Paradis Beachcomber 5+*, Mauricius

Ráj všech smyslů. Pětihvězdičkový rezort zrcadlí ve všech směrech své jméno. Paradis je vzrušující v každém detailu. Umístěn na okouzlujícím poloostrovním výběžku Mauricia je ideální místo pro ty, kdo ocení exkluzivní prostředí pro odpočinek, zábavu a širokou nabídku aktivit včetně golfu a laguny ideální pro plavání a vodní sporty. Se sesterským hotelem Dianarobin nabízí Paradis kompletní zázemí pro váš pobyt v ráji – na Mauriciu.

O hotelu:

Proč si vybrat hotel Paradis?

 • Dokonalá poloha pod horou Le Morne
 • Ráj pro všechny, kdo hledají aktivní dovolenou
 • Nabídka pozemních a vodních sportů v ceně
 • Vlastní mistrovské 18 jamkové golfové hřiště
 • Golfová akademie pro začátečníky i pokročilé
 • Další dvě partnerská golfová hřiště v blízkosti
 • Na výběr komfortní pokoje, apartmá a vily
 • 4 restaurace a skvělá gastronomie
 • Lázně nabízí sportovní i relaxační masáže
 • Přístup do 4 restaurací hotelu Dinarobin

Video hotel Paradis, Mauricius

Plyšový zelený koberec

Poloha Paradisu je právem považována za jednu z nejpřitažli­vějších na ostrově. Na obzoru se tyčí majestátní hora Le Morne (součást přírodního dědictví UNESCO) a okolo hotelu se vine sedmi kilometrová panenská pláž. Paradis je ráj pro ty, kdo hledají potěšení. Rezort má v ceně pobytu na výběr desítky pozemních a vodních sportů, pyšní se skvostným osmnácti jamkovým golfovým hřištěm. Hrací plochy připomínají plyšový zelený koberec, který nějaký kouzelník rozvinul od hory Morne až k moři. Další divokou kartou Paradisu jsou lázně proslulé značky Clarins, přístupné malebnou stezkou vybudovanou v tropické zeleni. Už tak obsáhlá nabídka Paradisu je navíc rozšířena o několik služeb ve vedlejším Dinarobinu.

Ráj všech chutí

Se sesterským hotelem Dinarobin poskytuje Paradis ve výsledku osm restaurací! Všechny jsou pro hotelové hosty k dispozici. Rozmanitost, vlastní styl a atmosféra představují v Paradisu čtyři restaurace – čtyři různé kulinářské zkušenosti.

Le Brabant

Le Brabant – hlavní restaurace Paradisu podává všechny chody z pestré nabídky mezinárodní kuchyně v krásném prostředí s výhledem na hlavní bazén a pláž. Le Brabant je rozdělena na menší intimní jídelní zóny, součástí prostoru jsou malá jezírka. Jídlo se rozplývá na jazyku. Vyzkoušíte chutě Východu i Západu. Pokrmy jsou navíc připravovány před vašima očima. Snídaně 7:30–10h, obědy 12:30–15h, večeře – tématické bufety 19–22h.

La Palma

La Palma – přináší do Indického oceánu chuť Itálie. Výtvarné řešení prostoru používá hlavně odstíny červené a hnědé barvy. La Palma Beach je mladší, neformálnější sestrou restaurace, na pláži pod slunečníky na vás čekají lehké středomořské obědy. Snídaně 7:30–10h, večeře 19–22h, a la carte menu v ceně polopenze, označené položky za příplatek.

Bue Marlin

Bue Marlin – jako na palubě zaoceánského parníku se budete cítit v restauraci, která získala své jméno podle obrovského mečouna zavěšeného pod doškovou střechou. Specialitou resturace jsou čerstvé plody moře nebo jiné delikatesy. Je to ideální svěží volba, kde začít den snídaní na břehu moře, poobědvat s výhledy do tyrkysové laguny, večeřet ve stylovém prostředí se zvukovou kulisou živé hudby z klavíru. Snídaně 7:30–10h, obědy 12:30–15h, večeře 19–22h, a la carte menu v ceně polopenze, označené položky za příplatek.

