze sedmi hektarů s osvěžujícími bazény a jezírky, mohutným banyanovým stromem, kamenným majákem a starými kanóny, které daly hotelu jméno. Canonnier má svůj zvláštní genius loci – duch místa, které vám učaruje.

dovolená:
osoba od 45 812 Kč 7 nocí/osoba/all inclusive
více o hotelu

LUX* Grand Gaube 5+*, Mauricius

LUX* Grand Gaube

Váš sladký život, radost procítěná všemy smysly. Promyšleně elegatní, bezstarostně neformální. Geniální souhra barev, tvarů, vzorů a detailů. Vlastní poloostrov, privátní pláže s výhledy na oceán. 10 min. jízdy od Grand Baie: obchůdky a místní život na dosah. Dva hotely v jednom: romantický pro páry, přátelský pro rodiny. Hlavní společenská pláž a bazén v chráněné písečné laguně. Banyan zóna pro páry: druhá pláž s extra bazénem a…

dovolená:
osoba od 46 946 Kč letenka/7 nocí/polopenze
osoba od 63 578 Kč letenka/7 nocí/all inclusive
více o hotelu

LUX* Bellle Mare 6*, Mauricius

LUX* Bellle Mare

LUX* Belle Mare leží na nejkrásnější pláži východního pobřeží Mauricia. Oslnivě bílý a sametově jemný písek umožnuje dokonalý vsup do vody a plavání v tyrkysové laguně. Tradiční koloniální stavby s doškovou střechou skrývají nové interiéry pokojů a vil ve světlých živých barvách. LUX* Belle Mare je utajený poklad, který ocení páry i rodiny.

dovolená:
osoba od 46 946 Kč letenka/7 nocí/polopenze
osoba od 63 578 Kč letenka/7 nocí/all inclusive
více o hotelu

Victoria Beachcomber 4+*, Mauricius

Victoria Beachcomber

Nádherná jemná bílá písečná pláž. Krásné západy slunce v oceánu. Křišťálově čistá laguna. Dostatek prostoru pro všechny. Velké pokoje s terasami a výhledy na moře. Skvělé služby. Donáška nápojů k bazénu i na pláž. Skvělý program all inclusive ve všech třech luxusních restauracích. Nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou. To vše jsou důvody, proč je hotel Victoria nejlepší ve své kategorii. V mnoha ohledech si zaslouží pět hvězd. Doporučujeme.

dovolená:
osoba od 49 025 Kč letenka/7 nocí/all inclusive
více o hotelu

LUX* Le Morne 5+*, Mauricius

LUX* Le Morne

LUX* Le Morne tvoří soubor vilek u nejkrásnější pláže Mauricia. Pavilonky v zahradě daly hotelu původní jméno: Les Pavillons. Nový styl „LUX“ znamená světlejší a jasnější pojetí dovolené. Kromě luxusního all inclusive, vás čeká řada podnětů jak vychutnat kouzlo tropů, užít si chutě a vůně ostrova, oslavovat život a radovat se z každého okamžiku.

dovolená:
osoba od 49 703 Kč letenka/7 nocí/polopenze
osoba od 58 019 Kč letenka/7 nocí/all inclusive light
osoba od 66 335 Kč letenka/7 nocí/all inclusive
více o hotelu

Shandrani Beachcomber 5*, Mauricius

Shandrani Beachcomber

Divoká pláž hotelu Shandrani patří k nejkrásnějším na Mauriciu. Po oslnivě bílém písku tu tančí vlny, které přicházejí s mohutným burácením z tyrkysových hlubin nekonečného oceánu. Dokonalý požitek pro vaše smysly. Shandrani je první plně all inclusive pětihvězdičkový resort na Mauriciu. Leží na vlastním poloostrově se třemi dlouhými plážemi. Je to ideální hotel pro ty, kdo hledají jedinečné místo, kde prožít radost ze života.

