Hotely na Mauriciu

Co zahrnují uvedené ceny?

 • Kredit na letenku v hodnotě:
 • 10 000 Kč/os. Dubaj (SAE)
 • 20 000 Kč/os. Mauricius, Seychely, Maledivy, Bali
 • Letenky: nejlepší spojení a ceny dle dostupnosti
 • Hotel: uvedený počet nocí, základní pokoj a termín
 • Ceny za os. ve dvoulůžkovém pokoji, uvedená penze
 • Kompletní svatební balíček v ceně svatby
 • Zákoné pojištění CK, všechny taxy a poplatky
 • Mauricius/Seychely kalkulace pro kurz 27 Kč/Euro
 • Maledivy, Bali, Dubaj kalkulace služeb pro kurz 24 Kč/USD
 • Platby služeb v Kč kurzem v den odeslaní Vaší úhrady
 • Odlety denně: zvolte si termín i délku pobytu!
 • Kontaktujte nás! Připravíme nabídku na míru

Jak objednáte naše služby:

 • Na základě poptávky/konzultace obdržíte cenovou nabídku.
 • Upřesníte datum odletu a počet nocí, případně termín svatby.
 • Zařídíme dočasnou rezervaci na jména všech cestujících.
 • Zašleme návrh cestovní smlouvy, která garantuje ceny/podmínky.
 • Dokud neprovedete platbu je pro Vás vše nezávazné.
 • Dočasná rezervace je potvrzena provedením včasné platby.
 • Nejprve hradíte letenky, mate tím garanci ceny i míst v letadle.
 • Zálohy nevybírame, služby na místě jsou splatné 2 měsíce předem.
 • Po provedení platby ihned obdržíte letenky, vouchery, instrukce.

Blue Marlin doporučuje:

Tamassa 4*

Tamassa

Tamassa je cesta jak si všemi smysly užít vaší vysněnou dovolenou. Vše je tu zahrnuté – tedy all inclusive! Bílá pláž. Nekonečný oceán. Vysoké hory. Ševelící palmy. Autentické prostředí panenského jižního Mauricia. Skvělá gatronomie. Bohatá nabídka tropických koktejů a lahodných vín ve všech restauracích a barech. Pozemní i vodní sporty. Zábava a skvělé služby. Svěží, moderní, mladé a plné života, který tu chcete oslavit.

osoba od 42 977 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

SALT of Palmar 5*

SALT of Palmar

Hotel SALT: utajený poklad, sladké mámení, splněný sen o ráji. Přímo na pláži Palmar: nejbělejší ze všech na ostrově Mauricius. Tyrkysová laguna: průzračně čisté moře s mechově jemným pískem. Malý, osobní, butikový: jen 59 pokojů, fascinující výhledy na oceán. Dokonalý spánek: nejpohodlnějí švédské postele Carpe Diem. Luxusní detaily: pouze nejkvalitnější přírodní produkty. Vize budoucnosti: bez jednorázových plastů, vlastní biofarma. …

osoba od 43 166 Kč let/transfery/7x noc/polopenze
osoba od 57 341 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

Mauricia Beachcomber 4*

Mauricia Beachcomber

Mauricia je moderní, živý, šik hotel s okouzlujícím přátelským duchem. Pokoje s výhledem na moře, prostorné bazény, bar a restaurace jsou uprostřed tropické zahrady u bílé písečné pláže a jen pár korků od městečka Grand Baie s možností nákupů a zábavy.

osoba od 43 787 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

Canonnier Beachcomber 4*

Canonnier Beachcomber

Fantastická poloha na vlastním historickém poloostrově vybíhajícím do Indického oceánu. Hosty sem přitahuje autentická marucijská atmosféra, bujná tropická zahrada o rozloze sedmi hektarů s osvěžujícími bazény a jezírky, mohutným banyanovým stromem, kamenným majákem a starými kanóny, které daly hotelu jméno. Canonnier má svůj zvláštní genius loci – duch místa, které vám učaruje.

osoba od 44 435 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

LUX* Bellle Mare 5+*

LUX* Bellle Mare

LUX* Belle Mare leží na nejkrásnější pláži východního pobřeží Mauricia. Oslnivě bílý a sametově jemný písek umožnuje dokonalý vsup do vody a plavání v tyrkysové laguně. Tradiční koloniální stavby s doškovou střechou skrývají nové interiéry pokojů a vil ve světlých živých barvách. LUX* Belle Mare je utajený poklad, který ocení páry i rodiny.