La Ravanne

La Ravanne je pojmenována po oblíbeném kreolském hudebním nástroji. Restaurace je považována za typickou mauricijskou. Chce přiblížit ostrovní život. Stoly jsou umístěny v jednotlivých malých altáncích, na stolech jsou svíčky, pod nohama plážový písek. Když počasí dovoluje, hosté jsou originálně přepraveni do La Ravanne po moři na lodi z hlavního hotelového mola, při příjezdu je čeká podívaná na tradiční tanec sega. Zkrátka stylový přesun do světa splněných přání. Večeře 19–22h, a la carte menu v ceně polopenze, označené položky za příplatek.

4 bary hotelu Paradis

Le Paradis Bar

Le Paradis Bar – hlavní bar je umístěný u bazénu v srdci hotelu pár kroků od pláže. Bar se specializuje na tropické koktejly, podává též kávu a palačinky 15:30–17h. Bar je otevřen 10–01h.

Blue Marlin Bar

Blue Marlin Bar – položený na terase restaurace Blue Marlin, podává též lehká jídla 15–17:30h. Bar je otevřen 7:30–01h.

La Ravanne Bar

La Ravanne Bar – umístěný v resturací La Ravanne, specializuje se na rumové koktejly. Bar je otevřen 19–23:30h.

Golf Club Bar

Golf Club Bar – umístěný v golfovém kluby s výhledy na cvičné greeny a horu Le Morne. Nabízí osvěžující nápoje a sendviče pro golfisty. Bar je otevřen 6:30–19:30h.

POLOPENZE: zahrnuje snídani a večeři( bez nápojů) AKCE: OBĚDY ZDARMA – bez nápojů

Greeny mezi horou a oceánem

Součástí rezortu je špičkové** osmnácti jamkové golfové hřiště**, patří k těm nejkouzelnějším na ostrově. Greeny jsou rozprostřeny mezi krásnou lagunou a úpatím impozantní hory Morne.

Posledních devět jamek se zabudovanými vodními překážkami je výzva pro všechny hráče.

K hřišti patří i neodmyslitelný golfový klub pro relaxaci po hře. Golfová akademie má vybavení od A do Z, začátečníkům poradí zkušený osobní trenér, pomocí počítačové techniky analyzuje vaše slabá místa a zaměří se na jejich odstranění.

Ráj pro rodiny

Paradis je pětihvězdičkový rezort ideální pro rodinnou dovolenou. Rodiny si dle svých preferencí mohou vybrat ze dvou typů rodiných apartmá (Family Suite, Luxury Family Suite). Pro vás to znamená, že řešení apartmá vyhovuje jak rodičům, tak dětem, každý zde najde soukromí a prostor. Dětský pokoj má vlastní koupelnu, jako pozornost najdete různé doplňky pro váš komfort. V obývacím pokoji mohou děti nerušeně sledovat televizi nebo hrát hry. Nezapomněli jsme nainstalovat bezpečnostní vypínače a zámky, aby byly vaše děti v naprostém bezpečí. Vybavení pokoje myslí na dětský svět, jsou zde použity jasné živé barvy, nechybí hračky a dětský nábytek.

Vše pro miminka a batolata

Naše úsilí směřovalo i k vytvoření absolutního pohodlí pro batolata. Připravili jsme vám všechnu potřebnou výbavu a doplňky (dětské ručníky, jemnou dětskou kosmetiku, desinfekce, ohřívač lahví atd.) Není problém objednat si od šéfkuchaře speciální dětská pyré. V centru rezortu se nachází miniklub, určený pro děti od tří do dvanácti let. Klub má podobu pohádkové galské vesnice z oblíbeného dětského filmu Asterix a Obelix. Přilehlá zahrada je oplocená, a tedy naprosto bezpečná. Chůvy jsou spolehlivé a přátelské, prošly profesionálním výcvikem a jsou vám kdykoli po ruce. Můžete v klidu relaxovat s vědomím toho, že o vaše děti je stoprocentně postaráno a že díky miniklubu si odvezou další zážitky.

Všechny pokoje směrem na oceán

plán hotelu

Paradis se dostal do světového povědomí pro jedinečný servis, vybavenost a špičkové ubytování, které čítá pokoje, apartmá i 13 plážových vil. Všechny jsou orientované na oceán a jen pár kroků od pláže. Pokoje a vily lemují dlouhou písčitou pláž, výhledy na moře jsou samozřejmostí, každý má svůj osobitý styl a atmosféru.