dovolená:
osoba od 50 969 Kč letenka/7 nocí/all inclusive
více o hotelu

Heritage Awali 5*, Mauricius

Heritage Awali

Vzpomínky na Afriku. Styl safari: podmanivé kouzlo černého kontinentu. Přímo u dlouhé písečné pláže s výhledy na oceán. Plně all inclusive: Vaše bezstarostná dovolená. Pět restaurací: špičková světová gastronomie. Čtyři bary: prémiové nápoje včetně šampaňského. Tři bazény: 1× pro dospělé, 1× vyhřívaný (květen-září). Heritage Golf Club: 18-ti jamkové hříště, symbolické green fee. 9-ti jamková golfová akademie: pro hosty zdarma. Lázeňské…

dovolená:
osoba od 51 509 Kč 7 nocí/osoba/all inclusive
více o hotelu

Heritage The Villas 5*, Mauricius

Heritage The Villas

Dokonalá svoboda vlastní luxusní vily na tropickém ostrově. Oáza soukromí: zvolte vilu, která má dvě, tři nebo čtyři ložnice. Tropický raj: bezpečí chráněného areálu na pobřeží jihu Mauricia. Velký prostor pro všechny: privátní zahrada a bazén s lehátky. Soukromí pro každého: každá ložnice má svoji vlastní koupelnu. Komfortní zázemí: obývací pokoj, kuchyň, vnitřní i venkovní sezení. Mobilita: vlastní elektrické autíčko – doprava na pláž i…

dovolená:
osoba od 51 550 Kč 7 nocí/os./polopenze/2 ložnice při 4 os.
osoba od 61 000 Kč 7 nocí/os./all inclusive/2 ložnice při 4 os.
více o hotelu

Victoria for 2 Beachcomber 5*, Mauricius

Victoria for 2 Beachcomber

For 2 = pouze pro dospělé, jen pro Vas dva! Malý a klidný hotel: dokonalá oáza soukromí. Přímo u krásné bílé pláže – krásné plavání v moři. Pozorujte romantické západy slunce do oceánu. Pokoje „swim-up“ se vstupem přímo do bazénu. Bar a restaurace vyhrazená jen pro hosty „For 2“. K dispozici bary, restaurace, aktivity hotelu Victoria. All inclusive: jídla, nápoje, zážitky, dovolená na 100%.

dovolená:
osoba od 52 049 Kč 7 nocí/osoba/all inclusive/Ocean View
osoba od 56 018 Kč 7 nocí/osoba/all inclusive/Swim-up
více o hotelu

Samabe 6*, Bali

Samabe

Utra luxusní hotel s unikátním konceptem privilegií. Na přání all inclusive zahrnující 60minutovou masáž v ceně každý den nebo výlety, poznávání a kulturu! Nejmenší apatmá má 135 metrů a vždy panoramatické výhledy na oceán. Poloha na jihu Bali, přímo na hraně útesů Uluwatu. Jedinečné místo v náruči tropické přírody. Nekonečné bazény splývají s horizontem Indického oceánu. Privátní pláž je utajený poklad. Přijeďte jako host, odjíždějte jako…

dovolená:
osoba od 55 700 Kč letenka/7 nocí/snídaně/ovoce/nápoje
osoba od 79 850 Kč letenka/7 nocí/zážitkové all inclusive
více o hotelu

Trou aux Biches Beachcomber 5+*, Mauricius

Trou aux Biches Beachcomber

Dva kilometry dlouhá bílá písečná pláž, tyrkysová laguna s křišťálově průzračnou vodou, 35 hektarů tropických zahrad…to jsou jen některé z nadčasových půvabů Trou aux Biches. Tato prázdninová vesnička je dokonalá oáza pro všechny romantické duše.

dovolená:
osoba od 56 585 Kč letenka/7 nocí/all inclusive
více o hotelu

Paradis Beachcomber 5+*, Mauricius

Paradis Beachcomber

Ráj všech smyslů. Pětihvězdičkový rezort zrcadlí ve všech směrech své jméno. Paradis je vzrušující v každém detailu. Umístěn na okouzlujícím poloostrovním výběžku Mauricia je ideální místo pro ty, kdo ocení exkluzivní prostředí pro odpočinek, zábavu a širokou nabídku aktivit včetně golfu a laguny ideální pro plavání a vodní sporty. Se sesterským hotelem Dianarobin nabízí Paradis kompletní zázemí pro váš pobyt v ráji – na Mauriciu.

dovolená:
osoba od 58 286 Kč letenka/7 nocí/all inclusive
více o hotelu

Dinarobin Beachcomber 6*, Mauricius

Dinarobin Beachcomber

Dinarobin je ikona tropické elegance, přístav harmonie a životní pohody pro tělo i duši. Má dokonalou polohu na jihozápadě Mauriciu pod horou Le Morne. Prostorná apartmá jsou umístěna ve vilkách v zahradě jen pár kroků od 7 km dlouhé bílé písečné pláže a průzračně čisté laguny Indického oceánu.