osoba od 46 568 Kč let/transfery/7x noc/polopenze
osoba od 60 743 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

LUX* Grand Gaube 5+*

LUX* Grand Gaube

Váš sladký život, radost procítěná všemy smysly. Promyšleně elegatní, bezstarostně neformální. Geniální souhra barev, tvarů, vzorů a detailů. Vlastní poloostrov, privátní pláže s výhledy na oceán. 10 min. jízdy od Grand Baie: obchůdky a místní život na dosah. Dva hotely v jednom: romantický pro páry, přátelský pro rodiny. Hlavní společenská pláž a bazén v chráněné písečné laguně. Banyan zóna pro páry: druhá pláž s extra bazénem a…

osoba od 46 568 Kč let/transfery/7x noc/polopenze
osoba od 60 743 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

Shandrani Beachcomber 4+*

Shandrani Beachcomber

Divoká pláž hotelu Shandrani patří k nejkrásnějším na Mauriciu. Po oslnivě bílém písku tu tančí vlny, které přicházejí s mohutným burácením z tyrkysových hlubin nekonečného oceánu. Dokonalý požitek pro vaše smysly. Shandrani nabízí možnost bezstarostnosti all inclusive. Leží na vlastním poloostrově se třemi dlouhými plážemi. Je to ideální hotel pro ty, kdo hledají jedinečné místo, kde prožít radost ze života.

osoba od 46 892 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

Heritage Awali 5*

Heritage Awali

Vzpomínky na Afriku. Styl safari: podmanivé kouzlo černého kontinentu. Přímo u dlouhé písečné pláže s výhledy na oceán. Plně all inclusive: Vaše bezstarostná dovolená. Pět restaurací: špičková světová gastronomie. Čtyři bary: prémiové nápoje včetně šampaňského. Tři bazény: 1× pro dospělé, 1× vyhřívaný (květen-září). Heritage Golf Club: 18-ti jamkové hříště, symbolické green fee. 9-ti jamková golfová akademie: pro hosty zdarma. Lázeňské…

osoba od 47 405 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

Victoria Beachcomber 4+*

Victoria Beachcomber

Nádherná jemná bílá písečná pláž. Krásné západy slunce v oceánu. Křišťálově čistá laguna. Dostatek prostoru pro všechny. Velké pokoje s terasami a výhledy na moře. Skvělé služby. Donáška nápojů k bazénu i na pláž. Skvělý program all inclusive ve všech třech luxusních restauracích. Nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou. To vše jsou důvody, proč je hotel Victoria nejlepší ve své kategorii. V mnoha ohledech si zaslouží pět hvězd. Doporučujeme.

osoba od 47 972 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

LUX* Le Morne 5+*

LUX* Le Morne

LUX* Le Morne tvoří soubor vilek u nejkrásnější pláže Mauricia. Pavilonky v zahradě daly hotelu původní jméno: Les Pavillons. Nový styl „LUX“ znamená světlejší a jasnější pojetí dovolené. Kromě luxusního all inclusive, vás čeká řada podnětů jak vychutnat kouzlo tropů, užít si chutě a vůně ostrova, oslavovat život a radovat se z každého okamžiku.

osoba od 48 836 Kč let/transfery/7x noc/polopenze
osoba od 57 152 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive light
osoba od 63 011 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

Heritage Le Telfair 5+*

Heritage Le Telfair

Heritage Le Telfair, to je nadčasová koloniální elegance zasazená do tropické přírody jihu Mauricia. Zde se zastavil čas. Užívejte si dlouhé bílé pisečné pláže. Kochejte se pohledy na nekonečný Indický oceán. Dopřejete si gastronomické požitky v řade restaurací. Zahrajte si golf, green fee je v ceně pobytu. Využijete skvělého programu all inclusive, kde je dokonce i francouzské šampaňské. Umění života. Radost z každého okamžiku.

osoba od 49 187 Kč let/transfery/7x noc/polopenze
osoba od 67 898 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