Pokoje typu Deluxe

Pokoje typu Deluxe (50 m2) jsou postaveny v Pointe Pecheurs (Zátoka rybářů). Barevné bugenvílie zdobí terasy, jsou pravou ikonou tropů, výborně doplňují interiéry, kde převažují spíše neutrální barvy. Pokoj typu Deluxe Beach Front se liší pouze svoji polohou – přímo na pláži mezi restaurací Blue Marlin a centrem vodních sportů. Výhledy jsou západním směrem na oceán.

pokoj Deluxe
plán Deluxe

Pokoje typu Tropical Room

Pokoje typu Tropical Room (76 m2) charakteristické svým moderním designem, velkým prostorem a špičkovými koupelnami. Prostorné terasy se otevírají na zahradu a moře. Do stejné kategorie patří i pokoje Tropical Room Beach Front, ty se liší tím, že mají polohu nejblíže k pláži. Junior Suity se skládají ze tří pokojů, včetně haly, dále je tu ložnice a koupelna. Vkusně zařízené a velmi prostorné apartmá typu Senior Suite mají polohu vždy přímo u pláže. Suity schválně nejsou zahlceny nábytkem, abyste si užili dostatek místa. Z haly i ložnice se dostanete na velikou terasu s výhledem na moře.

pokoj Junior Suite
plán Junior Suite

Family Suite

pokoj Junior Suite
plán Junior Suite

Popis pokoje:

Všechny pokoje mají orientaci na moře a jsou vybaveny následovně: samoobslužná klimatizace, soukromá koupelna s vanou, sprchou a oddělenou toaletou, žehlička a žehlicí prkno, šatna, fén na vlasy, vlastní sejf, telefon s mezinárodní volbou, televize (se satelitními programy), připojení WIFI/ADSL, minibar, kde je k dispozici bezplatně káva a čaj, elektrická síť: 220V. V pokoji typu Deluxe Suite, Senior Suite a ve vilách najdete i DVD přehrávač, dokovací stanici pro iPod a kávovary. Za příplatek je k dispozici pokojová služba 6.30–23.30h, praní, žehlení, suché čištění.

Exluzivní vily hotelu Paradis

Třináct nádherných vil Paradis Villas sídlí na oddělené pláži a nabízí v případě Villa Executive celkem 3 ložnice (275 m2) nebo v přípradě prezidentské vily Presidential Villa dokonce 4 ložnice (450 m2). Soukromí a dokonalý luxus jsou zaručeny, nicméně hosté mají plně k dispozici zázemí jak Paradisu tak Dinarobinu. Architekti se soustředili na vzdušnost interiérů, prostorné ložnice s velkými okny, které zaplňují vily sluncem. Čeká Vás dokonalý servis, podtržený osobním sluhou (na zavolání), k dispozici budete mít po celou dobu pobytu prostorné golfové vozítko, abyste měli všechny požitky na dosah ruky. Budete-li si přát, objednáte si kuchaře přímo do Vaší vily. Není problém vykouzlit výtečnou večeři v plně zařízené kuchyni nebo grilovat přímo na kryté terase a užívat si jídlo v privátním altánku u moře. Osobní přístup zajistí dokonalý odpočinek a relaxaci.

Popis Paradis Villas:

Popis Paradis Villas: privátní vily představují autentický zážitek ostrovního života. Exkluzivní benefity: soukromý sluha na zavolání, soukromé elektrické vozítko Club Car, přístup k zázemí hotelu Paradis a Dinarobin, na přání služby šéfkuchaře pro speciální příležitosti.

Exectutive Villa:

Exectutive Villa: 3 pokoje, 3 koupelny, 2 pokoje s dvoupostelí, 2 koupelny s vanou, sprchou, oddělenou toaletou, obývací pokoj s domácím kinem, terasa s jídelní a odpočinkovou zónou, kuchyň, grilování, altánek.

Exectutive Villa
plán Exectutive Villa

Prezidentská vila:

Prezidentská vila: 4 pokoje – 4 koupelny. První patro nabízí prezidentské apartmá s dvoupostelí, koupelna s vanou, sprchou, oddělenou toaletou, soláriem a balkonem. Přízemí zahrnuje, 2 pokoje s dvoupostelí (každý s koupelnou, kde je vana, sprcha, toaleta, venkovní sprcha), 1 pokoj pro děti s dvěma oddělenými postelemi, 1 koupelna se sprchou a oddělenými toaletami, obývací pokoj s domácím kinem, terasa s jídelní a odpočinkovou zónou, kuchyň, grilování, dva altánky.

Presidental Villa

Lázně Clarins:

Lázně Clarins: dvě sauny, dvoje turecké lázně, sedm masážních kabin, jedna místnost pro balneoterapii, jedna místnost pro algotherapii, kadeřník, beauty salón.

