Mauricius a Seychely: golfový ráj


Špičkoví architekti vytvořili na Mauriciu a Seychelách hřiště, která svojí atraktivní polohou a dokonalým splynutím s okolní krajinou patří k nejatraktivnějším na světě. Dobré podmínky a klima pro hru jsou tu po celý rok. Hřiště jsou součástí luxusních hotelů a pro hosty je tu green fee zdarma nebo za symbolickou cenu. Do Indického oceánu se pravidelně vracíme od roku 2003. Doporučujeme tyto golfové hotely a hříště:

Paradis a Dinarobin, Mauricius

Vlastní golfové hřiště Paradis Golf Club spojuje oba sesterské hotely sportovnější Paradis a klidnější Dinarobin. Pro hosty je hra zdarma od května do září a po zbytek roku platí symbolické gree fee 20 Euro/18 jamek. Nadeleko leží dvě další famózní mistorvské hřiště Le Golf du Château a Tamarina, kde máte gree fee za polovinu.

Paradis Hotel & Golf Club:

Celé hřiště leží na poloostrově mezi mořem, korálovou lagunou a majestátní horou Morne. Legendární hřiště má devět jamek položených přímo na břehu oceánu. Parametry hřiště: 18 jamek, délka 5899 m, par 72.

Le Golf du Château:

Mistrovské hřiště na úpatí vulkanických hor mezi plantážemi s cukrovou třtinou má autentický koloniální charakter. Hřištěm protékají řeky Citronniers a St. Martin. Parametry hřiště: 18 jamek, 6498 m, par 72.

Tamarina Golf Estate and Beach Club

Vlastní golfové hřiště Paradis Golf Club spojuje oba sesterské hotely sportovnější Paradis a klidnější Dinarobin. Pro hosty je hra zdarma od května do září a po zbytek roku platí symbolické gree fee 20 Euro/18 jamek. Nadeleko leží dvě další famózní mistorvské hřiště Le Golf du Château a Tamarina, kde máte gree fee za polovinu.

Shandrani, Mauricius

Náš nejoblbenější all inclusive hotel se třemi krasnými plážemi a vlastním golfovým hřištěm. All inclusive zahrnuje luxusní jídla a nápoje v pěti rasturacích, na barech a pláži a také celoročně golf zdarma včetně zapůjčení holí. Pro hosty Shandrani je navíc celoročně možnost hrát za symbolických 20 Euro/18 jamek na hřišti sesterského hotelu Paradis.

Shandrani Golf Course:

Leží na poloostrově u zálivu Blue Bay. Fairwaye lemují dlouhé bílé pláže a nabízejí krásné výhledy na divoký oceán. Je to ideální hřiště, kde začít s golfem. Parametry hřiště: 9 jamek typu „pitch and putt“, délka 768 m, par 29.


Belle Mare Plage a Le Prince Maurice, Mauricius

Živý hotel s možností programu all inclusive Belle Mare Plage a intimní Le Prince Maurice nabízí celoročně pro své hosty golf zdarma na dvou 18 jamkových hřištích. V oblasti východního pobřeží, kde hotely leží jsou navíc dvě další hřiště a to Anahita a jedno z nejobžížnějších hřišť světa Le Touessrok ležící na ostrově Ile aux Cerfs.

The Legend Belle Mare Plage Golf Club:

Šampiónské hřiště je postavené podle pravidel US PGA. Pořádají se tu prestižní turnaje s předními světovými hráči. Parametry hřiště: 18 jamek, 6014 m, par 72. 


The Links Belle Mare Plage:

Jedno ze dvou mistrovských hřišť hotelu Belle Mare vzniklo na místě původního lesa a vulkanických útvarů, které dávají hřišti jeho specifický charakter. Nejatraktivnější jsou jamky číslo 11 až 14 v okolí jezera. Parametry hřiště: 18 jamek, délka 5942 m, par 71.


Le Touessrok Golf Course:

Hřiště zabírá svůj vlastní ostrov Ile aux Cerfs. Jamky nabízejí výhledy na oceán. Uprostřed hřiště je devět jezer a mnoho jamek, kde musíte poslat míček přes zátoku, džungli nebo jiné překážky. Bernard Langer navrhl hřiště jako výzvu pro pokročilé golfisty. Parametry hřiště: 18 jamek, délka 6452 m, par 72.

The Anahita Golf Course:

Hřiště navržené od architekta Ernie Else bylo otevřeno v březnu 2008. Dominují tu široké fairwaye a greeny střežené hlubokými bunkery. Jamky číslo 16, 17, 18 s pohledy na oceán patří mezi nejhezčí na světě. Hřiště spravuje hotel Four Seasons. Parametry hřiště: 18 jamek, 6,741 m, par 72.

Lémuria, Seychely

Jediné mistrovské hřiště na Seychelách. Díky své poloze mezi nekonečným oceáném, neprostupnou džunglí a vysokými žulovými skalami je jedno z nejkrásnějších na světě. 18 jamkové golfové hřiště (5556 metrů, par 70) nabízí skvělé zázemí pro golfisty, kteří ocení fantastickou přírodou a velmi pestrou a rozmanitou hru. Začátečníkům doporučujeme vybavit se množstvím náhradních míčků. Prvních devět jamek vás provede zahradami s mnoha vodními prvky v podobě jezírek, jezer, potůčků a řeky i rozlehlých bunkerů, žulových balvanů a vegetace zužující fairwaye. Na druhé devítce vás čeká opravdu unikátní zážitek ze hry v hornaté džungli, která vás dovede až na vysoký kopec nad úchvatnou pláží Anse Georgette. Osamocený green jamky číslo 15 tu leží více jak sto metrů pod vámi. Odpaliště je umístěné přímo na hraně skalního útesu…golfová nirvána! Golfové hřiště nabízí kompletní zázemí včetně šaten, sprch, půjčovny golfových holí, golfového obchodu, baru, restaurace Seahorse a golfových trenérů. Jako hosté si hradíte pouze zapůjčení elektrického golfového vozíku Club Car (povinné), případně zapůjčení holí. Green fee pro hotely Lémuria je zdarma.

skrýt obsahzobrazit obsah

Hotel Paradis Beachcomber

golf od

46 581 Kč

Hotel Constance Lémuria

golf od

87 826 Kč

Hotel Shandrani Beachcomber

golf od

48 817 Kč

Hotel Dinarobin Beachcomber

golf od

48 219 Kč

Hotel Constance Belle Mare Plage

golf od

48 886 Kč