Victoria for 2 Beachcomber 5*

Victoria for 2 Beachcomber

For 2 = pouze pro dospělé, jen pro Vas dva! Malý a klidný hotel: dokonalá oáza soukromí. Přímo u krásné bílé pláže – krásné plavání v moři. Pozorujte romantické západy slunce do oceánu. Pokoje „swim-up“ se vstupem přímo do bazénu. Bar a restaurace vyhrazená jen pro hosty „For 2“. K dispozici bary, restaurace, aktivity hotelu Victoria. All inclusive: jídla, nápoje, zážitky, dovolená na 100%.

osoba od 51 023 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

Heritage The Villas 5*

Heritage The Villas

Dokonalá svoboda vlastní luxusní vily na tropickém ostrově. Oáza soukromí: zvolte vilu, která má dvě, tři nebo čtyři ložnice. Tropický raj: bezpečí chráněného areálu na pobřeží jihu Mauricia. Velký prostor pro všechny: privátní zahrada a bazén s lehátky. Soukromí pro každého: každá ložnice má svoji vlastní koupelnu. Komfortní zázemí: obývací pokoj, kuchyň, vnitřní i venkovní sezení. Mobilita: vlastní elektrické autíčko – doprava na pláž i…

osoba od 55 235 Kč let/transfery/7x noc/polopenze při 4 os.
osoba od 65 630 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive při 4 os.
více o hotelu

Trou aux Biches Beachcomber 5+*

Trou aux Biches Beachcomber

Dva kilometry dlouhá bílá písečná pláž, tyrkysová laguna s křišťálově průzračnou vodou, 35 hektarů tropických zahrad…to jsou jen některé z nadčasových půvabů Trou aux Biches. Tato prázdninová vesnička je dokonalá oáza pro všechny romantické duše.

osoba od 55 667 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

Paradis Beachcomber 5+*

Paradis Beachcomber

Ráj všech smyslů. Pětihvězdičkový rezort zrcadlí ve všech směrech své jméno. Paradis je vzrušující v každém detailu. Umístěn na okouzlujícím poloostrovním výběžku Mauricia je ideální místo pro ty, kdo ocení exkluzivní prostředí pro odpočinek, zábavu a širokou nabídku aktivit včetně golfu a laguny ideální pro plavání a vodní sporty. Se sesterským hotelem Dianarobin nabízí Paradis kompletní zázemí pro váš pobyt v ráji – na Mauriciu.

osoba od 57 449 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

Dinarobin Beachcomber 5+*

Dinarobin Beachcomber

Dinarobin je ikona tropické elegance, přístav harmonie a životní pohody pro tělo i duši. Má dokonalou polohu na jihozápadě Mauriciu pod horou Le Morne. Prostorná apartmá jsou umístěna ve vilkách v zahradě jen pár kroků od 7 km dlouhé bílé písečné pláže a průzračně čisté laguny Indického oceánu.

osoba od 59 609 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu

Royal Palm Beachcomber Luxury 5+*

Royal Palm Beachcomber Luxury

Royal Palm je svět sám o sobě. Atmosférou připomíná styl soukromé královské rezidence. Díky své výjimečnosti je právem zapsán na prestižním seznamu nejlepších hotelů světa – The Leading Hotels of the World. Hýčkání ve všech ohledech tu máte zaručeno. Royal Palm nabízí nejjemnější bílý písek a průzračnou lagunu s dokonalými podmínkami na plávání.

osoba od 73 352 Kč let/transfery/7x noc/plná penze
více o hotelu

LUX* Belle Mare Villas 5+*

LUX* Belle Mare Villas

Nejluxusnější vily na Mauriciu, které mají v základní ceně ultra prémiový programem all inclusive, služby osobního komorníka a donášku jídel a nápojů, vlastní bazén se soukromou zahradou a polohu u fantastické pláže. Váš pobyt zahrnuje veškeré služby, restaurace, bar i sporty sousedního pětihvězdičkového hoteu LUX* Belle Mare. Jedna z pouze dvanácti vil je váš domov daleko od domova. Vaše hnízdo. Dokonalý úkryt.

osoba od 82 667 Kč let/transfery/7x noc/polopenze
osoba od 96 842 Kč let/transfery/7x noc/all inclusive
více o hotelu
skrýt obsahzobrazit obsah

Hotel Royal Palm Beachcomber Luxury

od

73 352 Kč

Hotel LUX* Le Morne

od

48 836 Kč

Hotel LUX* Belle Mare Villas

od

82 667 Kč

Hotel Dinarobin Beachcomber

od

59 609 Kč

Hotel Shandrani Beachcomber

od

46 892 Kč