Ostatní služby:

Ostatní služby: miniklub pro děti 3–12 let, chůva (třeba objednat 24 hodin dopředu), golfový obchod, tranzitní odjezdová místnost se sprchou a šatnou, přístup WIFI/ADSL (tam, kde je technicky možné), 24 hodinová kyvadlová doprava mezi Dinarobinem a Paradisem, přistávací plocha pro helikoptéru, butiky, duty free zlatnictví, zdravotní středisko, praní a suché čištění, exkurze, půjčení auta, fax, služby v obchodním centru, telefon, servis limuzíny BMW X5.

Vodní sporty:

windsurfing, vodní lyžování, plachtění, šlapadla, kajaky, loď s proskleným dnem, šnorchlování, úvod do přístrojového potápění v bazénu, přístrojové potápění, vodní aerobik.

Spotovní centrum:

aerobik, fitness a kardio zóna, posilovna, pilates studio, osobní trenér.

Pozemní sporty:

18 jamkové golfové hřiště (PAR 72), možnost zapůjčit si výstroj Callaway, Golfová akademie Paradis, tréninkové odpaliště, zvýhodněná green fee na partnerská golfová hřiště: Golf du Chateau a Tamarina Golf Estate & Beach Club, horská kola, petang, 6× osvětlený tenisový kurt, zdarma zapůjčení raket, tenisová akademie Head, stolní tenis, fotbal, volejbal.

Všechny sporty jsou zdarma vyjma těchto: golf (green fee zdarma od května do září), potápění, hlubokomořský rybolov, horská kola, zapůjčení golfových a tenisových míčků, osobní trenér.

Užitečné informace

Poloha hotelu: 70 km letiště, 45 km hlavní město Port-Louis, 38 km Curepipe (nákupy),
Ubytování: check-in 14h, check-out 12h. K dispozici úschovna zavazadel, šatny a sprchy.
Oblečení v restauracích: přes den ležérní, od 19h pro pány kalhoty a uzavřená obuv
Zábava: místní hudební skupina každý večer, tematické večery.
Kouření povoleno jen na místech k tomu určených.
Hotel akceptuje: platební karty American Express, Visa, Mastercard, Diners a hotovost (Euro).

Co říkají naši klienti o Paradis Beachcomber:

Ivana a Petr

Cesta do ráje – tak by se dala nazvat naše svatební cesta na ostrov Mauricius. Již po příletu na nás čekalo příjemné překvapení v podobě sympatického řidiče, který nás celou cestu do hotelu seznamoval s historií a kulturou ostrova. Po příjezdu do hotelu Paradis na nás dýchla nezapomenutelná exotická atmosféra tohoto překrásného místa. Milé přivítání a uvítací koktejl byl pouze začátek. Když jsme poprvé vstoupili do našeho apartmá, připadala jsem si jako „princezna“…Ku­linářské zážitky v restauracích hotelu Paradis, milý a pozorný personál, nádherné a klidné pláže, nepřeberné množství sportovního vyžití – to vše ještě umocnilo krásu hotelu. 2 dny před svatebním dnem jsme absolvovali cestu do hlavního města, abychom vyřídili veškeré úřední formality týkající se svatby. Počáteční obavy opadly, protože řidič hotelu vše potřebně osobně zajistil. Po návratu do hotelu nás čekala velmi ochotná svatební koordinátorka, která nám pomohla vybrat svatební dekorace, místo svatby a svatební kytici. Den D pro nás začal velice příjemným setkáním s fotografem Elliem, který měl zdokumentovat celou naši svatbu. Ellie byl s námi celé pozdní dopoledne a nafotil nepřeberné množství nádherných fotografií. Focení tak bylo velmi vítaným zpestřením našeho čekání na svatební obřad. Pro náš svatební obřad jsme zvolili stylovou restauraci La Ravanne a udělali jsme dobře – neskutečně milý personál, profesionální svatební řeč oddávajícího, přípitek, svatební dort – vše bylo dokonalé. Třešničkou na dortu byla plavba po moři na svatebně vyzdobené lodičce. Večer nás čekala poslední část našeho slavnostního dne – svatební večeře v restauraci La Ravanne. A mohu říci, že větší kulinářský zážitek jsme v životě nezažili. Za zvuku samby a příboje vln jsme při večeři při svíčkách vychutnávali první hodiny našeho manželství. Ráno na nás čekalo překvapení v podobě bohaté snídaně připravené na terase našeho apartmá…. Svatební den se tak splnil nad naše očekávání. Ještě dnes vzpomínáme na nádherné dny strávené v Paradis na Mauriciu. 27.4.2010 Ivana a Petr