dovolená:
osoba od 59 987 Kč letenka/7 nocí/all inclusive
více o hotelu

Constance Ephelia 5*, Seychely

Constance Ephelia

Ephelia je zasazena do úchvatné panenské přírodní scenérie, která přípomíná svět za prvního úsvitu. Hotel se ukrývá v bujné tropické vegetaci na západním pobřeží ostrova Mahé, pod nejvyššími horami Seychel. Dvě bílé písečné pláže, nejširsí nabídka zábavy, sportů, barů a resturací, pokojů, vil v zahradě, u pláže i na skále – to je kombinace, kteoru nenabízí žádný jiný hotel. Proto je Ephelia ideální pro páry i pro velké rodiny, pro odpočinek i…

dovolená:
osoba od 62 930 Kč letenka/7 nocí/polopenze
osoba od 69 734 Kč letenka/7 nocí/plná penze
více o hotelu

Constance Lémuria 6*, Seychely

Constance Lémuria

Divoká penenská příroda seychelského ostrova Praslin. Tři pláže včetně Anse Georgette, jedné z nejkrásnějších na světě. Unikátní 18 jamkové golfové hřiště v náruči džungle mezi horami a oceánem. Exluzivita, luxus, požitkářství, elegance…vítejte v hotelu Lémuria!

dovolená:
osoba od 73 136 Kč letenka/7 nocí/snídaně
osoba od 87 878 Kč letenka/7 nocí/polopenze
více o hotelu

LUX* South Ari Atoll 5+*, Maledivy

LUX* South Ari Atoll

Jeden z největších ostrovů Malediv. 4 km zářivě bílých pláží s tím nejjemnějším pískem. Skvělé možnosti pro šnorchlování a potápění. Pestrý výběr chuťových požitků: 7 restaurací a 6 barů. Luxusní lázně, pozemní a vodní sporty. Vilky na pláži i na vodě pro páry i pro rodiny. Nový styl LUX* – originální koncept zažitků dovolené v ráji. Hotel byl dříve nazvaný LUX* Maldives.

dovolená:
osoba od 74 650 Kč letenka/7 nocí/all inclusive
více o hotelu

LUX* Belle Mare Villas 6*, Mauricius

LUX* Belle Mare Villas

Nejluxusnější vily na Mauriciu, které mají v základní ceně ultra prémiový programem all inclusive, služby osobního komorníka a donášku jídel a nápojů, vlastní bazén se soukromou zahradou a polohu u fantastické pláže. Váš pobyt zahrnuje veškeré služby, restaurace, bar i sporty sousedního pětihvězdičkového hoteu LUX* Belle Mare. Jedna z pouze dvanácti vil je váš domov daleko od domova. Vaše hnízdo. Dokonalý úkryt.

dovolená:
osoba od 77 564 Kč letenka/7 nocí/polopenze
osoba od 94 796 Kč letenka/7 nocí/all inclusive
více o hotelu

Royal Palm Beachcomber Luxury 6*, Mauricius

Royal Palm Beachcomber Luxury

Royal Palm je svět sám o sobě. Atmosférou připomíná styl soukromé královské rezidence. Díky své výjimečnosti je právem zapsán na prestižním seznamu nejlepších hotelů světa – The Leading Hotels of the World. Hýčkání ve všech ohledech tu máte zaručeno. Royal Palm nabízí nejjemnější bílý písek a průzračnou lagunu s dokonalými podmínkami na plávání.

dovolená:
osoba od 80 021 Kč letenka/7 nocí/polopenze
více o hotelu

LUX* North Male Atoll 6*, Maledivy

LUX* North Male Atoll

Nový standard luxusu: když jen to nejlepší je Vám dost dobré. Pouze 67 rezidencí na pláži i na vodě s minimální rozlohou 350 m². Každá vila má velký bazén, střešní terasu, obývací pokoj, komorníka. Vizuálně fascinující design: světlo, prostor, kámen, dřevo, sklo. Zářivě bílá pláž, průzračně čisté moře, barevné korálové zahrady. 60 min. privátní hotelovou lodí z letiště: jeden ostrov = jeden hotel. Světová gastronomie v restauraci Glow,…

dovolená:
osoba od 85 800 Kč 7 nocí/osoba/polopenze
osoba od 118 525 Kč 7 nocí/osoba/all inclusive
více o hotelu
skrýt obsahzobrazit obsah

Hotel Constance Moofushi

dovolená od

97 376 Kč

Hotel Sainte Anne Beachcomber

dovolená od

65 872 Kč

Hotel Dinarobin Beachcomber

dovolená od

59 987 Kč

Hotel Shandrani Beachcomber

dovolená od

50 969 Kč

Hotel LUX* Le Morne

dovolená od

49 703 Kč