Kateřina a Karel

Nemám víc co dodat, než že je to tady všechno úžasný a svatba dopadla lépe než dle našich představ:-) Fotograf Elie byl též skvělý… :-)

30.4.2013 Kateřina a Karel

Dubaj - ceny na osobu zahrnují:

 • Vízum do Dubaje (SAE).
 • Privátní transfer letiště-hotel-letiště.
 • Ubytování na zvolený počet nocí.
 • Dvoulůžkový pokoj se snídaní.
 • Další služby uvedené u vybraného hotelu.
 • Zákonné pojištění CK, taxy a poplatky.
×

Svatba - BEACHCOMBER balíček zahrnuje:

 • Novomanželské dary: šumivé víno, ovoce na pokoji, tričko pro ženicha, plážová taška pro nevěstu.
 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání, základní dekorace vybraného místa obřadu,
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu před obřadem (dle aktuální dostupnosti), k dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha, svatební dort (až pro 10 osob), reprodukovaná hudba na obřad, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Svatba - veškeré formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 310 € Victoria, 350 € Shandrani, Paradis, Dinarobin, 400 € Royal Palm

×

Svatba - LIGHT balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně v hotelu, svatební koordinator
 • K dispozici žehlička + žehlící prkno na svatební šaty
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání
 • Svatební dort, 2x sklenička šampaňského
 • Svatební večeře při svíčkách ve vybrané restauraci hotelu, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Formality právně platné svatby: poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na úřady
 • Zajištění svědků na obřad, nemáte-li vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Mezinárodně platný oddací list+apostila, jeho zaslání nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Svatba - DELIGHT balíček na prání k balíčku LIGHT dále zahrnuje::

 • Kadeřník a make up pro nevěstu včetně zkoušky
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti
 • Základní dekorace vybraného místa obřadu
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha
 • Živá hudba na svatební obrad (jeden hudebník)

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 286 €

×

hotely hotel Le Telfair

Svatba - CLASSIC balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu, osobní svatební Koordinator
 • Místo pro svatební obřad, svatební dort pro pár a láhev šampaňského na svatební obřad, žehlení svatebních šatů
 • Snídaně na pokoji ráno po svatbě, masáž (45 minut) pro ženicha a nevěstu, společné zasazení stromu lásky
 • Dárek na uvítanou pro svatební pár, lepší pokoj na svatební noc (bude-li dostupný)
 • Svatba - veškeré formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: kadeřník a make up pro nevěstu 295 € (jen kadernik: 175 €), svatební kytice z tropických květu 145 €

×

hotely hotel The Westin Turtle Bay

Svatba - RELAX & REJOICE balíček zahrnuje:

 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu, osobní svatební Koordinator
 • Místo pro svatební obřad: altánek “The Ocean Vista” přímo nad vodou s výhledy na ocean a západ slunce
 • Dárek od hotelu pro novomanžele, svatební dort pro dvě osoby, novomanželský koktejl
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti, k dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Květiny s romantickou vyzdobou pokje ve svatební večer, snídaně na pokoji ráno po svatbě
 • Svatba - formality legálně platné svatby: veškeré poplatky místním úřadům, transfery a doprovod na příslušné úřady
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní, obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list, poštovné oddacího listu nebude-li hotový před Vaším odjezdem

Na přání: svatební fotograf z hotelu: 336 €, kadeřník a make up pro nevěstu 150 €, svatební kytice z tropických květu 54 €

×

Renewal of vows balíček:

 • Místo obřadu na pláži
 • Nápoj pro milovníky kokosů
 • Kytice a květy plumérie pro nevěstu
 • Ořech do kterého dle tradice uschováte svatební slib a vhodíte do oceánu
 • Místní živá hudba s bubny Bodu Beru
 • Symbolický oddací list
 • Šumivé víno a jednohubky
 • Společné zasazení palmy (označena datem obřadu a Vašimi jmény)
 • Romantická koupel ve Vaší vile
 • Fotograf při pobytu na min. 10 nocí

Cena balíčku: 9 500 Kč/os.

×
skrýt obsahzobrazit obsah